> > >   firma eCENTRE, a.s. - specialista na elektronická výběrová řízeníeCENTRE, a.s. - specialista na elektronická výběrová řízení


30. dubna 635/35
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

tel.: +420 597 350 403
fax: +420 597 350 405

www: www.ecentre.cz
e-mail: ecentre@ecentre.cz

Otevřeno:
Po8:00 - 16.:30
Út8:00 - 16.:30
St8:00 - 16.:30
Čt8:00 - 16.:30
8:00 - 16.:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
eCENTRE se zabývá profesionálním managementem elektronického zadávání výběrových řízení a definováním nákupních procesů ve státním i soukromém sektoru.

eCENTRE poskytuje komplexní organizační, technický a právní servis.

eCENTRE využíváním osvědčeného moderního a atestovaného softwarového nástroje posiluje důvěryhodnost elektronického prostředí při zadávání výběrových řízení a elektronického obchodování.

Využívání moderních elektronických nástrojů při výběrových řízeních zaručuje Zadavatelům:
• výrazně vyšší výnosnost oproti standardním výběrovým řízením
• výrazné úspory finančních prostředků
• transparentnost procesů
• minimalizaci rizika přerušení či zrušení řízení
• atestovaný software podle zákona č.137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
• šest jazykových mutací usnadňuje přístup zahraničních účastníků výběrových řízení

V současné době se zaměřujeme na přípravu a realizaci výběrových řízení na dodavatele zboží a služeb pro zdravotnická zařízení, na dodavatele elektrické energie a na řešení závazkových vztahů firem a institucí nejen z oblasti finančního sektoru.
Každému z našich klientů se věnuje tým složený ze specializovaných konzultantů, technických a administrativních pracovníků.
Finální dynamické porovnání tržních nabídek v elektronických aukcích probíhá v e-aukčních síních administrovaných přímo ve společnosti eCENTRE.
Společnost eCENTRE, a.s., je držitelem certifikátů ČSN ISO/IEC 27001:2006 a ČSN EN ISO 9001:2001.

Speciality:
ENERGIE - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na nejvhodnějšího dodavatele elektrické energie s použitím elektronických nástrojů

POHLEDÁVKY - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na postoupení delikventních pohledávek nejvýhodnější nabídce s použitím elektronických nástrojů

ZDRAVOTNICTVÍ - Komplexní servis při realizaci výběrových řízení na nákup komodit do zdravotnických zařízení s použitím elektronických nástrojů


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

29.06.2018

Kradl okrasné keře
Těsně před dvanáctou hodinou dne 29. června 2018 byla vyslána hlídka městských strážníků do Ostravy-Nové Vsi, kde mělo dojít k odcizení okrasných rostlin. Po příjezdu na místo kontaktoval hlídku oznamovatel a svědek celé události. Strážníkům sdělil, že vykopané keře zde vysazovali zaměstnanci městského úřadu. Podezřelý z krádeže hlídce oznámil: „Chtěl jsem si je jen přesadit do své zahrady. Nevěděl jsem, že to jsou keře obecního úřadu.“

20.06.2018

Pět záškoláků
Dne 20. června 2018 prováděla strážnice pěší výkon služby v městské části Ostrava-Mariánské Hory. Zde spatřila pět dětí, které se bez doprovodu dospělé osoby společně toulaly po ulici. Jelikož v dopoledních hodinách probíhá vyučování, oslovila je. Děti tvrdily, že zaspaly, jsou nemocné, nebo mají ředitelské volno. Po ověření totožností dětí byly poznatky o možném zanedbání školní docházky zaslány na příslušné odbory sociálně právní ochrany dětí.

18.06.2018

Děti kradly ze zásobovací rampy
Po příjezdu na místo je oslovil svědek celé události. Ten strážníkům oznámil, že jeho kolegyně z kanceláře viděla dva mladíky vezoucí v nákupním košíku celé balení sirupů za více než dva tisíce korun českých. Čin podle strážného prodejny mohli spáchat jedině tak, že se jeden z nich proplazil mezerou pod vraty prodejny a předal skrz ni druhému nezletilci zboží. Podezřelé (10 a 15 let) z trestného činu krádeže si převzala hlídka státních policistů k dalšímu opatření.

16.06.2018

Posprejovali fasády v celé ulici
Dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni po půlnoci na ulici v Ostravě-Zábřehu, kde dle oznamovatele skupinka osob sprejovala na přilehlé domy. Po příjezdu hlídka spatřila modře posprejované nejen fasády domů v celé ulici, ale také dodávku, plot a odpadkový koš. Jelikož se na místě žádné podezřelé osoby nenacházely, začali strážníci prohledávat okolí. Při průjezdu blízké ulice byla spatřena hlídkou čtveřice osob. Jelikož měli mladíci ruce potřísněné modrou barvou, která odpovídala barvě nastříkané na fasádách a předmětech v ulici, byla přivolána hlídka státních policistů, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

16.06.2018

Klidně jsem seděl na zastávce
Klidně jsem seděl na zastávce, pak mě začali bít pěstmi a kopat do mně V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem. Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat.