> > >   firma Zastavarna u Petra


Zastavarna u Petra


28. října 438/219
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

tel.: 569 626 534 (Mezi 7:30 - 17:30)
fax: 569 626 534

www: www.eshop.zastavarna-unikredit.cz
e-mail: unikredit@volny.cz

Otevřeno:
Po8:00 - 17:00
Út8:00 - 17:00
St8:00 - 17:00
Čt8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Naše Služby

Mezi hlavní soustředění naši firmy patří finanční půjčky formou zástavy přévažně zlata, stříbra, elektroniky, vypočetní techniky a automobilů. Tímto však výčet služeb naši firmy nekončí. Uni Kredit s.r.o také poskytuje taktéž komisní prodej a služby v oblasti mobilních telefónu či vypočetní techniky. Poslední dobou se rozrostly také vedlejší projekty naši firmy jako klub vlastníku CD/DVD Nosičů či nový moderní e-shop UniKredit Online.
Speciality:

UNI KREDIT Online E-Shop.

Jako jedniná zastavárna na ůzemí České Republiky nabízí UNI KREDIT s.r.o internetový obchod který odesílá zboží po celé České i Slovenské Republice s možnostmi několika způsobu plateb. Dobírkou, Hotovosti na pobočce v Ostravě či pomocí moderních internetových převodu. Momentálně jsou podporovány: PayPal, ePenezenka, AlertPay.
Možnosti Reklamace

Stejně jako zboží zakoupené přimo u nás na pobočce můžete zboží z e-shopu vrátit/reklamovat bez udání důvodu do týdne (U některého zboží až 24dní). Reklamační postup probíhá tak že nám pošlete (na vlastní náklady) zboží zpět na adresu naší pobočky a zboží bude prověřeno zda nedošlo k poškození z vaší strany. Do 3 dnů vám budou peníze navráceny zpět složenkou typu A, bankovním převodem či internetovou platbou. Při reklamaci MUSÍTE předložit reklamační list který vám byl odeslán spolu se zakoupeným zbožím. Veškeré dodatečné poštovní poplatky (Max 200kč) platíte vy.
Moderní a jednoduché nakupovaní.

Diky tomu že používáme jeden z nejmodernějších e-shopu dostupných na internetu (PRESTAshop). Bude vaše nakupovaní u nás rychlé, přehledné a jednoduché tedy i člověk který nikdy nepodstoupil nakupovaní na internetu nebude mít žádný problém při výběru.I Tak je pro vás dostupný on-line rádce a prodavač který vám jistě rád pomuže i při výběru zboží které požadujete.
Kde nás najdete:
ídlo společnosti Uni Kredit se nalézá v Mariánských horách, 50 m od kasína Kartáč směrem na Porubu. Jako dopravní spojení městskou dopravou můžete využít tramvaje č. 3, 4, 8, 9, 11, 12, 19 s vystoupením na zastávce Daliborova - Mariánské náměstí, nebo tramvají č. 14 s vystoupením na zastávce Mariánské náměstí.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

20.11.2017

Šlo o vteřiny, strážníci reagovali
Oznámení o muži na vozíku, který má zrychlené dýchání a mohl by tak mít zdravotní obtíže, přijali strážníci 20. listopadu 2017 pár minut před jedenáctou hodinou. Krátce nato už hlídka městské policie poskytovala v Ostravě-Moravské Ostravě 43letému vozíčkáři první pomoc. Muž nereagoval na podněty, měl promodralé rty a nedýchal. Strážníci tak okamžitě zahájili nepřímou srdeční masáž a přivolali na místo rychlou záchrannou službu. Chvíli poté už předávali resuscitaci zdravotnickému personálu.

19.11.2017

Zaslechla volání o pomoc
Zaslechla volání o pomoc, zmáčkla Senior linku a zachránila tak sousedku Tlačítko nouze, které slouží k přivolání pomoci při zdravotních komplikacích, aktivovala seniorka z Ostravy-Moravské Ostravy 19. listopadu 2017 krátce po osmé hodině ranní. Starší žena zaslechla volání o pomoc, neváhala a stiskem tlačítka přivolala na místo strážníky. Zasahující hlídce městské policie poté celou situaci objasnila. Byt, v němž se po pádu na zem nacházela zraněná sousedka, zpřístupnili přivolaní hasiči.

15.11.2017

Strážníci lapili dalšího vykradače aut
Mladého muže, který v Ostravě-Vítkovicích vykradl zaparkované osobní vozidlo, dopadla hlídka městské 15. listopadu 2017 hodinu po půlnoci. Zloděj na sebe upozornil, když přeskočil živý plot a pokusil se ukrýt za kostelní zdí. Ve stejný okamžik přiběhl k hlídce městské policie také majitel vyloupeného vozidla. Devatenáctiletý lapka na dotaz strážníků, proč a před kým se schovává, nedokázal odpovědět.

13.11.2017

Oznámení o agresivním cestujícím
Ničil vybavení tramvaje, dechová zkouška ukázala tři promile Oznámení o agresivním cestujícím, který v Ostravě-Porubě ničí vybavení tramvaje, přijali strážníci 13. listopadu 2017 pár minut před třiadvacátou hodinou. Podnapilý 29letý muž na konečné zastávce odmítl vystoupit, byl vulgární a nakonec rozbil jednu ze skleněných přepážek. Řidička tramvaje strážníkům potvrdila, že muž popíjel alkohol. Když jej na konečné požádala, aby vystoupil, začal ji slovně napadat. Orientační dechovou zkouškou byla muži naměřena hodnota tři promile alkoholu. Jelikož muž nekontroloval své chování, byl zjevně pod vlivem alkoholu a tím bezprostředně ohrožoval sebe a své zdraví, bylo rozhodnuto o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Pracovník dopravního podniku následně odhadl, že škoda nepřesáhla hranici pěti tisíc korun.

13.11.2017

Se zákazem řízení si hlavu nelámali
Se zákazem řízení si hlavu nelámali Hned dva řidiče, kterým byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel, odhalili 13. listopadu 2017 ostravští strážníci. Krátce před třetí hodinou ranní spatřila hlídka městské policie v Ostravě-Moravské Ostravě muže, který nerespektoval dopravní značení a vjel do zákazu vjezdu. Řidič strážníkům uvedl, že není držitelem řidičského oprávnění a nemá u sebe ani občanský průkaz. Následně bylo potvrzeno, že mu bylo řízení motorových vozidel zakázáno. Obdobnou událostí se strážníci zabývali také o pár hodin později v Ostravě-Slezské Ostravě.