> > >   firma VAT ELECTRONIC


VAT ELECTRONIC


Korejská 15
Ostrava Přívoz
702 00

tel.: +420 596 134 214, +420 777 063 069

www: www.vatelectronic.cz, eshop.dalkove-ovladace.cz
e-mail: servis@vatelectronic.cz, servis@dalkove-ovladace.cz

Otevřeno:
Po9:00 - 17:30
Út9:00 - 17:30
St9:00 - 17:30
Čt9:00 - 17:30
9:00 - 17:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Opravna elektroniky

Působíme v branži již 15 let. Díky bohatým letitým zkušenostem, špičkovému technickému a informačnímu vybavení provozovny dosahujeme vysoké produktivity při opravách. Proto i v dnešní době jsou opravy spotřební elektroniky u nás stále rentabilní.

Provádíme opravy a servis televizorů, projekční techniky, videorekordérů, videokamer, audiověží, autorádií, radiomagnetofonů, mikrovlnných trub, dálkových ovladačů, všechny značky
Opravy televizorů obvykle do 24 hodin ( bez příplatku ).
Zajistíme svoz televizorů do dílny i zpět.
Možná oprava televizoru i v bytě zákazníka.
Zapůjčení náhradního televizoru zdarma při déle trvající opravě.

K našemu sortimentu patří:
Dálkové ovladače pro televizory, videorekord0ry, DVD - specializovaná prodejna originálních i náhradních dálkových ovladačů pro televizory, videa, DVD, audio. Dálkové ovládání dovážíme a prodáváme za bezkonkurenční ceny.
propojovací kabely
Kabely pro slabo i silnoproud
Konektory
Nářadí a přístroje pro opravy elektro
Zvukové konvertory (B/G - D/K)
Kondenzátory
Odpory, trimry
Polovodiče (integrované obvody, diody, tranzistory)
Obrazovky ( i použité se zárukou v cenách 500 - 2000,- Kč)
Vypínače, spínače, přepínače
Elektroinstalační materiál pro domácnost
Různé náhradní díly pro opravy televizorů, videa a audia.
DVB-T přijímače, tzv. set-top-boxy. Zapojení a nastavení.
Speciality:
Specializovaný prodej TV antén, anténní a satelitní techniky, satelitních digitálních přijímačů.

Možnost výběru anténních a satelitních prvků a zařízení v naší prodejně, kde Vám rádi poradíme při budování nového TV rozvodu nebo případně, jak Váš příjem vylepšit, aby jste mohli sledovat co možná nejvíce programů a v dobré kvalitě.


Kde nás najdete:
http://eshop.dalkove-ovladace.cz/contact_us


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

29.06.2018

Kradl okrasné keře
Těsně před dvanáctou hodinou dne 29. června 2018 byla vyslána hlídka městských strážníků do Ostravy-Nové Vsi, kde mělo dojít k odcizení okrasných rostlin. Po příjezdu na místo kontaktoval hlídku oznamovatel a svědek celé události. Strážníkům sdělil, že vykopané keře zde vysazovali zaměstnanci městského úřadu. Podezřelý z krádeže hlídce oznámil: „Chtěl jsem si je jen přesadit do své zahrady. Nevěděl jsem, že to jsou keře obecního úřadu.“

20.06.2018

Pět záškoláků
Dne 20. června 2018 prováděla strážnice pěší výkon služby v městské části Ostrava-Mariánské Hory. Zde spatřila pět dětí, které se bez doprovodu dospělé osoby společně toulaly po ulici. Jelikož v dopoledních hodinách probíhá vyučování, oslovila je. Děti tvrdily, že zaspaly, jsou nemocné, nebo mají ředitelské volno. Po ověření totožností dětí byly poznatky o možném zanedbání školní docházky zaslány na příslušné odbory sociálně právní ochrany dětí.

18.06.2018

Děti kradly ze zásobovací rampy
Po příjezdu na místo je oslovil svědek celé události. Ten strážníkům oznámil, že jeho kolegyně z kanceláře viděla dva mladíky vezoucí v nákupním košíku celé balení sirupů za více než dva tisíce korun českých. Čin podle strážného prodejny mohli spáchat jedině tak, že se jeden z nich proplazil mezerou pod vraty prodejny a předal skrz ni druhému nezletilci zboží. Podezřelé (10 a 15 let) z trestného činu krádeže si převzala hlídka státních policistů k dalšímu opatření.

16.06.2018

Posprejovali fasády v celé ulici
Dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni po půlnoci na ulici v Ostravě-Zábřehu, kde dle oznamovatele skupinka osob sprejovala na přilehlé domy. Po příjezdu hlídka spatřila modře posprejované nejen fasády domů v celé ulici, ale také dodávku, plot a odpadkový koš. Jelikož se na místě žádné podezřelé osoby nenacházely, začali strážníci prohledávat okolí. Při průjezdu blízké ulice byla spatřena hlídkou čtveřice osob. Jelikož měli mladíci ruce potřísněné modrou barvou, která odpovídala barvě nastříkané na fasádách a předmětech v ulici, byla přivolána hlídka státních policistů, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

16.06.2018

Klidně jsem seděl na zastávce
Klidně jsem seděl na zastávce, pak mě začali bít pěstmi a kopat do mně V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem. Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat.