> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ENHA Příměstský tábor

vloženo: 23.07.2019           komentářů: 0

Příměstské ENHA tábory zaměřené na trampolíny, parkour a všestranný pohyb. (mimo jiné taky NERF, virtuální realita a lukostřelba)

Náš ENHA parkourový a trampolínový tábor nabízí nabitý program, profesionální trenérské zastoupení v jedinečném místě spojující parkourovou halu a trampolíny, kde se dá parádně vyřádit!

Vhodné pro děti od 7 do 15 let Týden zaměřený na hry a zábavu, které spojuje neustálý pohyb.

Cena zahrnuje bohatý program, 2x svačinu, oběd, pitný režim, výlet, hasičskou exkurzi s prohlídkou nejmodernější hasičské techniky, profi trenérský a pedagogický dohled

Ve skupině je max. 30 dětí, které mají na starosti 2 sportovní instruktoři a asistent.

Sraz je ráno mezi 8 a 9 hodinou, čas převzetí dětí zpět je od 16 do 17 hodin.

Cena za příměstský tábor: 3. 600 Kč
Kontakt: info@enha.cz
GSM: +420 777 344 193

Termíny a hlavní instruktoři:

1. 7. – 5. 7. 2019 Patrik Černý, Adam Holub

12. 8. – 16. 8. 2019 Patrik Černý, Adam Holub

26. 8. - 30. 8. 2019 Adam Holub, Dan Černík

Během týdne se budou moci děti seznámit s parkourem a jeho základy, na trampolínách pak se základy přímých skoků a nácvikem skoků se saltovou rotací. Pro pokročilejší budou připraveny i složitější prvky a aktivity. To vše pod vedením trenérů s trenérskou licencí na parkour a trampolíny.

Sourozenecká sleva a množstevní SLEVA!

10% z ceny tábora pro druhého a každého dalšího sourozence.

10% z ceny druhého termínu v případě, že se hlásíte na oba termíny.

autor: ENHA Freestyle

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.