> > >   firma Bylinky - Léčivá síla přírody


Bylinky - Léčivá síla přírodyHlučín


tel.: 608 10 27 27

www: www.bylinky.snadno.eu
e-mail: jana.holusova1@centrum.cz
Nabízíme:
O produkty a další informace si můžete napsat nebo volat na tyto kontakty..Pokud jste z okolí Ostravy a Opavy není problém i osobní odběr, setkání..

Ráda Vám pomůžu a vysvětlím.
Speciality:
Zdravý člověk má mnoho přání ...
Nemocný jen jedno ... !!!
Vítám Vás na mých stránkách
o produktech společnosti OKG

Na začátek bych vám chtěla říct pár slov..
Vždy jsem věřila a věřím jakou mají sílu bylinky, že dokážou člověku pomoci, aniž by uškodily našemu tělu i duši.
Než jsem se touhle cestou dala, vyzkoušela jsem pár produktů na sobě a svých blízkých...
Byli jsme mile překvapeni jak pozitivně působí tyto produkty na naše tělo. Přestaly nám bolesti žaludku, střevní koliky, snížil se nám vysoký krevní tlak a taky spousta zákazníků i distributorů má pár nadbytečných kil pryč.. smileysmiley

Věřím, že pomohou i Vám ... !!!


Produkty, které najdete na mých stránkách jsou na trhu již 10 let a mají již mnoho spokojených zákazníků... Jsou DOPLŇKEM STRAVY ...Našim cílem je pomoci Vám s řešením zdravotních potíží Vašich i Vašich blízkých..

Potřebujete pomoci s alergií, ekzemy, imunitou, a dalšími nemocemi? Trápí Vás sdrce, žlučník, ledviny, klouby atd? Chtěli by jste zdravě HUBNOUT ?
Pak jsme tu pro Vás... !!!Produkty jsou vyráběné v ČR exkluzivně pouze pro OKG a jsou zcela bez chemie a výhradně z přírodních látek.Jelikož jsou bylinky vyráběny v našem podnebí, tak výrazným způsobem působí právě na náš organismus. Jejich účinky jsou zaměřené na řešení příčiny problémů.Produkty jsou schválené a registrované u příslušných institucích ČR (MZ ČR, ZSÚ Brno, ZSÚ Praha) a EU.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

06.11.2018

Měl dvě promile v krvi
Dne 6. listopadu 2018 zahlédla hlídka Městské policie Ostrava v nočních hodinách stojící motorové vozidlo. Automobil byl nastartovaný, měl rozsvícená světla a stál v jedné z ulic v Ostravě-Porubě. Ve vozidle se nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Strážníci ho poučili, že v tomto stavu nemůže řídit. Muž porozuměl a dodal, že on v autě jen spal. O pár minut později se uvedený automobil dal do pohybu a proto hlídka vozidlo s dvaačtyřicetiletým řidičem, který byl před malou chvílí upozorněn, zastavila. Ten následně nadýchal více než 2 promile.

06.11.2018

Chtěl vykrást budovu
V noci dne 6. listopadu 2018 byl v Ostravě-Moravské Ostravě v jednom z objektů chráněných městskou policií spuštěn bezpečnostní alarm. Po příjezdu na místo provedli strážníci vizuální kontrolu. V prostorách objektu si všimli osoby, která se snažila doslova nepozorovaně odplazit ven. Následně se schovala za opodál stojící osobní vozidlo. Zde hlídka podezřelého oslovila. Muž se začal chovat překvapeně. "Chtěl jsem se tam jenom vyspat!" zněla jedna z verzí při podávání vysvětlení. Po následné kontrole okolí však byla nalezena pod vozidlem, které využil jako úkryt, pokladna a tablet, nedaleko také tiskárna EET.

28.10.2018

Problémy s láskou „řešila“ nezletilá
Dne 28. října 2018 byla hlídka Městské policie Ostrava vyslána do restaurace v Ostravě-Porubě. Zde podle svědků mělo docházet k podávání alkoholu nezletilé osobě. Sedmnáctiletá dívka přiznala, že alkohol jí podával vedle sedící přítel. Mladá žena hlídce rovněž sdělila, že pivem chtěla řešit problémy s bývalým přítelem. Dechovou zkouškou bylo naměřeno 1,92 promile. Hlídku zarazilo následně zjištění, že v restauraci byla s mladou dívkou přítomna také její matka.

27.10.2018

Strážníci bránili otce
Dne 27. října 2018 nahlásil občan z Ostravy-Zábřehu napadení spolubydlícím. Ten měl zaútočit nejen na oznamovatele, ale zároveň i na svého otce, který byl u něj na návštěvě. Útočník zároveň vytopil sousedy a ničil zařízení bytu. Psychicky narušeného mladíka s jazykovou bariérou nebyl schopen uklidnit na místě přítomný otec, ani přivolané hlídky. Strážníci se pokoušeli vyhrocenou situaci uklidnit také v anglickém jazyce, avšak bezvýsledně.

24.10.2018

Muž se „odhaloval“ u dětského hřiště
Dne 24. října 2018 byla vyslána hlídka městské policie do Ostravy-Bělského Lesa, kde se měl dle sdělení oznamovatelky nacházet onanující muž. Po příjezdu strážníků na místo se k oznamovatelce přidali další svědci události s podrobným popisem osoby. Přivolaní strážníci se ihned vydali prohledat okolí. Podezřelého muže nalezli. Svědci celé události jej následně ztotožnili.