> > >   firma Hotel Bonum*** OstravaHotel Bonum*** Ostrava


Masná 1752/6
Moravská Ostrava
702 00

tel.: +420 596 114 050, +420 596 114 051
fax: +420 596 114 053

www: www.hotel-bonum.cz
e-mail: recepce@hotel-bonum.cz
Nabízíme:
V Hotelu Bonum***Ostrava nabízíme komfortní ubytování.
Dále zajišťujeme catering, rodinné oslavy, firemní akce, konference i semináře.

Naproti Recepce se nachází celodenně přístupný LOBBY BAR.

V RESTAURACI BONUM - 1.patro hotelu, podáváme pracovní dny od 11:00 do 14:00 MENU s možností výběru ze 3 jídel.

Součástí hotelu je také:

RESTAURACE POD KLENBAMI
Nabídkou jsou například
Speciálně vybraná vína
Česká, mezinárodní a francouzská kuchyně
gourmet restaurant

VIP SALÓNEK
Malý salónek vhodný pro malá obchodní setkání, porady či výběrová řízení.
Má vlastní šatnu
Kapacita 6 až 8 osob

RŮŽOVÝ SALÓNEK
Zařízený v zámeckém stylu
Vhodný pořádání Riremních akcí, svateb a rautů
Salónek je možno rozdělit na 2 části - menší část pro 10 osob
Součástí šatna a sociální zařízení
Denně také MENU (11:00-14:00) s výběrem ze 3 jídel

DIVADELNÍ SÁL
Vhodný k pořádání školení, kongresů, prezentací, galerií, hudebních produkcí, či různých oslav, svateb nebo soukromých i firemních akcí.
Kde nás najdete:
Hotel Bonum*** se nachází v centru Ostravy, blízko Stodolní Ulice.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

29.06.2018

Kradl okrasné keře
Těsně před dvanáctou hodinou dne 29. června 2018 byla vyslána hlídka městských strážníků do Ostravy-Nové Vsi, kde mělo dojít k odcizení okrasných rostlin. Po příjezdu na místo kontaktoval hlídku oznamovatel a svědek celé události. Strážníkům sdělil, že vykopané keře zde vysazovali zaměstnanci městského úřadu. Podezřelý z krádeže hlídce oznámil: „Chtěl jsem si je jen přesadit do své zahrady. Nevěděl jsem, že to jsou keře obecního úřadu.“

20.06.2018

Pět záškoláků
Dne 20. června 2018 prováděla strážnice pěší výkon služby v městské části Ostrava-Mariánské Hory. Zde spatřila pět dětí, které se bez doprovodu dospělé osoby společně toulaly po ulici. Jelikož v dopoledních hodinách probíhá vyučování, oslovila je. Děti tvrdily, že zaspaly, jsou nemocné, nebo mají ředitelské volno. Po ověření totožností dětí byly poznatky o možném zanedbání školní docházky zaslány na příslušné odbory sociálně právní ochrany dětí.

18.06.2018

Děti kradly ze zásobovací rampy
Po příjezdu na místo je oslovil svědek celé události. Ten strážníkům oznámil, že jeho kolegyně z kanceláře viděla dva mladíky vezoucí v nákupním košíku celé balení sirupů za více než dva tisíce korun českých. Čin podle strážného prodejny mohli spáchat jedině tak, že se jeden z nich proplazil mezerou pod vraty prodejny a předal skrz ni druhému nezletilci zboží. Podezřelé (10 a 15 let) z trestného činu krádeže si převzala hlídka státních policistů k dalšímu opatření.

16.06.2018

Posprejovali fasády v celé ulici
Dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni po půlnoci na ulici v Ostravě-Zábřehu, kde dle oznamovatele skupinka osob sprejovala na přilehlé domy. Po příjezdu hlídka spatřila modře posprejované nejen fasády domů v celé ulici, ale také dodávku, plot a odpadkový koš. Jelikož se na místě žádné podezřelé osoby nenacházely, začali strážníci prohledávat okolí. Při průjezdu blízké ulice byla spatřena hlídkou čtveřice osob. Jelikož měli mladíci ruce potřísněné modrou barvou, která odpovídala barvě nastříkané na fasádách a předmětech v ulici, byla přivolána hlídka státních policistů, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

16.06.2018

Klidně jsem seděl na zastávce
Klidně jsem seděl na zastávce, pak mě začali bít pěstmi a kopat do mně V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem. Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat.