> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Stejné místo, stejný úspěch.

vloženo: 10.09.2019           komentářů: 0

Autogramiáda opět přivábila davy fanoušků.Autogramiáda hráčů áčka Baníku se po roce vrátila se vší parádou do galerie nákupního centra Forum Nová Karolina a znovu se setkala s velkou odezvou fanoušků.

Ačkoliv příjezd mužstva byl naplánován až na 17:30, první natěšení fandové se do fronty řadili už o tři hodiny dříve. Když se Milan Baroš a spol. před půl šestou konečně objevili ve foyer obchodního centra, už je očekávala více než tisícovka lidí.

„Krásné, kolik fanoušků zase přišlo. To je zkrátka Baník,“ usmála se baníkovská legenda při pohledu na nekonečný dav, který se vinul z prvního patra po schodech až do přízemí. Téměř kompletní mužstvo včetně trenérů - scházel pouze reprezentant Denis Granečný - nakonec zbrusu novou edici hráčských karet podepisovalo přibližně tři a půl hodiny! Do posledního čekatele.

„Slíbili jsme, že se podepíšeme všem, kteří dorazí. Bylo to dlouhé, ale jsme rádi, že se fanouškům můžeme alespoň takhle revanšovat za jejich celoroční podporu,“ prohlásil Milan Baroš, který v rámci autogramiády pokřtil i nový energy drink Baník.

Hosty večera byli také bývalí hráči a legendy Rostislav Vojáček, Zdeněk Rygel, Václav Daněk, Martin Lukeš, Petr Samec, Radek Slončík, René Bolf, Marek Poštulka, Ivo Staš, Jaroslav Janoš včetně vedení klubu Marka Jankulovského a Michala Běláka.

„Hledím, kolik fanoušků přišlo a jak to je celé perfektně zorganizováno. Je to perfektní akce hodna klubu s takovou fanouškovskou základnou jako Baník,“ řekl Martin Lukeš.

autor: FC Baník Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.