> > >   firma Bylinky - Léčivá síla přírody


Bylinky - Léčivá síla přírodyHlučín


tel.: 608 10 27 27

www: www.bylinky.snadno.eu
e-mail: jana.holusova1@centrum.cz
Nabízíme:
O produkty a další informace si můžete napsat nebo volat na tyto kontakty..Pokud jste z okolí Ostravy a Opavy není problém i osobní odběr, setkání..

Ráda Vám pomůžu a vysvětlím.
Speciality:
Zdravý člověk má mnoho přání ...
Nemocný jen jedno ... !!!
Vítám Vás na mých stránkách
o produktech společnosti OKG

Na začátek bych vám chtěla říct pár slov..
Vždy jsem věřila a věřím jakou mají sílu bylinky, že dokážou člověku pomoci, aniž by uškodily našemu tělu i duši.
Než jsem se touhle cestou dala, vyzkoušela jsem pár produktů na sobě a svých blízkých...
Byli jsme mile překvapeni jak pozitivně působí tyto produkty na naše tělo. Přestaly nám bolesti žaludku, střevní koliky, snížil se nám vysoký krevní tlak a taky spousta zákazníků i distributorů má pár nadbytečných kil pryč.. smileysmiley

Věřím, že pomohou i Vám ... !!!


Produkty, které najdete na mých stránkách jsou na trhu již 10 let a mají již mnoho spokojených zákazníků... Jsou DOPLŇKEM STRAVY ...Našim cílem je pomoci Vám s řešením zdravotních potíží Vašich i Vašich blízkých..

Potřebujete pomoci s alergií, ekzemy, imunitou, a dalšími nemocemi? Trápí Vás sdrce, žlučník, ledviny, klouby atd? Chtěli by jste zdravě HUBNOUT ?
Pak jsme tu pro Vás... !!!Produkty jsou vyráběné v ČR exkluzivně pouze pro OKG a jsou zcela bez chemie a výhradně z přírodních látek.Jelikož jsou bylinky vyráběny v našem podnebí, tak výrazným způsobem působí právě na náš organismus. Jejich účinky jsou zaměřené na řešení příčiny problémů.Produkty jsou schválené a registrované u příslušných institucích ČR (MZ ČR, ZSÚ Brno, ZSÚ Praha) a EU.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.