> > >   firma VAT ELECTRONIC


VAT ELECTRONIC


Korejská 15
Ostrava Přívoz
702 00

tel.: +420 596 134 214, +420 777 063 069

www: www.vatelectronic.cz, eshop.dalkove-ovladace.cz
e-mail: servis@vatelectronic.cz, servis@dalkove-ovladace.cz

Otevřeno:
Po9:00 - 17:30
Út9:00 - 17:30
St9:00 - 17:30
Čt9:00 - 17:30
9:00 - 17:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Opravna elektroniky

Působíme v branži již 15 let. Díky bohatým letitým zkušenostem, špičkovému technickému a informačnímu vybavení provozovny dosahujeme vysoké produktivity při opravách. Proto i v dnešní době jsou opravy spotřební elektroniky u nás stále rentabilní.

Provádíme opravy a servis televizorů, projekční techniky, videorekordérů, videokamer, audiověží, autorádií, radiomagnetofonů, mikrovlnných trub, dálkových ovladačů, všechny značky
Opravy televizorů obvykle do 24 hodin ( bez příplatku ).
Zajistíme svoz televizorů do dílny i zpět.
Možná oprava televizoru i v bytě zákazníka.
Zapůjčení náhradního televizoru zdarma při déle trvající opravě.

K našemu sortimentu patří:
Dálkové ovladače pro televizory, videorekord0ry, DVD - specializovaná prodejna originálních i náhradních dálkových ovladačů pro televizory, videa, DVD, audio. Dálkové ovládání dovážíme a prodáváme za bezkonkurenční ceny.
propojovací kabely
Kabely pro slabo i silnoproud
Konektory
Nářadí a přístroje pro opravy elektro
Zvukové konvertory (B/G - D/K)
Kondenzátory
Odpory, trimry
Polovodiče (integrované obvody, diody, tranzistory)
Obrazovky ( i použité se zárukou v cenách 500 - 2000,- Kč)
Vypínače, spínače, přepínače
Elektroinstalační materiál pro domácnost
Různé náhradní díly pro opravy televizorů, videa a audia.
DVB-T přijímače, tzv. set-top-boxy. Zapojení a nastavení.
Speciality:
Specializovaný prodej TV antén, anténní a satelitní techniky, satelitních digitálních přijímačů.

Možnost výběru anténních a satelitních prvků a zařízení v naší prodejně, kde Vám rádi poradíme při budování nového TV rozvodu nebo případně, jak Váš příjem vylepšit, aby jste mohli sledovat co možná nejvíce programů a v dobré kvalitě.


Kde nás najdete:
http://eshop.dalkove-ovladace.cz/contact_us


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

30.01.2019

Hokejoví „fanoušci“ se porvali v MHD
Dne 30. ledna 2019 prováděli strážníci městské policie výkon služby v souvislosti s přesunem hokejových fanoušků dopravním prostředkem MHD v Ostravě-Porubě. Na jedné ze zastávek přiběhla k dopravnímu prostředku skupina osob, začala kopat do dveří, bušit do oken a po vstupu dovnitř napadla fanoušky soupeřícího týmu.

26.01.2019

Rozbil dveře v hotelu
Dne 26. ledna 2019 řešili strážníci v Ostravě-Vítkovicích oznámení z hotelu, kde se nacházela osoba, která vulgárně napadala hosty a odmítala prostory opustit. Hlídka na místě zjistila muže, který byl zde také ubytovaný, ale neustále bušil na dveře ostatních ubytovaných hostů a vulgárně je obtěžoval. Muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, si nakonec sbalil své věci a objekt opustil. Před vchodem se však najednou rozběhl k vedlejším dveřím, které poškodil - rozbil skleněnou výplň a poškodil rám - a následně se rozběhl zpět do hotelu.

22.01.2019

Neměl jízdenku, ohrozil Asistenty
Na agresivního cestujícího narazili strážníci v noci dne 22. ledna 2019, kdy doprovázeli Asistenty přepravy DPO v tramvaji v Ostravě-Mariánských Horách a Hulvákách. Muž, který neměl platný jízdní doklad, byl z přepravy Asistenty vyloučen, což nesl velmi nelibě. Začal slovně napadat strážníky i Asistenty přepravy a vyhrožovat jim. S jedním z přítomných si celou situaci chtěl vyřídit i „ručně“. Nepomohlo ani uklidňování jiným cestujícím, který cestoval společně s agresorem. Strážníci se situaci s mladým mužem, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, snažili uklidnit, ovšem bez výsledku. Mladý muž i nadále pokračoval v nadávkách směřující ke všem přítomným. Vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy se muž ohnal po jednom ze strážníků a pokusil se ho udeřit. Na řadu musely přijít donucovací prostředky.

20.01.2019

Pavouci velcí jako pěst!
Nedělní odpoledne 20. ledna 2019 přišel na linku 156 netradiční hovor od jednoho muže z Ostravy-Poruby. Ten oznámil, že se pod jeho postelí nacházejí agresivní skákající pavouci, kteří jsou velcí jako lidská pěst. Strážníci však na místě našli pouze jednoho uhynulého pavouka o velikosti cca 1,5 cm. Muž byl náležitě poučen o možném dalším postupu, především aby v obdobných situacích kontaktoval deratizační firmu.

20.01.2019

Vrtal v neděli, porušil vyhlášku města
V neděli 20. ledna 2019 dopoledne byla hlídka městské policie vyslána do Ostravy-Mariánských Hor. Zde si obyvatelé bytového domu stěžovali na stavební práce a vrtání, které se ozývalo z jednoho z bytů. Strážníci situaci na místě vyřešili pokutou příkazem na místě a osobu řádné poučili, aby nadále v činnosti nepokračovala.