> > >   Z městských obvodů


V dalších dvou lokalitách se nesmí volně

vloženo: 16.07.2011

Zastupitelé města Ostravy na svém červnovém zasedání schválili obecně závaznou vyhlášku, kterou se doplňuje již platná obecně závazná vyhláška SMO o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejných prostranstvích. Od 1. sprna začne nově platit také ve dvou oblastech obvodu Ostrava-Jih – jedná se o lokality číslo 10 a 11. Na dodržování vyhlášky budou dohlížet městští policisté, za její porušení hrozí až třicetitisícová pokuta.


Vymezené ohraničené lokality na území MO Ostrava-Jih
Lokalita č. 1: ul. Horní, Dr. Martínka, Místecká, Prodloužená, Kaminského, F. Formana (výjimka pro akce povolené ÚMOb u KD K-TRIO v Hrabůvce)

Lokalita č. 2: ul. Rudná, Výškovická, Plzeňská, Samaritánská, V Zálomu, Říční

Lokalita č. 3: ul. Výškovická, Svornosti, Rudná, Plzeňská (výjimka pro akce povolené ÚMOb u DK Akord v Zábřehu) Lokalita č. 4: ul. Rudná, Plzeňská, Horní, Dr. Martínka, Místecká, Moravská, Závodní

Lokalita č. 5: ul. Plzeňská, Horní
Lokalita č. 6: ul. Výškovická, Rudná, Husarova, řeka Odra

Lokalita č. 7: ul. Plzeňská, Ruská, Závodní, Rudná

Lokalita č. 8: ul. Výškovická, Rudná, Plzeňská

Lokalita č. 9: ul. Lumirova, Charvátská, Proskovická, Výškovická

Lokalita č. 10: ul. Charvátská, Výškovická, hranice Bělského lesa, Svornosti, Výškovická

Lokalita č. 11: ul. Plzeňská, Ruská, Palkovského


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

15.08.2018

Dezorientovaný muž
Jen v pyžamu se dne 15.08.2018 před půlnocí pohyboval v Ostravě-Porubě 59letý muž. Nebyl viditelně zraněn a se strážníky komunikoval, ale choval se dezorientovaně. Na místo proto byla přivolána záchranná služba a ta si muže převzala a rozhodla o jeho převozu do nemocnice.

15.08.2018

Nic nevyžebral, tak vyhrožoval
Dne 15.08.2018 navštívil jeden z obchodů v Ostravě-Moravské Ostravě muž a po prodejci chtěl, jestli mu nedá nějaké peníze. Když jej obchodník odmítl, tak mu začal žebrající nadávat a vyhrožovat krachem. Obchodník proto neváhal a neurvalce si vyfotil.

15.08.2018

Další žena si přivolala pomoc
Další žena si přivolala pomoc tlačítkem Senior linky Dne 15.08.2018 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP k seniorce (80 let), která vyslala tísňový signál ze zařízení Senior linky. Ženě se udělalo nevolno a měla problémy s dýcháním. Strážníci proto na místo přivolali záchrannou službu.

29.07.2018

Muž kradl čokolády pro děti od známých
Dne 29. července 2018 v rozmezí tří hodin vyjížděli strážníci ke krádežím do stejného nákupního místa v Ostravě-Zábřehu k velmi podobným oznámením. V obchodě měli totiž nenechavci v merku sladkosti. Nejprve hlídka oznamovala k příslušnému správnímu orgánu muže pro podezření z majetkového přestupku. Ten odcizil čokolády dle vlastních slov pro děti svých známých. Jednalo se o 9 kusů čokolád v celkové hodnotě více než 700 Kč. Žena byla oznámena za odcizení 18 kusů tentokráte oříškových čokolád

25.07.2018

Odhalila ho místní znalost strážníka
Hlídka městských policistů byla dne 25. července 2018 vyslána k události do ostravské městské části Poruba. Zde mělo dojít v jedné z prodejen potravin a smíšeného zboží ke krádeži.