> > >   firma GRAVOGRAF Ostrava, s. r. o.GRAVOGRAF Ostrava, s. r. o.


Šalounova 494/43
Ostrava - Vítkovice
703 00

tel.: 602 59 11 66, 59 662 82 00
fax: 596628200

www: www.gravograf.cz
e-mail: info@gravograf.cz , ervin.moric@gravograf.cz

Otevřeno:
Po7.00 - 15.30
Út7.00 - 15.30
St7.00 - 15.30
Čt7.00 - 15.30
7.00 - 15.30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Gravograf Ostrava, s. r. o. je zavedená společnost, která na českém trhu působí již více než 17 let. Specializujeme se na výrobu a montáž:

•výměnných orientačních systémů,
•informačních systémů,
•firemních tabulí s gravírovanou textovou částí.

Jako jediní na severní Moravě gravírujeme nerezové tabule a plakety. Gravírování (rytí) zaručuje dlouhou životnost popisu, plastičnost textu, obrázku nebo schématu a umožňuje lepší čitelnost i z velkých úhlů. Nejmodernější digitální technologií jsme schopni navrhovat i velmi složitě gravírovaná loga.
Speciality:
Do našeho výrobního programu patří:
V průmyslové oblasti:

interní štítkování
technické popisy strojů a zařízení
rytí technických schémat elektro a dalších profesí
Pro osobní použití:

zhotovení štítků na dveře, schránky, zvonky, klíče i do vlastního materiálu
Reklamní předměty:

dodávka reklamních a dárkových předmětů, sportovních pohárů, plaket
rytí monogramů a věnování
dodávka státních a obecních znaků, vlajek a insignií, označení ulic a domů, včetně popisných čísel
výroba pečetidel a raznic
pískování sklenic, skla, zrcadel a dekorativní pískování tabulového skla
výroba reklam ze samolepících fólií
polepy automobilů
billboardy
světelné reklamy
gravírování nerezových tabulí, plaket aj.
dodáváme a montujeme uzamykatelné skříňky pro soudy, úřady a instituce
Kde nás najdete:
POBOČKA PRAHA
David Šmat
obchodní zástupce
+420 739 08 00 45
sm3@seznam.cz


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

11.11.2018

S „trojkou v žíle“ znečistil
S „trojkou v žíle“ znečistil veřejné prostranství ilustrační foto Dne 11. listopadu 2018 obdržela městská policie hlášení od občana z Ostravy-Slezské Ostravy. Zde měl neznámý muž znečistit veřejné prostranství určené pro cestující veřejné dopravy. Nejprve vzal uklízečce kbelík se špinavou vodou a vylil jeho obsah na vstupní dveře do budovy, poté je pomočil. Následně vstoupil tento muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, do prostor určených pro cestující veřejné dopravy a odmítl je opustit. Dechovou zkouškou bylo strážníky u třicetiletého mladíka naměřeno přes 3 promile alkoholu v krvi.

11.11.2018

Strážník v osobním volnu
Strážník v osobním volnu pomohl napadené ženě ilustrační foto Dne 11. listopadu 2018 odpoledne byl v Ostravě-Mariánských Horách strážník v osobním volnu osloven dvacetiletou ženou. Ta sdělila, že byla před malou chvílí fyzicky napadena dvěma muži. Ti jí poškodili bundu a vytrhali vlasy. Mezitím se na místo dostavili oba podezřelí mladí muži, kteří byli zjevně pod vlivem návykové látky. Strážník je poučil, aby na místě setrvali do příjezdu Policie ČR. To učinil pouze jeden z nich. Druhý z mladíků na zákonnou výzvu, aby na místě setrval, nereagoval a pokusil se o útěk, čemuž strážník zabránil použitím donucovacích prostředků - hmatů a chvatů.

06.11.2018

Měl dvě promile v krvi
Dne 6. listopadu 2018 zahlédla hlídka Městské policie Ostrava v nočních hodinách stojící motorové vozidlo. Automobil byl nastartovaný, měl rozsvícená světla a stál v jedné z ulic v Ostravě-Porubě. Ve vozidle se nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Strážníci ho poučili, že v tomto stavu nemůže řídit. Muž porozuměl a dodal, že on v autě jen spal. O pár minut později se uvedený automobil dal do pohybu a proto hlídka vozidlo s dvaačtyřicetiletým řidičem, který byl před malou chvílí upozorněn, zastavila. Ten následně nadýchal více než 2 promile.

06.11.2018

Chtěl vykrást budovu
V noci dne 6. listopadu 2018 byl v Ostravě-Moravské Ostravě v jednom z objektů chráněných městskou policií spuštěn bezpečnostní alarm. Po příjezdu na místo provedli strážníci vizuální kontrolu. V prostorách objektu si všimli osoby, která se snažila doslova nepozorovaně odplazit ven. Následně se schovala za opodál stojící osobní vozidlo. Zde hlídka podezřelého oslovila. Muž se začal chovat překvapeně. "Chtěl jsem se tam jenom vyspat!" zněla jedna z verzí při podávání vysvětlení. Po následné kontrole okolí však byla nalezena pod vozidlem, které využil jako úkryt, pokladna a tablet, nedaleko také tiskárna EET.

28.10.2018

Problémy s láskou „řešila“ nezletilá
Dne 28. října 2018 byla hlídka Městské policie Ostrava vyslána do restaurace v Ostravě-Porubě. Zde podle svědků mělo docházet k podávání alkoholu nezletilé osobě. Sedmnáctiletá dívka přiznala, že alkohol jí podával vedle sedící přítel. Mladá žena hlídce rovněž sdělila, že pivem chtěla řešit problémy s bývalým přítelem. Dechovou zkouškou bylo naměřeno 1,92 promile. Hlídku zarazilo následně zjištění, že v restauraci byla s mladou dívkou přítomna také její matka.