> > >   firma VAT ELECTRONIC


VAT ELECTRONIC


Korejská 15
Ostrava Přívoz
702 00

tel.: +420 596 134 214, +420 777 063 069

www: www.vatelectronic.cz, eshop.dalkove-ovladace.cz
e-mail: servis@vatelectronic.cz, servis@dalkove-ovladace.cz

Otevřeno:
Po9:00 - 17:30
Út9:00 - 17:30
St9:00 - 17:30
Čt9:00 - 17:30
9:00 - 17:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Opravna elektroniky

Působíme v branži již 15 let. Díky bohatým letitým zkušenostem, špičkovému technickému a informačnímu vybavení provozovny dosahujeme vysoké produktivity při opravách. Proto i v dnešní době jsou opravy spotřební elektroniky u nás stále rentabilní.

Provádíme opravy a servis televizorů, projekční techniky, videorekordérů, videokamer, audiověží, autorádií, radiomagnetofonů, mikrovlnných trub, dálkových ovladačů, všechny značky
Opravy televizorů obvykle do 24 hodin ( bez příplatku ).
Zajistíme svoz televizorů do dílny i zpět.
Možná oprava televizoru i v bytě zákazníka.
Zapůjčení náhradního televizoru zdarma při déle trvající opravě.

K našemu sortimentu patří:
Dálkové ovladače pro televizory, videorekord0ry, DVD - specializovaná prodejna originálních i náhradních dálkových ovladačů pro televizory, videa, DVD, audio. Dálkové ovládání dovážíme a prodáváme za bezkonkurenční ceny.
propojovací kabely
Kabely pro slabo i silnoproud
Konektory
Nářadí a přístroje pro opravy elektro
Zvukové konvertory (B/G - D/K)
Kondenzátory
Odpory, trimry
Polovodiče (integrované obvody, diody, tranzistory)
Obrazovky ( i použité se zárukou v cenách 500 - 2000,- Kč)
Vypínače, spínače, přepínače
Elektroinstalační materiál pro domácnost
Různé náhradní díly pro opravy televizorů, videa a audia.
DVB-T přijímače, tzv. set-top-boxy. Zapojení a nastavení.
Speciality:
Specializovaný prodej TV antén, anténní a satelitní techniky, satelitních digitálních přijímačů.

Možnost výběru anténních a satelitních prvků a zařízení v naší prodejně, kde Vám rádi poradíme při budování nového TV rozvodu nebo případně, jak Váš příjem vylepšit, aby jste mohli sledovat co možná nejvíce programů a v dobré kvalitě.


Kde nás najdete:
http://eshop.dalkove-ovladace.cz/contact_us


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

06.11.2018

Měl dvě promile v krvi
Dne 6. listopadu 2018 zahlédla hlídka Městské policie Ostrava v nočních hodinách stojící motorové vozidlo. Automobil byl nastartovaný, měl rozsvícená světla a stál v jedné z ulic v Ostravě-Porubě. Ve vozidle se nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Strážníci ho poučili, že v tomto stavu nemůže řídit. Muž porozuměl a dodal, že on v autě jen spal. O pár minut později se uvedený automobil dal do pohybu a proto hlídka vozidlo s dvaačtyřicetiletým řidičem, který byl před malou chvílí upozorněn, zastavila. Ten následně nadýchal více než 2 promile.

06.11.2018

Chtěl vykrást budovu
V noci dne 6. listopadu 2018 byl v Ostravě-Moravské Ostravě v jednom z objektů chráněných městskou policií spuštěn bezpečnostní alarm. Po příjezdu na místo provedli strážníci vizuální kontrolu. V prostorách objektu si všimli osoby, která se snažila doslova nepozorovaně odplazit ven. Následně se schovala za opodál stojící osobní vozidlo. Zde hlídka podezřelého oslovila. Muž se začal chovat překvapeně. "Chtěl jsem se tam jenom vyspat!" zněla jedna z verzí při podávání vysvětlení. Po následné kontrole okolí však byla nalezena pod vozidlem, které využil jako úkryt, pokladna a tablet, nedaleko také tiskárna EET.

28.10.2018

Problémy s láskou „řešila“ nezletilá
Dne 28. října 2018 byla hlídka Městské policie Ostrava vyslána do restaurace v Ostravě-Porubě. Zde podle svědků mělo docházet k podávání alkoholu nezletilé osobě. Sedmnáctiletá dívka přiznala, že alkohol jí podával vedle sedící přítel. Mladá žena hlídce rovněž sdělila, že pivem chtěla řešit problémy s bývalým přítelem. Dechovou zkouškou bylo naměřeno 1,92 promile. Hlídku zarazilo následně zjištění, že v restauraci byla s mladou dívkou přítomna také její matka.

27.10.2018

Strážníci bránili otce
Dne 27. října 2018 nahlásil občan z Ostravy-Zábřehu napadení spolubydlícím. Ten měl zaútočit nejen na oznamovatele, ale zároveň i na svého otce, který byl u něj na návštěvě. Útočník zároveň vytopil sousedy a ničil zařízení bytu. Psychicky narušeného mladíka s jazykovou bariérou nebyl schopen uklidnit na místě přítomný otec, ani přivolané hlídky. Strážníci se pokoušeli vyhrocenou situaci uklidnit také v anglickém jazyce, avšak bezvýsledně.

24.10.2018

Muž se „odhaloval“ u dětského hřiště
Dne 24. října 2018 byla vyslána hlídka městské policie do Ostravy-Bělského Lesa, kde se měl dle sdělení oznamovatelky nacházet onanující muž. Po příjezdu strážníků na místo se k oznamovatelce přidali další svědci události s podrobným popisem osoby. Přivolaní strážníci se ihned vydali prohledat okolí. Podezřelého muže nalezli. Svědci celé události jej následně ztotožnili.