> > >   firma Bylinky - Léčivá síla přírody


Bylinky - Léčivá síla přírodyHlučín


tel.: 608 10 27 27

www: www.bylinky.snadno.eu
e-mail: jana.holusova1@centrum.cz
Nabízíme:
O produkty a další informace si můžete napsat nebo volat na tyto kontakty..Pokud jste z okolí Ostravy a Opavy není problém i osobní odběr, setkání..

Ráda Vám pomůžu a vysvětlím.
Speciality:
Zdravý člověk má mnoho přání ...
Nemocný jen jedno ... !!!
Vítám Vás na mých stránkách
o produktech společnosti OKG

Na začátek bych vám chtěla říct pár slov..
Vždy jsem věřila a věřím jakou mají sílu bylinky, že dokážou člověku pomoci, aniž by uškodily našemu tělu i duši.
Než jsem se touhle cestou dala, vyzkoušela jsem pár produktů na sobě a svých blízkých...
Byli jsme mile překvapeni jak pozitivně působí tyto produkty na naše tělo. Přestaly nám bolesti žaludku, střevní koliky, snížil se nám vysoký krevní tlak a taky spousta zákazníků i distributorů má pár nadbytečných kil pryč.. smileysmiley

Věřím, že pomohou i Vám ... !!!


Produkty, které najdete na mých stránkách jsou na trhu již 10 let a mají již mnoho spokojených zákazníků... Jsou DOPLŇKEM STRAVY ...Našim cílem je pomoci Vám s řešením zdravotních potíží Vašich i Vašich blízkých..

Potřebujete pomoci s alergií, ekzemy, imunitou, a dalšími nemocemi? Trápí Vás sdrce, žlučník, ledviny, klouby atd? Chtěli by jste zdravě HUBNOUT ?
Pak jsme tu pro Vás... !!!Produkty jsou vyráběné v ČR exkluzivně pouze pro OKG a jsou zcela bez chemie a výhradně z přírodních látek.Jelikož jsou bylinky vyráběny v našem podnebí, tak výrazným způsobem působí právě na náš organismus. Jejich účinky jsou zaměřené na řešení příčiny problémů.Produkty jsou schválené a registrované u příslušných institucích ČR (MZ ČR, ZSÚ Brno, ZSÚ Praha) a EU.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

01.09.2019

Porušil, co mohl
Dne 1. září 2018 v městské části Moravská Ostrava a Přívoz spatřila motorizovaná hlídka automobil couvající na křižovatce. Následně se vozidlo na stejném místě otočilo a vjelo do zákazu vjezdu. Hlídka riskujícího řidiče dostihla a zastavila. Mladík řídící vozidlo byl pro podezření z několika přestupků vyzván k setrvání na místě. To však neakceptoval a započal nekontrolovaně couvat, při čemž naboural zaparkované vozidlo. Následná zběsilá jízda v protisměru jednosměrnou ulicí započala stíhání podezřelého, ke kterému se přidala také hlídka Policie ČR.

15.09.2018

Vezl na skútru spolujezdce bez helmy
Dne 15. září 2018 zastavila hlídka v Ostravě-Hrušově řidiče skútru, který vezl muže bez ochranné přilby. Při projednávání přestupku se spolujezdcem strážníci pojali podezření, že řidič motocyklu je pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla jeho přítomnost potvrzena. Podnapilý muž u sebe neměl potřebné doklady k řízení motorového vozidla, ani občanský průkaz. Následovalo tedy předvedení ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Po odhalení identity osoby bez dokladů bylo zjištěno, že byl muži vysloven zákaz řízení.

12.09.2018

Na noční prohlídku popelnic
Dne 12. září 2018 v brzkých ranních hodinách spatřila obsluha kamerového systému malé dítě v doprovodu starší osoby. Vyslaní strážníci zkontaktovali s ohledem na pozdní dobu podezřelou dvojici na zastávce MHD v Ostravě-Zábřehu. Bylo zjištěno, že se jedná o otce se sedmiletou dcerou. Ti se vydali na noční prohlídku popelnic. Z odložených kontejnerů vybírali, co se jim hodilo. Muž hlídce dále sdělil: „V pět hodin nám jede tramvaj, v šest bude dcera doma a pak může jít do školy.“ Dívka pouze dodala, že je ospalá, chodí do první třídy a tatínek ji nutí vybírat popelnice a jíst jídlo, které naleznou.

11.09.2018

Považuji se za Boha
„Považuji se za Boha, svými činy konám spravedlnost“ Takto vysvětlil své chování polapený jednadvacetiletý mladík, který hlídce dne 11. září 2018 bez okolků pověděl o svém činu, který se odehrál v Ostravě-Výškovicích. V odpoledních hodinách přijal operační technik tísňové linky oznámení od občana, že se na parkovišti pohybuje podezřelý muž. Ten měl dle oznamovatele kopat do vozidel a působit na nich viditelnou škodu. Po příjezdu na místo byl svědky popsán nejen podezřelý, také směr, kterým odešel.

28.08.2018

Odcizené zboží schovala v kočárku
Drogerii a dětské oblečení v hodnotě přesahující 3600,- Kč odcizila 24letá žena v Ostravě-Porubě v jednom z obchodů. Svědek události uvedl, že si všiml, že žena ukryla drogerii v dětském kočárku a do batohu poté ukryla i dětské oblečení. Když projela přes pokladny, nic z toho nezaplatila.