> > >   firma GRAVOGRAF Ostrava, s. r. o.GRAVOGRAF Ostrava, s. r. o.


Šalounova 494/43
Ostrava - Vítkovice
703 00

tel.: 602 59 11 66, 59 662 82 00
fax: 596628200

www: www.gravograf.cz
e-mail: info@gravograf.cz , ervin.moric@gravograf.cz

Otevřeno:
Po7.00 - 15.30
Út7.00 - 15.30
St7.00 - 15.30
Čt7.00 - 15.30
7.00 - 15.30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Gravograf Ostrava, s. r. o. je zavedená společnost, která na českém trhu působí již více než 17 let. Specializujeme se na výrobu a montáž:

•výměnných orientačních systémů,
•informačních systémů,
•firemních tabulí s gravírovanou textovou částí.

Jako jediní na severní Moravě gravírujeme nerezové tabule a plakety. Gravírování (rytí) zaručuje dlouhou životnost popisu, plastičnost textu, obrázku nebo schématu a umožňuje lepší čitelnost i z velkých úhlů. Nejmodernější digitální technologií jsme schopni navrhovat i velmi složitě gravírovaná loga.
Speciality:
Do našeho výrobního programu patří:
V průmyslové oblasti:

interní štítkování
technické popisy strojů a zařízení
rytí technických schémat elektro a dalších profesí
Pro osobní použití:

zhotovení štítků na dveře, schránky, zvonky, klíče i do vlastního materiálu
Reklamní předměty:

dodávka reklamních a dárkových předmětů, sportovních pohárů, plaket
rytí monogramů a věnování
dodávka státních a obecních znaků, vlajek a insignií, označení ulic a domů, včetně popisných čísel
výroba pečetidel a raznic
pískování sklenic, skla, zrcadel a dekorativní pískování tabulového skla
výroba reklam ze samolepících fólií
polepy automobilů
billboardy
světelné reklamy
gravírování nerezových tabulí, plaket aj.
dodáváme a montujeme uzamykatelné skříňky pro soudy, úřady a instituce
Kde nás najdete:
POBOČKA PRAHA
David Šmat
obchodní zástupce
+420 739 08 00 45
sm3@seznam.cz


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

29.06.2018

Kradl okrasné keře
Těsně před dvanáctou hodinou dne 29. června 2018 byla vyslána hlídka městských strážníků do Ostravy-Nové Vsi, kde mělo dojít k odcizení okrasných rostlin. Po příjezdu na místo kontaktoval hlídku oznamovatel a svědek celé události. Strážníkům sdělil, že vykopané keře zde vysazovali zaměstnanci městského úřadu. Podezřelý z krádeže hlídce oznámil: „Chtěl jsem si je jen přesadit do své zahrady. Nevěděl jsem, že to jsou keře obecního úřadu.“

20.06.2018

Pět záškoláků
Dne 20. června 2018 prováděla strážnice pěší výkon služby v městské části Ostrava-Mariánské Hory. Zde spatřila pět dětí, které se bez doprovodu dospělé osoby společně toulaly po ulici. Jelikož v dopoledních hodinách probíhá vyučování, oslovila je. Děti tvrdily, že zaspaly, jsou nemocné, nebo mají ředitelské volno. Po ověření totožností dětí byly poznatky o možném zanedbání školní docházky zaslány na příslušné odbory sociálně právní ochrany dětí.

18.06.2018

Děti kradly ze zásobovací rampy
Po příjezdu na místo je oslovil svědek celé události. Ten strážníkům oznámil, že jeho kolegyně z kanceláře viděla dva mladíky vezoucí v nákupním košíku celé balení sirupů za více než dva tisíce korun českých. Čin podle strážného prodejny mohli spáchat jedině tak, že se jeden z nich proplazil mezerou pod vraty prodejny a předal skrz ni druhému nezletilci zboží. Podezřelé (10 a 15 let) z trestného činu krádeže si převzala hlídka státních policistů k dalšímu opatření.

16.06.2018

Posprejovali fasády v celé ulici
Dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni po půlnoci na ulici v Ostravě-Zábřehu, kde dle oznamovatele skupinka osob sprejovala na přilehlé domy. Po příjezdu hlídka spatřila modře posprejované nejen fasády domů v celé ulici, ale také dodávku, plot a odpadkový koš. Jelikož se na místě žádné podezřelé osoby nenacházely, začali strážníci prohledávat okolí. Při průjezdu blízké ulice byla spatřena hlídkou čtveřice osob. Jelikož měli mladíci ruce potřísněné modrou barvou, která odpovídala barvě nastříkané na fasádách a předmětech v ulici, byla přivolána hlídka státních policistů, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

16.06.2018

Klidně jsem seděl na zastávce
Klidně jsem seděl na zastávce, pak mě začali bít pěstmi a kopat do mně V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem. Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat.