> > >   firma eCENTRE, a.s. - specialista na elektronická výběrová řízeníeCENTRE, a.s. - specialista na elektronická výběrová řízení


30. dubna 635/35
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

tel.: +420 597 350 403
fax: +420 597 350 405

www: www.ecentre.cz
e-mail: ecentre@ecentre.cz

Otevřeno:
Po8:00 - 16.:30
Út8:00 - 16.:30
St8:00 - 16.:30
Čt8:00 - 16.:30
8:00 - 16.:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
eCENTRE se zabývá profesionálním managementem elektronického zadávání výběrových řízení a definováním nákupních procesů ve státním i soukromém sektoru.

eCENTRE poskytuje komplexní organizační, technický a právní servis.

eCENTRE využíváním osvědčeného moderního a atestovaného softwarového nástroje posiluje důvěryhodnost elektronického prostředí při zadávání výběrových řízení a elektronického obchodování.

Využívání moderních elektronických nástrojů při výběrových řízeních zaručuje Zadavatelům:
• výrazně vyšší výnosnost oproti standardním výběrovým řízením
• výrazné úspory finančních prostředků
• transparentnost procesů
• minimalizaci rizika přerušení či zrušení řízení
• atestovaný software podle zákona č.137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
• šest jazykových mutací usnadňuje přístup zahraničních účastníků výběrových řízení

V současné době se zaměřujeme na přípravu a realizaci výběrových řízení na dodavatele zboží a služeb pro zdravotnická zařízení, na dodavatele elektrické energie a na řešení závazkových vztahů firem a institucí nejen z oblasti finančního sektoru.
Každému z našich klientů se věnuje tým složený ze specializovaných konzultantů, technických a administrativních pracovníků.
Finální dynamické porovnání tržních nabídek v elektronických aukcích probíhá v e-aukčních síních administrovaných přímo ve společnosti eCENTRE.
Společnost eCENTRE, a.s., je držitelem certifikátů ČSN ISO/IEC 27001:2006 a ČSN EN ISO 9001:2001.

Speciality:
ENERGIE - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na nejvhodnějšího dodavatele elektrické energie s použitím elektronických nástrojů

POHLEDÁVKY - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na postoupení delikventních pohledávek nejvýhodnější nabídce s použitím elektronických nástrojů

ZDRAVOTNICTVÍ - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na nákup komodit do zdravotnických zařízení s použitím elektronických nástrojů


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

19.10.2018

Pálení biologického odpadu
V posledních dnech stále častěji vyjíždějí hlídky městské policie k událostem souvisejícím s porušováním obecně závazné vyhlášky zakazující spalování suchého rostlinného materiálu na území města. Problém se týká především okrajových částí města a upozorňují na něj samotní občané. Obtěžují je zplodiny spalovaného zahradního odpadu. Přivolaní strážníci při zjištění protiprávního jednání vyzvou dotyčné k uhašení ohně a přestupkové jednání vyřeší uložením pokuty příkazem na místě.

13.10.2018

Odhodili živé kotě do kontejneru
Dne 13. října 2018 byla vyslána hlídka do Ostravy-Hrušova, kde se mělo nacházet kotě uvězněné v kontejneru se sklem. Na tento nepříjemný případ upozornila žena, která zasahující hlídce místo s kotětem ukázala. Strážníci se po posouzení situace rozhodli na místo přivolat hasiče, kterým se kotě z kontejneru podařilo v pořádku vyprostit. Svědkové události se shodovali, že kotě do kontejneru bylo úmyslně vhozeno, ale nedokázali strážníkům označit nebo popsat osobu, která se tohoto skutku dopustila.

06.10.2018

Kdo koho napadl?
Touto otázkou se zabývaly hlídky v podvečer dne 6. října 2018. Obsluha kamerového systému totiž zaregistrovala napadení muže v městské části Ostrava-Kunčičky. Vyslaní strážníci na místě spatřili osobu s krvácejícími tržnými ranami v obličeji. Zraněný tvrdil, že byl napaden neznámým mužem. Hlídky díky podrobnému popisu osobu dohledaly a zadržely. Mladík však strážníkům tvrdil přesný opak, než poraněný muž. Podle jeho slov měl být on obětí napadení po slovní potyčce. Nezletilec (14 let) byl předán k dalšímu šetření přivolaným státním policistům. Poraněnému byla přivolána rychlá záchranná služba. Na kamerovém záznamu vše nasvědčovalo, že napadený byl opravdu nezletilý mladík. Díky pořízenému záznamu bude jednodušší domoci se spravedlnosti. K dnešnímu dni je v provozu více než 700 kamerových bodů, které pomáhají při objasňování trestných činů a přestupkových jednání.

03.10.2018

„Ztratil jsem se a hledám tatínka.“
Těmito slovy odpověděl čtyřletý chlapec na otázku, kterou mu položil strážník vykonávajících obchůzku v podvečer dne 3. října 2018 v Ostravě-Dubině. Pěší hlídka si povšimla plačícího dítěte v blízkosti dětského hřiště. Strážníci se nejprve pokusili zjistit informace vedoucí k nalezení ztraceného tatínka, nebo bydliště, ale marně. "Tuďma chodíme do obchodu," to bylo vše, co bezradné dítě dokázalo říct při snaze navést hlídku ke svému domovu.

01.10.2018

Pokusili se ho oloupit
Pokusili se ho oloupit, hrozili mu střelnou zbraní.Dne 1. října 2018 v brzkých ranních hodinách oslovil hlídkující strážníky v Ostravě-Mariánských Horách muž, který se měl stát obětí loupežného přepadení. Hlídce také následně popsal osoby, které od něj požadovaly finanční hotovost pod pohrůžkou střelné zbraně. Při následné kontrole okolí strážníci spatřili skupinu osob odpovídající udanému popisu. Jejich totožnost byla oznamovatelem potvrzena. Jeden z oslovených mužů také strážníkům dobrovolně vydal střelnou zbraň.