> > >   firma VAT ELECTRONIC


VAT ELECTRONIC


Korejská 15
Ostrava Přívoz
702 00

tel.: +420 596 134 214, +420 777 063 069

www: www.vatelectronic.cz, eshop.dalkove-ovladace.cz
e-mail: servis@vatelectronic.cz, servis@dalkove-ovladace.cz

Otevřeno:
Po9:00 - 17:30
Út9:00 - 17:30
St9:00 - 17:30
Čt9:00 - 17:30
9:00 - 17:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Opravna elektroniky

Působíme v branži již 15 let. Díky bohatým letitým zkušenostem, špičkovému technickému a informačnímu vybavení provozovny dosahujeme vysoké produktivity při opravách. Proto i v dnešní době jsou opravy spotřební elektroniky u nás stále rentabilní.

Provádíme opravy a servis televizorů, projekční techniky, videorekordérů, videokamer, audiověží, autorádií, radiomagnetofonů, mikrovlnných trub, dálkových ovladačů, všechny značky
Opravy televizorů obvykle do 24 hodin ( bez příplatku ).
Zajistíme svoz televizorů do dílny i zpět.
Možná oprava televizoru i v bytě zákazníka.
Zapůjčení náhradního televizoru zdarma při déle trvající opravě.

K našemu sortimentu patří:
Dálkové ovladače pro televizory, videorekord0ry, DVD - specializovaná prodejna originálních i náhradních dálkových ovladačů pro televizory, videa, DVD, audio. Dálkové ovládání dovážíme a prodáváme za bezkonkurenční ceny.
propojovací kabely
Kabely pro slabo i silnoproud
Konektory
Nářadí a přístroje pro opravy elektro
Zvukové konvertory (B/G - D/K)
Kondenzátory
Odpory, trimry
Polovodiče (integrované obvody, diody, tranzistory)
Obrazovky ( i použité se zárukou v cenách 500 - 2000,- Kč)
Vypínače, spínače, přepínače
Elektroinstalační materiál pro domácnost
Různé náhradní díly pro opravy televizorů, videa a audia.
DVB-T přijímače, tzv. set-top-boxy. Zapojení a nastavení.
Speciality:
Specializovaný prodej TV antén, anténní a satelitní techniky, satelitních digitálních přijímačů.

Možnost výběru anténních a satelitních prvků a zařízení v naší prodejně, kde Vám rádi poradíme při budování nového TV rozvodu nebo případně, jak Váš příjem vylepšit, aby jste mohli sledovat co možná nejvíce programů a v dobré kvalitě.


Kde nás najdete:
http://eshop.dalkove-ovladace.cz/contact_us


  > > >  OSTRAVSKÁ 112

01.09.2019

Porušil, co mohl
Dne 1. září 2018 v městské části Moravská Ostrava a Přívoz spatřila motorizovaná hlídka automobil couvající na křižovatce. Následně se vozidlo na stejném místě otočilo a vjelo do zákazu vjezdu. Hlídka riskujícího řidiče dostihla a zastavila. Mladík řídící vozidlo byl pro podezření z několika přestupků vyzván k setrvání na místě. To však neakceptoval a započal nekontrolovaně couvat, při čemž naboural zaparkované vozidlo. Následná zběsilá jízda v protisměru jednosměrnou ulicí započala stíhání podezřelého, ke kterému se přidala také hlídka Policie ČR.

15.09.2018

Vezl na skútru spolujezdce bez helmy
Dne 15. září 2018 zastavila hlídka v Ostravě-Hrušově řidiče skútru, který vezl muže bez ochranné přilby. Při projednávání přestupku se spolujezdcem strážníci pojali podezření, že řidič motocyklu je pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla jeho přítomnost potvrzena. Podnapilý muž u sebe neměl potřebné doklady k řízení motorového vozidla, ani občanský průkaz. Následovalo tedy předvedení ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Po odhalení identity osoby bez dokladů bylo zjištěno, že byl muži vysloven zákaz řízení.

12.09.2018

Na noční prohlídku popelnic
Dne 12. září 2018 v brzkých ranních hodinách spatřila obsluha kamerového systému malé dítě v doprovodu starší osoby. Vyslaní strážníci zkontaktovali s ohledem na pozdní dobu podezřelou dvojici na zastávce MHD v Ostravě-Zábřehu. Bylo zjištěno, že se jedná o otce se sedmiletou dcerou. Ti se vydali na noční prohlídku popelnic. Z odložených kontejnerů vybírali, co se jim hodilo. Muž hlídce dále sdělil: „V pět hodin nám jede tramvaj, v šest bude dcera doma a pak může jít do školy.“ Dívka pouze dodala, že je ospalá, chodí do první třídy a tatínek ji nutí vybírat popelnice a jíst jídlo, které naleznou.

11.09.2018

Považuji se za Boha
„Považuji se za Boha, svými činy konám spravedlnost“ Takto vysvětlil své chování polapený jednadvacetiletý mladík, který hlídce dne 11. září 2018 bez okolků pověděl o svém činu, který se odehrál v Ostravě-Výškovicích. V odpoledních hodinách přijal operační technik tísňové linky oznámení od občana, že se na parkovišti pohybuje podezřelý muž. Ten měl dle oznamovatele kopat do vozidel a působit na nich viditelnou škodu. Po příjezdu na místo byl svědky popsán nejen podezřelý, také směr, kterým odešel.

28.08.2018

Odcizené zboží schovala v kočárku
Drogerii a dětské oblečení v hodnotě přesahující 3600,- Kč odcizila 24letá žena v Ostravě-Porubě v jednom z obchodů. Svědek události uvedl, že si všiml, že žena ukryla drogerii v dětském kočárku a do batohu poté ukryla i dětské oblečení. Když projela přes pokladny, nic z toho nezaplatila.