> > >   firma Hotel Bonum*** OstravaHotel Bonum*** Ostrava


Masná 1752/6
Moravská Ostrava
702 00

tel.: +420 596 114 050, +420 596 114 051
fax: +420 596 114 053

www: www.hotel-bonum.cz
e-mail: recepce@hotel-bonum.cz
Nabízíme:
V Hotelu Bonum***Ostrava nabízíme komfortní ubytování.
Dále zajišťujeme catering, rodinné oslavy, firemní akce, konference i semináře.

Naproti Recepce se nachází celodenně přístupný LOBBY BAR.

V RESTAURACI BONUM - 1.patro hotelu, podáváme pracovní dny od 11:00 do 14:00 MENU s možností výběru ze 3 jídel.

Součástí hotelu je také:

RESTAURACE POD KLENBAMI
Nabídkou jsou například
Speciálně vybraná vína
Česká, mezinárodní a francouzská kuchyně
gourmet restaurant

VIP SALÓNEK
Malý salónek vhodný pro malá obchodní setkání, porady či výběrová řízení.
Má vlastní šatnu
Kapacita 6 až 8 osob

RŮŽOVÝ SALÓNEK
Zařízený v zámeckém stylu
Vhodný pořádání Riremních akcí, svateb a rautů
Salónek je možno rozdělit na 2 části - menší část pro 10 osob
Součástí šatna a sociální zařízení
Denně také MENU (11:00-14:00) s výběrem ze 3 jídel

DIVADELNÍ SÁL
Vhodný k pořádání školení, kongresů, prezentací, galerií, hudebních produkcí, či různých oslav, svateb nebo soukromých i firemních akcí.
Kde nás najdete:
Hotel Bonum*** se nachází v centru Ostravy, blízko Stodolní Ulice.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

01.09.2019

Porušil, co mohl
Dne 1. září 2018 v městské části Moravská Ostrava a Přívoz spatřila motorizovaná hlídka automobil couvající na křižovatce. Následně se vozidlo na stejném místě otočilo a vjelo do zákazu vjezdu. Hlídka riskujícího řidiče dostihla a zastavila. Mladík řídící vozidlo byl pro podezření z několika přestupků vyzván k setrvání na místě. To však neakceptoval a započal nekontrolovaně couvat, při čemž naboural zaparkované vozidlo. Následná zběsilá jízda v protisměru jednosměrnou ulicí započala stíhání podezřelého, ke kterému se přidala také hlídka Policie ČR.

15.09.2018

Vezl na skútru spolujezdce bez helmy
Dne 15. září 2018 zastavila hlídka v Ostravě-Hrušově řidiče skútru, který vezl muže bez ochranné přilby. Při projednávání přestupku se spolujezdcem strážníci pojali podezření, že řidič motocyklu je pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla jeho přítomnost potvrzena. Podnapilý muž u sebe neměl potřebné doklady k řízení motorového vozidla, ani občanský průkaz. Následovalo tedy předvedení ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Po odhalení identity osoby bez dokladů bylo zjištěno, že byl muži vysloven zákaz řízení.

12.09.2018

Na noční prohlídku popelnic
Dne 12. září 2018 v brzkých ranních hodinách spatřila obsluha kamerového systému malé dítě v doprovodu starší osoby. Vyslaní strážníci zkontaktovali s ohledem na pozdní dobu podezřelou dvojici na zastávce MHD v Ostravě-Zábřehu. Bylo zjištěno, že se jedná o otce se sedmiletou dcerou. Ti se vydali na noční prohlídku popelnic. Z odložených kontejnerů vybírali, co se jim hodilo. Muž hlídce dále sdělil: „V pět hodin nám jede tramvaj, v šest bude dcera doma a pak může jít do školy.“ Dívka pouze dodala, že je ospalá, chodí do první třídy a tatínek ji nutí vybírat popelnice a jíst jídlo, které naleznou.

11.09.2018

Považuji se za Boha
„Považuji se za Boha, svými činy konám spravedlnost“ Takto vysvětlil své chování polapený jednadvacetiletý mladík, který hlídce dne 11. září 2018 bez okolků pověděl o svém činu, který se odehrál v Ostravě-Výškovicích. V odpoledních hodinách přijal operační technik tísňové linky oznámení od občana, že se na parkovišti pohybuje podezřelý muž. Ten měl dle oznamovatele kopat do vozidel a působit na nich viditelnou škodu. Po příjezdu na místo byl svědky popsán nejen podezřelý, také směr, kterým odešel.

28.08.2018

Odcizené zboží schovala v kočárku
Drogerii a dětské oblečení v hodnotě přesahující 3600,- Kč odcizila 24letá žena v Ostravě-Porubě v jednom z obchodů. Svědek události uvedl, že si všiml, že žena ukryla drogerii v dětském kočárku a do batohu poté ukryla i dětské oblečení. Když projela přes pokladny, nic z toho nezaplatila.