> > >   firma REPRONIS s.r.o.REPRONIS s.r.o.


Teslova 873/2
Ostrava - Přívoz
70200

tel.: 596 113 666
596 113 612, 605 260 029
fax: 596 114 333

www: www.repronis.cz
e-mail: repronis@repronis.cz, studio@repronis.cz,

Otevřeno:
Po7:00-16:00
Út7:00-16:00
St7:00-16:00
Čt7:00-16:00
7:00-16:00
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Reklamní centrum. Těžištěm činnosti je tištěná a řezaná reklama, ale pracoviště zastává celou řadu dalších funkcí. Součástí jeho činnosti je tvorba strategií prezentace, informační systémy, aranžérské a písmomalířské práce, výstavnické činnosti, fotopráce a řada dalších činností spojených s reklamou. Zvláštní pozornost je věnována rovněž kategorii 3D reklamy v oblasti dárkových a reklamních předmětů z katalogových nabídek, ale zejména realizace reklamních předmětů „šitých na míru“. Široké spektrum materiálů požadovaných vlastností a jejich pečlivá volba spolu se zkušenostmi realizačního týmu je garancí žádoucího výsledku.

•Velkoplošný tisk (profesionálně, včetně instalace)

•Dárkové předměty (sublimační tisk malých nákladů)

•Reklamní a dárkové předměty (katalogový prodej , výroba)
•Didaktické pomůcky (jednoduše, názorně)
•Informační systémy (když chcete být vidět)

Repronis s.r.o. je vlastníkem certifikátů pro instalace autofólií a okenních fólií.
Speciality:
Digitální tisk, kopírovací
a dokončovací práce
ČB, barevný malonákladový tisk, kopírování, diplomové práce...
Grafika, sazba, osvit
knihy, časopisy, propagační materiály...
Knihy
denik Ostravaka, edice Ostravica...
Potisk reklamních předmětů
hrníčky, trička, čepice, předměty denní potřeby...
Příležitostné tiskoviny
vizitky, pozvánky, promoční a svatební oznámení...
Razítka
samonamáčecí, klasická, speciální...
Reklama a velkoplošný tisk
billboardy, cedule, plány, polepy vozidel...
Reklamní předměty
psací potřeby, nože, historické sklo, USB flash disky, galanterie, textil...
Tisk, potisk
expresní i ofsetový, termotransferový...
Výroba učebních a didaktických pomůcek


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

01.09.2019

Porušil, co mohl
Dne 1. září 2018 v městské části Moravská Ostrava a Přívoz spatřila motorizovaná hlídka automobil couvající na křižovatce. Následně se vozidlo na stejném místě otočilo a vjelo do zákazu vjezdu. Hlídka riskujícího řidiče dostihla a zastavila. Mladík řídící vozidlo byl pro podezření z několika přestupků vyzván k setrvání na místě. To však neakceptoval a započal nekontrolovaně couvat, při čemž naboural zaparkované vozidlo. Následná zběsilá jízda v protisměru jednosměrnou ulicí započala stíhání podezřelého, ke kterému se přidala také hlídka Policie ČR.

15.09.2018

Vezl na skútru spolujezdce bez helmy
Dne 15. září 2018 zastavila hlídka v Ostravě-Hrušově řidiče skútru, který vezl muže bez ochranné přilby. Při projednávání přestupku se spolujezdcem strážníci pojali podezření, že řidič motocyklu je pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla jeho přítomnost potvrzena. Podnapilý muž u sebe neměl potřebné doklady k řízení motorového vozidla, ani občanský průkaz. Následovalo tedy předvedení ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Po odhalení identity osoby bez dokladů bylo zjištěno, že byl muži vysloven zákaz řízení.

12.09.2018

Na noční prohlídku popelnic
Dne 12. září 2018 v brzkých ranních hodinách spatřila obsluha kamerového systému malé dítě v doprovodu starší osoby. Vyslaní strážníci zkontaktovali s ohledem na pozdní dobu podezřelou dvojici na zastávce MHD v Ostravě-Zábřehu. Bylo zjištěno, že se jedná o otce se sedmiletou dcerou. Ti se vydali na noční prohlídku popelnic. Z odložených kontejnerů vybírali, co se jim hodilo. Muž hlídce dále sdělil: „V pět hodin nám jede tramvaj, v šest bude dcera doma a pak může jít do školy.“ Dívka pouze dodala, že je ospalá, chodí do první třídy a tatínek ji nutí vybírat popelnice a jíst jídlo, které naleznou.

11.09.2018

Považuji se za Boha
„Považuji se za Boha, svými činy konám spravedlnost“ Takto vysvětlil své chování polapený jednadvacetiletý mladík, který hlídce dne 11. září 2018 bez okolků pověděl o svém činu, který se odehrál v Ostravě-Výškovicích. V odpoledních hodinách přijal operační technik tísňové linky oznámení od občana, že se na parkovišti pohybuje podezřelý muž. Ten měl dle oznamovatele kopat do vozidel a působit na nich viditelnou škodu. Po příjezdu na místo byl svědky popsán nejen podezřelý, také směr, kterým odešel.

28.08.2018

Odcizené zboží schovala v kočárku
Drogerii a dětské oblečení v hodnotě přesahující 3600,- Kč odcizila 24letá žena v Ostravě-Porubě v jednom z obchodů. Svědek události uvedl, že si všiml, že žena ukryla drogerii v dětském kočárku a do batohu poté ukryla i dětské oblečení. Když projela přes pokladny, nic z toho nezaplatila.