> > >   firma Zastavarna u Petra


Zastavarna u Petra


28. října 438/219
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

tel.: 569 626 534 (Mezi 7:30 - 17:30)
fax: 569 626 534

www: www.eshop.zastavarna-unikredit.cz
e-mail: unikredit@volny.cz

Otevřeno:
Po8:00 - 17:00
Út8:00 - 17:00
St8:00 - 17:00
Čt8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Naše Služby

Mezi hlavní soustředění naši firmy patří finanční půjčky formou zástavy přévažně zlata, stříbra, elektroniky, vypočetní techniky a automobilů. Tímto však výčet služeb naši firmy nekončí. Uni Kredit s.r.o také poskytuje taktéž komisní prodej a služby v oblasti mobilních telefónu či vypočetní techniky. Poslední dobou se rozrostly také vedlejší projekty naši firmy jako klub vlastníku CD/DVD Nosičů či nový moderní e-shop UniKredit Online.
Speciality:

UNI KREDIT Online E-Shop.

Jako jedniná zastavárna na ůzemí České Republiky nabízí UNI KREDIT s.r.o internetový obchod který odesílá zboží po celé České i Slovenské Republice s možnostmi několika způsobu plateb. Dobírkou, Hotovosti na pobočce v Ostravě či pomocí moderních internetových převodu. Momentálně jsou podporovány: PayPal, ePenezenka, AlertPay.
Možnosti Reklamace

Stejně jako zboží zakoupené přimo u nás na pobočce můžete zboží z e-shopu vrátit/reklamovat bez udání důvodu do týdne (U některého zboží až 24dní). Reklamační postup probíhá tak že nám pošlete (na vlastní náklady) zboží zpět na adresu naší pobočky a zboží bude prověřeno zda nedošlo k poškození z vaší strany. Do 3 dnů vám budou peníze navráceny zpět složenkou typu A, bankovním převodem či internetovou platbou. Při reklamaci MUSÍTE předložit reklamační list který vám byl odeslán spolu se zakoupeným zbožím. Veškeré dodatečné poštovní poplatky (Max 200kč) platíte vy.
Moderní a jednoduché nakupovaní.

Diky tomu že používáme jeden z nejmodernějších e-shopu dostupných na internetu (PRESTAshop). Bude vaše nakupovaní u nás rychlé, přehledné a jednoduché tedy i člověk který nikdy nepodstoupil nakupovaní na internetu nebude mít žádný problém při výběru.I Tak je pro vás dostupný on-line rádce a prodavač který vám jistě rád pomuže i při výběru zboží které požadujete.
Kde nás najdete:
ídlo společnosti Uni Kredit se nalézá v Mariánských horách, 50 m od kasína Kartáč směrem na Porubu. Jako dopravní spojení městskou dopravou můžete využít tramvaje č. 3, 4, 8, 9, 11, 12, 19 s vystoupením na zastávce Daliborova - Mariánské náměstí, nebo tramvají č. 14 s vystoupením na zastávce Mariánské náměstí.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

29.06.2018

Kradl okrasné keře
Těsně před dvanáctou hodinou dne 29. června 2018 byla vyslána hlídka městských strážníků do Ostravy-Nové Vsi, kde mělo dojít k odcizení okrasných rostlin. Po příjezdu na místo kontaktoval hlídku oznamovatel a svědek celé události. Strážníkům sdělil, že vykopané keře zde vysazovali zaměstnanci městského úřadu. Podezřelý z krádeže hlídce oznámil: „Chtěl jsem si je jen přesadit do své zahrady. Nevěděl jsem, že to jsou keře obecního úřadu.“

20.06.2018

Pět záškoláků
Dne 20. června 2018 prováděla strážnice pěší výkon služby v městské části Ostrava-Mariánské Hory. Zde spatřila pět dětí, které se bez doprovodu dospělé osoby společně toulaly po ulici. Jelikož v dopoledních hodinách probíhá vyučování, oslovila je. Děti tvrdily, že zaspaly, jsou nemocné, nebo mají ředitelské volno. Po ověření totožností dětí byly poznatky o možném zanedbání školní docházky zaslány na příslušné odbory sociálně právní ochrany dětí.

18.06.2018

Děti kradly ze zásobovací rampy
Po příjezdu na místo je oslovil svědek celé události. Ten strážníkům oznámil, že jeho kolegyně z kanceláře viděla dva mladíky vezoucí v nákupním košíku celé balení sirupů za více než dva tisíce korun českých. Čin podle strážného prodejny mohli spáchat jedině tak, že se jeden z nich proplazil mezerou pod vraty prodejny a předal skrz ni druhému nezletilci zboží. Podezřelé (10 a 15 let) z trestného činu krádeže si převzala hlídka státních policistů k dalšímu opatření.

16.06.2018

Posprejovali fasády v celé ulici
Dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni po půlnoci na ulici v Ostravě-Zábřehu, kde dle oznamovatele skupinka osob sprejovala na přilehlé domy. Po příjezdu hlídka spatřila modře posprejované nejen fasády domů v celé ulici, ale také dodávku, plot a odpadkový koš. Jelikož se na místě žádné podezřelé osoby nenacházely, začali strážníci prohledávat okolí. Při průjezdu blízké ulice byla spatřena hlídkou čtveřice osob. Jelikož měli mladíci ruce potřísněné modrou barvou, která odpovídala barvě nastříkané na fasádách a předmětech v ulici, byla přivolána hlídka státních policistů, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

16.06.2018

Klidně jsem seděl na zastávce
Klidně jsem seděl na zastávce, pak mě začali bít pěstmi a kopat do mně V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem. Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat.