> > >   firma REPRONIS s.r.o.REPRONIS s.r.o.


Teslova 873/2
Ostrava - Přívoz
70200

tel.: 596 113 666
596 113 612, 605 260 029
fax: 596 114 333

www: www.repronis.cz
e-mail: repronis@repronis.cz, studio@repronis.cz,

Otevřeno:
Po7:00-16:00
Út7:00-16:00
St7:00-16:00
Čt7:00-16:00
7:00-16:00
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Reklamní centrum. Těžištěm činnosti je tištěná a řezaná reklama, ale pracoviště zastává celou řadu dalších funkcí. Součástí jeho činnosti je tvorba strategií prezentace, informační systémy, aranžérské a písmomalířské práce, výstavnické činnosti, fotopráce a řada dalších činností spojených s reklamou. Zvláštní pozornost je věnována rovněž kategorii 3D reklamy v oblasti dárkových a reklamních předmětů z katalogových nabídek, ale zejména realizace reklamních předmětů „šitých na míru“. Široké spektrum materiálů požadovaných vlastností a jejich pečlivá volba spolu se zkušenostmi realizačního týmu je garancí žádoucího výsledku.

•Velkoplošný tisk (profesionálně, včetně instalace)

•Dárkové předměty (sublimační tisk malých nákladů)

•Reklamní a dárkové předměty (katalogový prodej , výroba)
•Didaktické pomůcky (jednoduše, názorně)
•Informační systémy (když chcete být vidět)

Repronis s.r.o. je vlastníkem certifikátů pro instalace autofólií a okenních fólií.
Speciality:
Digitální tisk, kopírovací
a dokončovací práce
ČB, barevný malonákladový tisk, kopírování, diplomové práce...
Grafika, sazba, osvit
knihy, časopisy, propagační materiály...
Knihy
denik Ostravaka, edice Ostravica...
Potisk reklamních předmětů
hrníčky, trička, čepice, předměty denní potřeby...
Příležitostné tiskoviny
vizitky, pozvánky, promoční a svatební oznámení...
Razítka
samonamáčecí, klasická, speciální...
Reklama a velkoplošný tisk
billboardy, cedule, plány, polepy vozidel...
Reklamní předměty
psací potřeby, nože, historické sklo, USB flash disky, galanterie, textil...
Tisk, potisk
expresní i ofsetový, termotransferový...
Výroba učebních a didaktických pomůcek


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

29.06.2018

Kradl okrasné keře
Těsně před dvanáctou hodinou dne 29. června 2018 byla vyslána hlídka městských strážníků do Ostravy-Nové Vsi, kde mělo dojít k odcizení okrasných rostlin. Po příjezdu na místo kontaktoval hlídku oznamovatel a svědek celé události. Strážníkům sdělil, že vykopané keře zde vysazovali zaměstnanci městského úřadu. Podezřelý z krádeže hlídce oznámil: „Chtěl jsem si je jen přesadit do své zahrady. Nevěděl jsem, že to jsou keře obecního úřadu.“

20.06.2018

Pět záškoláků
Dne 20. června 2018 prováděla strážnice pěší výkon služby v městské části Ostrava-Mariánské Hory. Zde spatřila pět dětí, které se bez doprovodu dospělé osoby společně toulaly po ulici. Jelikož v dopoledních hodinách probíhá vyučování, oslovila je. Děti tvrdily, že zaspaly, jsou nemocné, nebo mají ředitelské volno. Po ověření totožností dětí byly poznatky o možném zanedbání školní docházky zaslány na příslušné odbory sociálně právní ochrany dětí.

18.06.2018

Děti kradly ze zásobovací rampy
Po příjezdu na místo je oslovil svědek celé události. Ten strážníkům oznámil, že jeho kolegyně z kanceláře viděla dva mladíky vezoucí v nákupním košíku celé balení sirupů za více než dva tisíce korun českých. Čin podle strážného prodejny mohli spáchat jedině tak, že se jeden z nich proplazil mezerou pod vraty prodejny a předal skrz ni druhému nezletilci zboží. Podezřelé (10 a 15 let) z trestného činu krádeže si převzala hlídka státních policistů k dalšímu opatření.

16.06.2018

Posprejovali fasády v celé ulici
Dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni po půlnoci na ulici v Ostravě-Zábřehu, kde dle oznamovatele skupinka osob sprejovala na přilehlé domy. Po příjezdu hlídka spatřila modře posprejované nejen fasády domů v celé ulici, ale také dodávku, plot a odpadkový koš. Jelikož se na místě žádné podezřelé osoby nenacházely, začali strážníci prohledávat okolí. Při průjezdu blízké ulice byla spatřena hlídkou čtveřice osob. Jelikož měli mladíci ruce potřísněné modrou barvou, která odpovídala barvě nastříkané na fasádách a předmětech v ulici, byla přivolána hlídka státních policistů, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

16.06.2018

Klidně jsem seděl na zastávce
Klidně jsem seděl na zastávce, pak mě začali bít pěstmi a kopat do mně V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem. Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat.