> > >   firma Mountfield a.s. OstravaMountfield a.s. Ostrava


Sjízdná 5602/4
Ostrava Třebovice
72200

tel.: 595 783 472

www: www.mountfield.cz
e-mail: obchod.05@mountfield.cz

Otevřeno:
Po9:00-18:00
Út9:00-18:00
St9:00-18:00
Čt9:00-18:00
9:00-18:00
So9:00-17:00
Ne9:00-17:00

Nabízíme:
Naše prodejna nabízí široký sortiment výrobků.

Pomocníky především na zahradu

Sekačky, zahradní traktory a ridery, vertikutátory
křovinořezy, pily,
kultivátory s širokou škálou přípojného nářadí,
drtiče větví, plotové nůžky a čerpadla.
Ruční nářadí značek Fiskars

Pro zábavu, rekreaci a odpočinek

V sortimentu naleznete jak nadzemní bazény tak i luxusní zapuštěné bazény a také širokou nabídku příslušenství k bazénům jako je zastřešení, tepelná čerpadla,
solární ohřevy, filtrace a mnoho dalších užitečných bazénových doplňků.

Pro chvíle odpočinku nabízíme širokou nabídku kvalitního dřevěného zahradního nábytku.

Speciality:
Otevřeno sedm dní v týdnu.
Prodejna má vlastní servisní středisko.

Široká škála služeb:
Např: posezonní prohlídky strojů zdarma
Montáže bazénů
Rozvoz zboží
Možnost nákupu na splátky
Výrobky se spalovacím motorem zákazníkům zdarma
zkompletujeme, předvedeme a obsluhu zaškolíme.
Kde nás najdete:
Ostrava Svinov, Bílovecká ulice,nedaleko nádraží Ostrava Svinov.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

06.11.2018

Měl dvě promile v krvi
Dne 6. listopadu 2018 zahlédla hlídka Městské policie Ostrava v nočních hodinách stojící motorové vozidlo. Automobil byl nastartovaný, měl rozsvícená světla a stál v jedné z ulic v Ostravě-Porubě. Ve vozidle se nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Strážníci ho poučili, že v tomto stavu nemůže řídit. Muž porozuměl a dodal, že on v autě jen spal. O pár minut později se uvedený automobil dal do pohybu a proto hlídka vozidlo s dvaačtyřicetiletým řidičem, který byl před malou chvílí upozorněn, zastavila. Ten následně nadýchal více než 2 promile.

06.11.2018

Chtěl vykrást budovu
V noci dne 6. listopadu 2018 byl v Ostravě-Moravské Ostravě v jednom z objektů chráněných městskou policií spuštěn bezpečnostní alarm. Po příjezdu na místo provedli strážníci vizuální kontrolu. V prostorách objektu si všimli osoby, která se snažila doslova nepozorovaně odplazit ven. Následně se schovala za opodál stojící osobní vozidlo. Zde hlídka podezřelého oslovila. Muž se začal chovat překvapeně. "Chtěl jsem se tam jenom vyspat!" zněla jedna z verzí při podávání vysvětlení. Po následné kontrole okolí však byla nalezena pod vozidlem, které využil jako úkryt, pokladna a tablet, nedaleko také tiskárna EET.

28.10.2018

Problémy s láskou „řešila“ nezletilá
Dne 28. října 2018 byla hlídka Městské policie Ostrava vyslána do restaurace v Ostravě-Porubě. Zde podle svědků mělo docházet k podávání alkoholu nezletilé osobě. Sedmnáctiletá dívka přiznala, že alkohol jí podával vedle sedící přítel. Mladá žena hlídce rovněž sdělila, že pivem chtěla řešit problémy s bývalým přítelem. Dechovou zkouškou bylo naměřeno 1,92 promile. Hlídku zarazilo následně zjištění, že v restauraci byla s mladou dívkou přítomna také její matka.

27.10.2018

Strážníci bránili otce
Dne 27. října 2018 nahlásil občan z Ostravy-Zábřehu napadení spolubydlícím. Ten měl zaútočit nejen na oznamovatele, ale zároveň i na svého otce, který byl u něj na návštěvě. Útočník zároveň vytopil sousedy a ničil zařízení bytu. Psychicky narušeného mladíka s jazykovou bariérou nebyl schopen uklidnit na místě přítomný otec, ani přivolané hlídky. Strážníci se pokoušeli vyhrocenou situaci uklidnit také v anglickém jazyce, avšak bezvýsledně.

24.10.2018

Muž se „odhaloval“ u dětského hřiště
Dne 24. října 2018 byla vyslána hlídka městské policie do Ostravy-Bělského Lesa, kde se měl dle sdělení oznamovatelky nacházet onanující muž. Po příjezdu strážníků na místo se k oznamovatelce přidali další svědci události s podrobným popisem osoby. Přivolaní strážníci se ihned vydali prohledat okolí. Podezřelého muže nalezli. Svědci celé události jej následně ztotožnili.