> > >   firma GRAVOGRAF Ostrava, s. r. o.GRAVOGRAF Ostrava, s. r. o.


Šalounova 494/43
Ostrava - Vítkovice
703 00

tel.: 602 59 11 66, 59 662 82 00
fax: 596628200

www: www.gravograf.cz
e-mail: info@gravograf.cz , ervin.moric@gravograf.cz

Otevřeno:
Po7.00 - 15.30
Út7.00 - 15.30
St7.00 - 15.30
Čt7.00 - 15.30
7.00 - 15.30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Gravograf Ostrava, s. r. o. je zavedená společnost, která na českém trhu působí již více než 17 let. Specializujeme se na výrobu a montáž:

•výměnných orientačních systémů,
•informačních systémů,
•firemních tabulí s gravírovanou textovou částí.

Jako jediní na severní Moravě gravírujeme nerezové tabule a plakety. Gravírování (rytí) zaručuje dlouhou životnost popisu, plastičnost textu, obrázku nebo schématu a umožňuje lepší čitelnost i z velkých úhlů. Nejmodernější digitální technologií jsme schopni navrhovat i velmi složitě gravírovaná loga.
Speciality:
Do našeho výrobního programu patří:
V průmyslové oblasti:

interní štítkování
technické popisy strojů a zařízení
rytí technických schémat elektro a dalších profesí
Pro osobní použití:

zhotovení štítků na dveře, schránky, zvonky, klíče i do vlastního materiálu
Reklamní předměty:

dodávka reklamních a dárkových předmětů, sportovních pohárů, plaket
rytí monogramů a věnování
dodávka státních a obecních znaků, vlajek a insignií, označení ulic a domů, včetně popisných čísel
výroba pečetidel a raznic
pískování sklenic, skla, zrcadel a dekorativní pískování tabulového skla
výroba reklam ze samolepících fólií
polepy automobilů
billboardy
světelné reklamy
gravírování nerezových tabulí, plaket aj.
dodáváme a montujeme uzamykatelné skříňky pro soudy, úřady a instituce
Kde nás najdete:
POBOČKA PRAHA
David Šmat
obchodní zástupce
+420 739 08 00 45
sm3@seznam.cz


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

01.09.2019

Porušil, co mohl
Dne 1. září 2018 v městské části Moravská Ostrava a Přívoz spatřila motorizovaná hlídka automobil couvající na křižovatce. Následně se vozidlo na stejném místě otočilo a vjelo do zákazu vjezdu. Hlídka riskujícího řidiče dostihla a zastavila. Mladík řídící vozidlo byl pro podezření z několika přestupků vyzván k setrvání na místě. To však neakceptoval a započal nekontrolovaně couvat, při čemž naboural zaparkované vozidlo. Následná zběsilá jízda v protisměru jednosměrnou ulicí započala stíhání podezřelého, ke kterému se přidala také hlídka Policie ČR.

15.09.2018

Vezl na skútru spolujezdce bez helmy
Dne 15. září 2018 zastavila hlídka v Ostravě-Hrušově řidiče skútru, který vezl muže bez ochranné přilby. Při projednávání přestupku se spolujezdcem strážníci pojali podezření, že řidič motocyklu je pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla jeho přítomnost potvrzena. Podnapilý muž u sebe neměl potřebné doklady k řízení motorového vozidla, ani občanský průkaz. Následovalo tedy předvedení ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Po odhalení identity osoby bez dokladů bylo zjištěno, že byl muži vysloven zákaz řízení.

12.09.2018

Na noční prohlídku popelnic
Dne 12. září 2018 v brzkých ranních hodinách spatřila obsluha kamerového systému malé dítě v doprovodu starší osoby. Vyslaní strážníci zkontaktovali s ohledem na pozdní dobu podezřelou dvojici na zastávce MHD v Ostravě-Zábřehu. Bylo zjištěno, že se jedná o otce se sedmiletou dcerou. Ti se vydali na noční prohlídku popelnic. Z odložených kontejnerů vybírali, co se jim hodilo. Muž hlídce dále sdělil: „V pět hodin nám jede tramvaj, v šest bude dcera doma a pak může jít do školy.“ Dívka pouze dodala, že je ospalá, chodí do první třídy a tatínek ji nutí vybírat popelnice a jíst jídlo, které naleznou.

11.09.2018

Považuji se za Boha
„Považuji se za Boha, svými činy konám spravedlnost“ Takto vysvětlil své chování polapený jednadvacetiletý mladík, který hlídce dne 11. září 2018 bez okolků pověděl o svém činu, který se odehrál v Ostravě-Výškovicích. V odpoledních hodinách přijal operační technik tísňové linky oznámení od občana, že se na parkovišti pohybuje podezřelý muž. Ten měl dle oznamovatele kopat do vozidel a působit na nich viditelnou škodu. Po příjezdu na místo byl svědky popsán nejen podezřelý, také směr, kterým odešel.

28.08.2018

Odcizené zboží schovala v kočárku
Drogerii a dětské oblečení v hodnotě přesahující 3600,- Kč odcizila 24letá žena v Ostravě-Porubě v jednom z obchodů. Svědek události uvedl, že si všiml, že žena ukryla drogerii v dětském kočárku a do batohu poté ukryla i dětské oblečení. Když projela přes pokladny, nic z toho nezaplatila.