> > >   firma REPRONIS s.r.o.REPRONIS s.r.o.


Teslova 873/2
Ostrava - Přívoz
70200

tel.: 596 113 666
596 113 612, 605 260 029
fax: 596 114 333

www: www.repronis.cz
e-mail: repronis@repronis.cz, studio@repronis.cz,

Otevřeno:
Po7:00-16:00
Út7:00-16:00
St7:00-16:00
Čt7:00-16:00
7:00-16:00
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Reklamní centrum. Těžištěm činnosti je tištěná a řezaná reklama, ale pracoviště zastává celou řadu dalších funkcí. Součástí jeho činnosti je tvorba strategií prezentace, informační systémy, aranžérské a písmomalířské práce, výstavnické činnosti, fotopráce a řada dalších činností spojených s reklamou. Zvláštní pozornost je věnována rovněž kategorii 3D reklamy v oblasti dárkových a reklamních předmětů z katalogových nabídek, ale zejména realizace reklamních předmětů „šitých na míru“. Široké spektrum materiálů požadovaných vlastností a jejich pečlivá volba spolu se zkušenostmi realizačního týmu je garancí žádoucího výsledku.

•Velkoplošný tisk (profesionálně, včetně instalace)

•Dárkové předměty (sublimační tisk malých nákladů)

•Reklamní a dárkové předměty (katalogový prodej , výroba)
•Didaktické pomůcky (jednoduše, názorně)
•Informační systémy (když chcete být vidět)

Repronis s.r.o. je vlastníkem certifikátů pro instalace autofólií a okenních fólií.
Speciality:
Digitální tisk, kopírovací
a dokončovací práce
ČB, barevný malonákladový tisk, kopírování, diplomové práce...
Grafika, sazba, osvit
knihy, časopisy, propagační materiály...
Knihy
denik Ostravaka, edice Ostravica...
Potisk reklamních předmětů
hrníčky, trička, čepice, předměty denní potřeby...
Příležitostné tiskoviny
vizitky, pozvánky, promoční a svatební oznámení...
Razítka
samonamáčecí, klasická, speciální...
Reklama a velkoplošný tisk
billboardy, cedule, plány, polepy vozidel...
Reklamní předměty
psací potřeby, nože, historické sklo, USB flash disky, galanterie, textil...
Tisk, potisk
expresní i ofsetový, termotransferový...
Výroba učebních a didaktických pomůcek


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.