> > >   firma Hotel Bonum*** OstravaHotel Bonum*** Ostrava


Masná 1752/6
Moravská Ostrava
702 00

tel.: +420 596 114 050, +420 596 114 051
fax: +420 596 114 053

www: www.hotel-bonum.cz
e-mail: recepce@hotel-bonum.cz
Nabízíme:
V Hotelu Bonum***Ostrava nabízíme komfortní ubytování.
Dále zajišťujeme catering, rodinné oslavy, firemní akce, konference i semináře.

Naproti Recepce se nachází celodenně přístupný LOBBY BAR.

V RESTAURACI BONUM - 1.patro hotelu, podáváme pracovní dny od 11:00 do 14:00 MENU s možností výběru ze 3 jídel.

Součástí hotelu je také:

RESTAURACE POD KLENBAMI
Nabídkou jsou například
Speciálně vybraná vína
Česká, mezinárodní a francouzská kuchyně
gourmet restaurant

VIP SALÓNEK
Malý salónek vhodný pro malá obchodní setkání, porady či výběrová řízení.
Má vlastní šatnu
Kapacita 6 až 8 osob

RŮŽOVÝ SALÓNEK
Zařízený v zámeckém stylu
Vhodný pořádání Riremních akcí, svateb a rautů
Salónek je možno rozdělit na 2 části - menší část pro 10 osob
Součástí šatna a sociální zařízení
Denně také MENU (11:00-14:00) s výběrem ze 3 jídel

DIVADELNÍ SÁL
Vhodný k pořádání školení, kongresů, prezentací, galerií, hudebních produkcí, či různých oslav, svateb nebo soukromých i firemních akcí.
Kde nás najdete:
Hotel Bonum*** se nachází v centru Ostravy, blízko Stodolní Ulice.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

27.11.2018

Místo na derby univerzit
V nejlepším asi nebude vzpomínat na den 27. listopadu 2018 jeden z fanoušků, kterého hlídka spatřila v Ostravě-Zábřehu na cestě na hokejové derby univerzit. Ať už fandil Vysoké škole báňské nebo Ostravské univerzitě, zápas neviděl. Jedenadvacetiletý mladík byl silně pod vlivem návykové látky, choval se agresivně a nebyl schopen samostatné chůze. Z jeho dechu byl cítit alkohol. Muž nekontroloval své chování a tím bezprostředně ohrožoval sebe, jiné osoby a veřejný pořádek. Z důvodu silné intoxikace bylo následně rozhodnuto o převezení mladíka do nemocnice k dalšímu opatření.

21.11.2018

Ve třinácti se toulali v noci
Ve třinácti se toulali v noci po Ostravě, hledala je policie Dvě zjevně mladistvé osoby (chlapce a dívku) spatřila hlídka 21. listopadu 2018 krátce po čtvrté hodině ranní v Ostravě-Hrabůvce. Strážníci se podle vzhledu osob domnívali, že by se mohlo jednat o osoby hledané policií. Chlapec ani dívka, kteří právě vystoupili z autobusu, svou totožnost nemohli nijak prokázat.

20.11.2018

Skupina sedmi osob konzumuje
Nejprve radost na hokeji, pak problém se zákonem Skupina sedmi osob konzumuje v Ostravě-Zábřehu alkoholické nápoje na veřejném prostranství. Takové hlášení dostala Městská policie Ostrava dne 17. listopadu 2018 po osmé hodině večer. Hlídka po příjezdu na místo spatřila uvedené osoby, které byly zjevně pod vlivem návykové látky. Ty uvedly, že jsou tady, protože se vracejí z hokeje. Bylo zde důvodné podezření, že osoby nerespektovaly obecně závaznou vyhlášku, která v daném místě zakazuje konzumaci alkoholu na veřejném prostranství. Někteří z přítomných se navíc jevili jako nezletilí. To se následně po zjištění jejich totožností potvrdilo u dvou mladých mužů, kterým bylo sedmnáct let.

11.11.2018

Strážník v osobním volnu
Strážník v osobním volnu pomohl napadené ženě ilustrační foto Dne 11. listopadu 2018 odpoledne byl v Ostravě-Mariánských Horách strážník v osobním volnu osloven dvacetiletou ženou. Ta sdělila, že byla před malou chvílí fyzicky napadena dvěma muži. Ti jí poškodili bundu a vytrhali vlasy. Mezitím se na místo dostavili oba podezřelí mladí muži, kteří byli zjevně pod vlivem návykové látky. Strážník je poučil, aby na místě setrvali do příjezdu Policie ČR. To učinil pouze jeden z nich. Druhý z mladíků na zákonnou výzvu, aby na místě setrval, nereagoval a pokusil se o útěk, čemuž strážník zabránil použitím donucovacích prostředků - hmatů a chvatů.

11.11.2018

S „trojkou v žíle“ znečistil
S „trojkou v žíle“ znečistil veřejné prostranství.Dne 11. listopadu 2018 obdržela městská policie hlášení od občana z Ostravy-Slezské Ostravy. Zde měl neznámý muž znečistit veřejné prostranství určené pro cestující veřejné dopravy. Nejprve vzal uklízečce kbelík se špinavou vodou a vylil jeho obsah na vstupní dveře do budovy, poté je pomočil. Následně vstoupil tento muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, do prostor určených pro cestující veřejné dopravy a odmítl je opustit. Dechovou zkouškou bylo strážníky u třicetiletého mladíka naměřeno přes 3 promile alkoholu v krvi.