> > >   firma eCENTRE, a.s. - specialista na elektronická výběrová řízeníeCENTRE, a.s. - specialista na elektronická výběrová řízení


30. dubna 635/35
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

tel.: +420 597 350 403
fax: +420 597 350 405

www: www.ecentre.cz
e-mail: ecentre@ecentre.cz

Otevřeno:
Po8:00 - 16.:30
Út8:00 - 16.:30
St8:00 - 16.:30
Čt8:00 - 16.:30
8:00 - 16.:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
eCENTRE se zabývá profesionálním managementem elektronického zadávání výběrových řízení a definováním nákupních procesů ve státním i soukromém sektoru.

eCENTRE poskytuje komplexní organizační, technický a právní servis.

eCENTRE využíváním osvědčeného moderního a atestovaného softwarového nástroje posiluje důvěryhodnost elektronického prostředí při zadávání výběrových řízení a elektronického obchodování.

Využívání moderních elektronických nástrojů při výběrových řízeních zaručuje Zadavatelům:
• výrazně vyšší výnosnost oproti standardním výběrovým řízením
• výrazné úspory finančních prostředků
• transparentnost procesů
• minimalizaci rizika přerušení či zrušení řízení
• atestovaný software podle zákona č.137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
• šest jazykových mutací usnadňuje přístup zahraničních účastníků výběrových řízení

V současné době se zaměřujeme na přípravu a realizaci výběrových řízení na dodavatele zboží a služeb pro zdravotnická zařízení, na dodavatele elektrické energie a na řešení závazkových vztahů firem a institucí nejen z oblasti finančního sektoru.
Každému z našich klientů se věnuje tým složený ze specializovaných konzultantů, technických a administrativních pracovníků.
Finální dynamické porovnání tržních nabídek v elektronických aukcích probíhá v e-aukčních síních administrovaných přímo ve společnosti eCENTRE.
Společnost eCENTRE, a.s., je držitelem certifikátů ČSN ISO/IEC 27001:2006 a ČSN EN ISO 9001:2001.

Speciality:
ENERGIE - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na nejvhodnějšího dodavatele elektrické energie s použitím elektronických nástrojů

POHLEDÁVKY - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na postoupení delikventních pohledávek nejvýhodnější nabídce s použitím elektronických nástrojů

ZDRAVOTNICTVÍ - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na nákup komodit do zdravotnických zařízení s použitím elektronických nástrojů


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

20.11.2017

Šlo o vteřiny, strážníci reagovali
Oznámení o muži na vozíku, který má zrychlené dýchání a mohl by tak mít zdravotní obtíže, přijali strážníci 20. listopadu 2017 pár minut před jedenáctou hodinou. Krátce nato už hlídka městské policie poskytovala v Ostravě-Moravské Ostravě 43letému vozíčkáři první pomoc. Muž nereagoval na podněty, měl promodralé rty a nedýchal. Strážníci tak okamžitě zahájili nepřímou srdeční masáž a přivolali na místo rychlou záchrannou službu. Chvíli poté už předávali resuscitaci zdravotnickému personálu.

19.11.2017

Zaslechla volání o pomoc
Zaslechla volání o pomoc, zmáčkla Senior linku a zachránila tak sousedku Tlačítko nouze, které slouží k přivolání pomoci při zdravotních komplikacích, aktivovala seniorka z Ostravy-Moravské Ostravy 19. listopadu 2017 krátce po osmé hodině ranní. Starší žena zaslechla volání o pomoc, neváhala a stiskem tlačítka přivolala na místo strážníky. Zasahující hlídce městské policie poté celou situaci objasnila. Byt, v němž se po pádu na zem nacházela zraněná sousedka, zpřístupnili přivolaní hasiči.

15.11.2017

Strážníci lapili dalšího vykradače aut
Mladého muže, který v Ostravě-Vítkovicích vykradl zaparkované osobní vozidlo, dopadla hlídka městské 15. listopadu 2017 hodinu po půlnoci. Zloděj na sebe upozornil, když přeskočil živý plot a pokusil se ukrýt za kostelní zdí. Ve stejný okamžik přiběhl k hlídce městské policie také majitel vyloupeného vozidla. Devatenáctiletý lapka na dotaz strážníků, proč a před kým se schovává, nedokázal odpovědět.

13.11.2017

Oznámení o agresivním cestujícím
Ničil vybavení tramvaje, dechová zkouška ukázala tři promile Oznámení o agresivním cestujícím, který v Ostravě-Porubě ničí vybavení tramvaje, přijali strážníci 13. listopadu 2017 pár minut před třiadvacátou hodinou. Podnapilý 29letý muž na konečné zastávce odmítl vystoupit, byl vulgární a nakonec rozbil jednu ze skleněných přepážek. Řidička tramvaje strážníkům potvrdila, že muž popíjel alkohol. Když jej na konečné požádala, aby vystoupil, začal ji slovně napadat. Orientační dechovou zkouškou byla muži naměřena hodnota tři promile alkoholu. Jelikož muž nekontroloval své chování, byl zjevně pod vlivem alkoholu a tím bezprostředně ohrožoval sebe a své zdraví, bylo rozhodnuto o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Pracovník dopravního podniku následně odhadl, že škoda nepřesáhla hranici pěti tisíc korun.

13.11.2017

Se zákazem řízení si hlavu nelámali
Se zákazem řízení si hlavu nelámali Hned dva řidiče, kterým byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel, odhalili 13. listopadu 2017 ostravští strážníci. Krátce před třetí hodinou ranní spatřila hlídka městské policie v Ostravě-Moravské Ostravě muže, který nerespektoval dopravní značení a vjel do zákazu vjezdu. Řidič strážníkům uvedl, že není držitelem řidičského oprávnění a nemá u sebe ani občanský průkaz. Následně bylo potvrzeno, že mu bylo řízení motorových vozidel zakázáno. Obdobnou událostí se strážníci zabývali také o pár hodin později v Ostravě-Slezské Ostravě.