> > >   firma Bylinky - Léčivá síla přírody


Bylinky - Léčivá síla přírodyHlučín


tel.: 608 10 27 27

www: www.bylinky.snadno.eu
e-mail: jana.holusova1@centrum.cz
Nabízíme:
O produkty a další informace si můžete napsat nebo volat na tyto kontakty..Pokud jste z okolí Ostravy a Opavy není problém i osobní odběr, setkání..

Ráda Vám pomůžu a vysvětlím.
Speciality:
Zdravý člověk má mnoho přání ...
Nemocný jen jedno ... !!!
Vítám Vás na mých stránkách
o produktech společnosti OKG

Na začátek bych vám chtěla říct pár slov..
Vždy jsem věřila a věřím jakou mají sílu bylinky, že dokážou člověku pomoci, aniž by uškodily našemu tělu i duši.
Než jsem se touhle cestou dala, vyzkoušela jsem pár produktů na sobě a svých blízkých...
Byli jsme mile překvapeni jak pozitivně působí tyto produkty na naše tělo. Přestaly nám bolesti žaludku, střevní koliky, snížil se nám vysoký krevní tlak a taky spousta zákazníků i distributorů má pár nadbytečných kil pryč.. smileysmiley

Věřím, že pomohou i Vám ... !!!


Produkty, které najdete na mých stránkách jsou na trhu již 10 let a mají již mnoho spokojených zákazníků... Jsou DOPLŇKEM STRAVY ...Našim cílem je pomoci Vám s řešením zdravotních potíží Vašich i Vašich blízkých..

Potřebujete pomoci s alergií, ekzemy, imunitou, a dalšími nemocemi? Trápí Vás sdrce, žlučník, ledviny, klouby atd? Chtěli by jste zdravě HUBNOUT ?
Pak jsme tu pro Vás... !!!Produkty jsou vyráběné v ČR exkluzivně pouze pro OKG a jsou zcela bez chemie a výhradně z přírodních látek.Jelikož jsou bylinky vyráběny v našem podnebí, tak výrazným způsobem působí právě na náš organismus. Jejich účinky jsou zaměřené na řešení příčiny problémů.Produkty jsou schválené a registrované u příslušných institucích ČR (MZ ČR, ZSÚ Brno, ZSÚ Praha) a EU.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

30.01.2019

Hokejoví „fanoušci“ se porvali v MHD
Dne 30. ledna 2019 prováděli strážníci městské policie výkon služby v souvislosti s přesunem hokejových fanoušků dopravním prostředkem MHD v Ostravě-Porubě. Na jedné ze zastávek přiběhla k dopravnímu prostředku skupina osob, začala kopat do dveří, bušit do oken a po vstupu dovnitř napadla fanoušky soupeřícího týmu.

26.01.2019

Rozbil dveře v hotelu
Dne 26. ledna 2019 řešili strážníci v Ostravě-Vítkovicích oznámení z hotelu, kde se nacházela osoba, která vulgárně napadala hosty a odmítala prostory opustit. Hlídka na místě zjistila muže, který byl zde také ubytovaný, ale neustále bušil na dveře ostatních ubytovaných hostů a vulgárně je obtěžoval. Muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, si nakonec sbalil své věci a objekt opustil. Před vchodem se však najednou rozběhl k vedlejším dveřím, které poškodil - rozbil skleněnou výplň a poškodil rám - a následně se rozběhl zpět do hotelu.

22.01.2019

Neměl jízdenku, ohrozil Asistenty
Na agresivního cestujícího narazili strážníci v noci dne 22. ledna 2019, kdy doprovázeli Asistenty přepravy DPO v tramvaji v Ostravě-Mariánských Horách a Hulvákách. Muž, který neměl platný jízdní doklad, byl z přepravy Asistenty vyloučen, což nesl velmi nelibě. Začal slovně napadat strážníky i Asistenty přepravy a vyhrožovat jim. S jedním z přítomných si celou situaci chtěl vyřídit i „ručně“. Nepomohlo ani uklidňování jiným cestujícím, který cestoval společně s agresorem. Strážníci se situaci s mladým mužem, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, snažili uklidnit, ovšem bez výsledku. Mladý muž i nadále pokračoval v nadávkách směřující ke všem přítomným. Vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy se muž ohnal po jednom ze strážníků a pokusil se ho udeřit. Na řadu musely přijít donucovací prostředky.

20.01.2019

Pavouci velcí jako pěst!
Nedělní odpoledne 20. ledna 2019 přišel na linku 156 netradiční hovor od jednoho muže z Ostravy-Poruby. Ten oznámil, že se pod jeho postelí nacházejí agresivní skákající pavouci, kteří jsou velcí jako lidská pěst. Strážníci však na místě našli pouze jednoho uhynulého pavouka o velikosti cca 1,5 cm. Muž byl náležitě poučen o možném dalším postupu, především aby v obdobných situacích kontaktoval deratizační firmu.

20.01.2019

Vrtal v neděli, porušil vyhlášku města
V neděli 20. ledna 2019 dopoledne byla hlídka městské policie vyslána do Ostravy-Mariánských Hor. Zde si obyvatelé bytového domu stěžovali na stavební práce a vrtání, které se ozývalo z jednoho z bytů. Strážníci situaci na místě vyřešili pokutou příkazem na místě a osobu řádné poučili, aby nadále v činnosti nepokračovala.