> > >   firma Bylinky - Léčivá síla přírody


Bylinky - Léčivá síla přírodyHlučín


tel.: 608 10 27 27

www: www.bylinky.snadno.eu
e-mail: jana.holusova1@centrum.cz
Nabízíme:
O produkty a další informace si můžete napsat nebo volat na tyto kontakty..Pokud jste z okolí Ostravy a Opavy není problém i osobní odběr, setkání..

Ráda Vám pomůžu a vysvětlím.
Speciality:
Zdravý člověk má mnoho přání ...
Nemocný jen jedno ... !!!
Vítám Vás na mých stránkách
o produktech společnosti OKG

Na začátek bych vám chtěla říct pár slov..
Vždy jsem věřila a věřím jakou mají sílu bylinky, že dokážou člověku pomoci, aniž by uškodily našemu tělu i duši.
Než jsem se touhle cestou dala, vyzkoušela jsem pár produktů na sobě a svých blízkých...
Byli jsme mile překvapeni jak pozitivně působí tyto produkty na naše tělo. Přestaly nám bolesti žaludku, střevní koliky, snížil se nám vysoký krevní tlak a taky spousta zákazníků i distributorů má pár nadbytečných kil pryč.. smileysmiley

Věřím, že pomohou i Vám ... !!!


Produkty, které najdete na mých stránkách jsou na trhu již 10 let a mají již mnoho spokojených zákazníků... Jsou DOPLŇKEM STRAVY ...Našim cílem je pomoci Vám s řešením zdravotních potíží Vašich i Vašich blízkých..

Potřebujete pomoci s alergií, ekzemy, imunitou, a dalšími nemocemi? Trápí Vás sdrce, žlučník, ledviny, klouby atd? Chtěli by jste zdravě HUBNOUT ?
Pak jsme tu pro Vás... !!!Produkty jsou vyráběné v ČR exkluzivně pouze pro OKG a jsou zcela bez chemie a výhradně z přírodních látek.Jelikož jsou bylinky vyráběny v našem podnebí, tak výrazným způsobem působí právě na náš organismus. Jejich účinky jsou zaměřené na řešení příčiny problémů.Produkty jsou schválené a registrované u příslušných institucích ČR (MZ ČR, ZSÚ Brno, ZSÚ Praha) a EU.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

29.06.2018

Kradl okrasné keře
Těsně před dvanáctou hodinou dne 29. června 2018 byla vyslána hlídka městských strážníků do Ostravy-Nové Vsi, kde mělo dojít k odcizení okrasných rostlin. Po příjezdu na místo kontaktoval hlídku oznamovatel a svědek celé události. Strážníkům sdělil, že vykopané keře zde vysazovali zaměstnanci městského úřadu. Podezřelý z krádeže hlídce oznámil: „Chtěl jsem si je jen přesadit do své zahrady. Nevěděl jsem, že to jsou keře obecního úřadu.“

20.06.2018

Pět záškoláků
Dne 20. června 2018 prováděla strážnice pěší výkon služby v městské části Ostrava-Mariánské Hory. Zde spatřila pět dětí, které se bez doprovodu dospělé osoby společně toulaly po ulici. Jelikož v dopoledních hodinách probíhá vyučování, oslovila je. Děti tvrdily, že zaspaly, jsou nemocné, nebo mají ředitelské volno. Po ověření totožností dětí byly poznatky o možném zanedbání školní docházky zaslány na příslušné odbory sociálně právní ochrany dětí.

18.06.2018

Děti kradly ze zásobovací rampy
Po příjezdu na místo je oslovil svědek celé události. Ten strážníkům oznámil, že jeho kolegyně z kanceláře viděla dva mladíky vezoucí v nákupním košíku celé balení sirupů za více než dva tisíce korun českých. Čin podle strážného prodejny mohli spáchat jedině tak, že se jeden z nich proplazil mezerou pod vraty prodejny a předal skrz ni druhému nezletilci zboží. Podezřelé (10 a 15 let) z trestného činu krádeže si převzala hlídka státních policistů k dalšímu opatření.

16.06.2018

Posprejovali fasády v celé ulici
Dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni po půlnoci na ulici v Ostravě-Zábřehu, kde dle oznamovatele skupinka osob sprejovala na přilehlé domy. Po příjezdu hlídka spatřila modře posprejované nejen fasády domů v celé ulici, ale také dodávku, plot a odpadkový koš. Jelikož se na místě žádné podezřelé osoby nenacházely, začali strážníci prohledávat okolí. Při průjezdu blízké ulice byla spatřena hlídkou čtveřice osob. Jelikož měli mladíci ruce potřísněné modrou barvou, která odpovídala barvě nastříkané na fasádách a předmětech v ulici, byla přivolána hlídka státních policistů, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

16.06.2018

Klidně jsem seděl na zastávce
Klidně jsem seděl na zastávce, pak mě začali bít pěstmi a kopat do mně V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem. Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat.