> > >   firma Zastavarna u Petra


Zastavarna u Petra


28. října 438/219
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

tel.: 569 626 534 (Mezi 7:30 - 17:30)
fax: 569 626 534

www: www.eshop.zastavarna-unikredit.cz
e-mail: unikredit@volny.cz

Otevřeno:
Po8:00 - 17:00
Út8:00 - 17:00
St8:00 - 17:00
Čt8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Naše Služby

Mezi hlavní soustředění naši firmy patří finanční půjčky formou zástavy přévažně zlata, stříbra, elektroniky, vypočetní techniky a automobilů. Tímto však výčet služeb naši firmy nekončí. Uni Kredit s.r.o také poskytuje taktéž komisní prodej a služby v oblasti mobilních telefónu či vypočetní techniky. Poslední dobou se rozrostly také vedlejší projekty naši firmy jako klub vlastníku CD/DVD Nosičů či nový moderní e-shop UniKredit Online.
Speciality:

UNI KREDIT Online E-Shop.

Jako jedniná zastavárna na ůzemí České Republiky nabízí UNI KREDIT s.r.o internetový obchod který odesílá zboží po celé České i Slovenské Republice s možnostmi několika způsobu plateb. Dobírkou, Hotovosti na pobočce v Ostravě či pomocí moderních internetových převodu. Momentálně jsou podporovány: PayPal, ePenezenka, AlertPay.
Možnosti Reklamace

Stejně jako zboží zakoupené přimo u nás na pobočce můžete zboží z e-shopu vrátit/reklamovat bez udání důvodu do týdne (U některého zboží až 24dní). Reklamační postup probíhá tak že nám pošlete (na vlastní náklady) zboží zpět na adresu naší pobočky a zboží bude prověřeno zda nedošlo k poškození z vaší strany. Do 3 dnů vám budou peníze navráceny zpět složenkou typu A, bankovním převodem či internetovou platbou. Při reklamaci MUSÍTE předložit reklamační list který vám byl odeslán spolu se zakoupeným zbožím. Veškeré dodatečné poštovní poplatky (Max 200kč) platíte vy.
Moderní a jednoduché nakupovaní.

Diky tomu že používáme jeden z nejmodernějších e-shopu dostupných na internetu (PRESTAshop). Bude vaše nakupovaní u nás rychlé, přehledné a jednoduché tedy i člověk který nikdy nepodstoupil nakupovaní na internetu nebude mít žádný problém při výběru.I Tak je pro vás dostupný on-line rádce a prodavač který vám jistě rád pomuže i při výběru zboží které požadujete.
Kde nás najdete:
ídlo společnosti Uni Kredit se nalézá v Mariánských horách, 50 m od kasína Kartáč směrem na Porubu. Jako dopravní spojení městskou dopravou můžete využít tramvaje č. 3, 4, 8, 9, 11, 12, 19 s vystoupením na zastávce Daliborova - Mariánské náměstí, nebo tramvají č. 14 s vystoupením na zastávce Mariánské náměstí.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

06.10.2018

Kdo koho napadl?
Touto otázkou se zabývaly hlídky v podvečer dne 6. října 2018. Obsluha kamerového systému totiž zaregistrovala napadení muže v městské části Ostrava-Kunčičky. Vyslaní strážníci na místě spatřili osobu s krvácejícími tržnými ranami v obličeji. Zraněný tvrdil, že byl napaden neznámým mužem. Hlídky díky podrobnému popisu osobu dohledaly a zadržely. Mladík však strážníkům tvrdil přesný opak, než poraněný muž. Podle jeho slov měl být on obětí napadení po slovní potyčce. Nezletilec (14 let) byl předán k dalšímu šetření přivolaným státním policistům. Poraněnému byla přivolána rychlá záchranná služba. Na kamerovém záznamu vše nasvědčovalo, že napadený byl opravdu nezletilý mladík. Díky pořízenému záznamu bude jednodušší domoci se spravedlnosti. K dnešnímu dni je v provozu více než 700 kamerových bodů, které pomáhají při objasňování trestných činů a přestupkových jednání.

03.10.2018

„Ztratil jsem se a hledám tatínka.“
Těmito slovy odpověděl čtyřletý chlapec na otázku, kterou mu položil strážník vykonávajících obchůzku v podvečer dne 3. října 2018 v Ostravě-Dubině. Pěší hlídka si povšimla plačícího dítěte v blízkosti dětského hřiště. Strážníci se nejprve pokusili zjistit informace vedoucí k nalezení ztraceného tatínka, nebo bydliště, ale marně. "Tuďma chodíme do obchodu," to bylo vše, co bezradné dítě dokázalo říct při snaze navést hlídku ke svému domovu.

01.10.2018

Pokusili se ho oloupit
Pokusili se ho oloupit, hrozili mu střelnou zbraní.Dne 1. října 2018 v brzkých ranních hodinách oslovil hlídkující strážníky v Ostravě-Mariánských Horách muž, který se měl stát obětí loupežného přepadení. Hlídce také následně popsal osoby, které od něj požadovaly finanční hotovost pod pohrůžkou střelné zbraně. Při následné kontrole okolí strážníci spatřili skupinu osob odpovídající udanému popisu. Jejich totožnost byla oznamovatelem potvrzena. Jeden z oslovených mužů také strážníkům dobrovolně vydal střelnou zbraň.

28.09.2018

"Máme právo na klidný odpočinek."
V tomto duchu přijala obsluha tísňové linky městské policie na Svatého Václava dne 28.září 2018 necelou desítku oznámení. Obyvatele především okrajových částí Ostravy trápil nadměrný hluk sekaček na trávu, motorových pil, křovinořezů či hlučícího kompresoru. Každé oznámení bylo strážníky prověřeno.

18.09.2018

Odevzdal „Bakibu“ strážníkům
Dne 18. září 2018 se na služebnu městské policie v Ostravě-Porubě dostavil občan odevzdat nález. Domníval se, že se jedná o více než dvě desítky balení syntetické drogy „Bakiba“, která je v posledních dnech velkým strašákem na území města Ostravy. Balíčky byly předány přivolané hlídce Policie ČR, která celou věc prošetřuje. Strážníci při pěším výkonu služby informují osoby, které by mohly přijít do kontaktu s výše zmíněnou drogou o možných důsledcích užití.