> > >   Z městských obvodů

Klikněte pro zvětšení...

„ODPOLEDNÍ SPORT MIX“

vloženo: 00.00.0000

„ODPOLEDNÍ SPORT MIX“ aneb odpoledne plné sportu s KORFBALEM !!!

Vážení rodiče, prarodiče, strejdové, tety, děti a všichni malí příznivci sportu, tímto Vás srdečně zveme v pátek 11. 8. 2017 od 15:30 na Městský stadion v Ostravě – Vítkovicích na sportovní odpoledne s názvem „ODPOLEDNÍ SPORT MIX“. Pro děti budou na umělce připraveny sportoviště:KORFBAL, PARKUR, FOTBALOVÉ A FLORBALOVÉ HŘIŠTĚ, BADMINTON, PING PONG, KUŽELKY, ŠVIHADLA, OBRUČE… Od 15:40 do 16:20 hodin, bude připravena AUTOGRAMIÁDA s naším hráčem A týmu FILIPEM TWARDZIKEM (viz níže informace o Filipovi). Kromě sportovišť se děti mohou vyřádit na skákacím hradu a trampolíně. Také připravena tombola - „Balon štěstí“ a občerstvení. Sportovním odpolednem nás bude provázet již známý moderátor Jiří Prokeš.Před 18-tou hodinou se přesuneme na hlavní hřiště, kde společně budeme fandit našemu týmu při mistrovském utkání se Znojmem o důležité body v druhé lize.
Pokud nebudete chtít jít na fotbal, můžete zůstat s dětmi na sportovištích až do 19:30.
Mistrovské utkání - ZDARMA - vstupenka z dětského sportovního odpoledne platí i na mistrovské utkání od 18:00 hodin.

Těšíme se na vaší návštěvu,

Tým MFK VítkovicePS: Přibalte si sebou trika, balony, kopačky, památníky,….. vše co budete chtít mít podepsané Hlavně dobrou náladu, silný hlas a sportovního ducha JFilip Twardzik (* 10. února 1993, Třinec) je český fotbalový záložník. Od konce července 2017 je hráčem druholigového klubu MFK Vítkovice.

Výška: 183 cm

Váha: 75kg

Pochází z fotbalové rodiny, jeho otec René byl ligovým brankářem, jeho starší bratr Daniel je také jako otec fotbalový brankář a jeho dvojče Patrik je fotbalovým záložníkem.

Filip Twardzik se narodil v České republice, ale dětství strávil v Německu, kde jeho otec hrál fotbal. Filip a jeho dvojče Patrik začali s fotbalem v německém celku FC Sachsen Leipzig, poté přešli do mládežnických týmů Herthy Berlin. 1. února 2009 oba podepsali smlouvy se skotským klubem Celtikem Glasgow, týden před dovršením 16 let.

Filip Twardzik debutoval v A-mužstvu Celtiku 8. ledna 2012, v 70. minutě střídal řeckého útočníka Georgiose Samarase v utkání Skotského poháru proti domácímu Peterheadu (Celtic vyhrál venku 3:0). Další start si připsal v následujícím pohárovém utkání proti Inverness Caledonian Thistle FC, těsně před koncem zápasu v 93. minutě střídal Joea Ledleyho (Celtic vyhrál venku 2:0).

Ligový debut přišel 7. dubna 2012 během vítězného zápasu (6:0) proti Kilmarnocku, Twardzik nastoupil do druhého poločasu a podílel se přihrávkou na pátém gólu.

V lednu 2015 odešel do druholigového anglického klubu Bolton Wanderers FC, kde podepsal smlouvu na 2,5 roku. Ve Football League Championship debutoval 7. 2. 2015 proti Derby County FC, nastoupil do druhého poločasu a v utkání vstřelil jediný gól Boltonu, který však prohrál 1:4.

V květnu 2015 byl na testech v SK Slavia Praha.

Na konci července 2017 se stal kmenovým hráčem MFK Vítkovice.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.