> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nové dětské hřiště

vloženo: 14.07.2019           komentářů: 0

V Outlet Arena Moravia myslí i na ty nejmenší. O víkendu 1. června, na mezinárodní den dětí, proběhlo v Outlet Arena Moravia slavnostní otevření nového dětského hřiště. Moderní a hlavně bezpečné hřiště je zkonstruováno dle nejpřísnějších evropských norem. Pro děti v Outlet Arena Moravia je připraveno téměř 100 m2 velké hřiště, kde se děti rozhodně nudit nebudou.

Nově otevřené dětské hřiště se nachází na zeleném prostranství před kavárnou Costa Coffee. „Naší prioritou je nabídnout našim zákazníkům celodenní vyžití a nyní věříme, že si návštěvu našeho outletového centra užijí všichni návštěvníci, i ti nejmenší. Maminky mohou nakupovat v poklidné atmosféře celého areálu Outlet Arena Moravia, tatínkové si vychutnají šálek dobré kávy a jejich ratolesti si užijí příjemné odpoledne na moderním dětském hřišti," říká Šarka Kreissová, marketingová manažerka outletu a dodává „Dětské hřiště splňuje veškeré striktní evropské bezpečnostní normy."

Nově vybudované dětské hřiště láká opět ještě více k návštěvě. Dalšími lákadly Outlet Arena Moravia, jediného outletového centra na Severní Moravě, je široká nabídka od více než 50 renomovaných značek, kde nakoupíte i dětskou značkovou módu. Garantovanou slevu minimálně 30 % na všechno, otevírací dobu každý den od 10 do 20 hodin s pohodlným parkováním na parkovišti s kapacitou 800 míst. A samozřejmě záruku poklidné a přátelské atmosféry celého Outlet Arena Moravia.

autor: Ing. Andrea Čeřovská

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.