> > >   firma Zastavarna u Petra


Zastavarna u Petra


28. října 438/219
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

tel.: 569 626 534 (Mezi 7:30 - 17:30)
fax: 569 626 534

www: www.eshop.zastavarna-unikredit.cz
e-mail: unikredit@volny.cz

Otevřeno:
Po8:00 - 17:00
Út8:00 - 17:00
St8:00 - 17:00
Čt8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Naše Služby

Mezi hlavní soustředění naši firmy patří finanční půjčky formou zástavy přévažně zlata, stříbra, elektroniky, vypočetní techniky a automobilů. Tímto však výčet služeb naši firmy nekončí. Uni Kredit s.r.o také poskytuje taktéž komisní prodej a služby v oblasti mobilních telefónu či vypočetní techniky. Poslední dobou se rozrostly také vedlejší projekty naši firmy jako klub vlastníku CD/DVD Nosičů či nový moderní e-shop UniKredit Online.
Speciality:

UNI KREDIT Online E-Shop.

Jako jedniná zastavárna na ůzemí České Republiky nabízí UNI KREDIT s.r.o internetový obchod který odesílá zboží po celé České i Slovenské Republice s možnostmi několika způsobu plateb. Dobírkou, Hotovosti na pobočce v Ostravě či pomocí moderních internetových převodu. Momentálně jsou podporovány: PayPal, ePenezenka, AlertPay.
Možnosti Reklamace

Stejně jako zboží zakoupené přimo u nás na pobočce můžete zboží z e-shopu vrátit/reklamovat bez udání důvodu do týdne (U některého zboží až 24dní). Reklamační postup probíhá tak že nám pošlete (na vlastní náklady) zboží zpět na adresu naší pobočky a zboží bude prověřeno zda nedošlo k poškození z vaší strany. Do 3 dnů vám budou peníze navráceny zpět složenkou typu A, bankovním převodem či internetovou platbou. Při reklamaci MUSÍTE předložit reklamační list který vám byl odeslán spolu se zakoupeným zbožím. Veškeré dodatečné poštovní poplatky (Max 200kč) platíte vy.
Moderní a jednoduché nakupovaní.

Diky tomu že používáme jeden z nejmodernějších e-shopu dostupných na internetu (PRESTAshop). Bude vaše nakupovaní u nás rychlé, přehledné a jednoduché tedy i člověk který nikdy nepodstoupil nakupovaní na internetu nebude mít žádný problém při výběru.I Tak je pro vás dostupný on-line rádce a prodavač který vám jistě rád pomuže i při výběru zboží které požadujete.
Kde nás najdete:
ídlo společnosti Uni Kredit se nalézá v Mariánských horách, 50 m od kasína Kartáč směrem na Porubu. Jako dopravní spojení městskou dopravou můžete využít tramvaje č. 3, 4, 8, 9, 11, 12, 19 s vystoupením na zastávce Daliborova - Mariánské náměstí, nebo tramvají č. 14 s vystoupením na zastávce Mariánské náměstí.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.