> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Derby na Slezské

vloženo: 17.08.2019           komentářů: 0

Úvod sezony jsme zvládli a máme první tři body!!!

Dnešní derby v Hrušově nabídlo vše, co chce fotbalový fanoušek vidět. Sedm gólů, obraty ve vedení a šťastný konec pro nás .

Začátek zápasu se nejevil vůbec slibně. Náš rozpačitý výkon zapříčinil už dvougólovou ztrátu po prvním poločase. Po výměně stran se však karta začala obracet a byl to Sokol, který se během několika minut stal lepším týmem na hřišti a projevilo se to i na skóre. Naše nová mladá krev Dominik Šorma snížil na 1:2 a nedlouho na to i velezkušený Adam Hlaváček, což v hráčích Sokola probudilo ten správný hlad po vítězství. Když se pak náš další nový mladík Matyáš Grendysa prosadil také, Sokol poprvé v zápase vedl, a to po zásluze. Radost však netrvala dlouho, protože nedlouho poté se naše obrana nedorozuměla a bylo vyrovnáno na 3:3. Sokol však vytrval ve své bojovnosti a hladu po třech bodech a byl za to odměněn. Před závěrem zápasu se po skrumáži v pokutovém území ocitl s míčem sám před brankářem Jan Sobek, který se prostě nemýlí a rozhodl zápas výsledkem 4:3

Děkujeme za podporu našich příznivců, za atmosféru fanoušků obou celků a těšíme se na vás v našem dalším utkání s Michálkovicemi na hřišti Ostravské Lhotky. Již v Sobotu 24. Srpna!

autor: www.tjsokolkoblov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.