> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Věřím, že budeme silnější!

vloženo: 10.07.2019           komentářů: 0

Dosáhnout přinejmenším stejného úspěchu, jako v uplynulé sezoně. To je cíl, s nímž Baník vyrukuje do sezony nadcházející. Na tiskové konferenci FC Baník Ostrava, která se konala ve středu 10. července, to uvedl Michal Bělák, výkonný ředitel klubu.

„Doufám, že jsme si všichni v klubu odpracovali to, aby ta sezona byla minimálně stejně úspěšná,“ prohlásil Michal Bělák. „Posílili jsme kádr, udrželi jsme všechny hráče, které jsme udržet chtěli, takže věřím, že budeme silnější,“ řekl Michal Bělák.

Zastavil se u Patrizia Stronatiho, o něhož byl eminentní zájem z Polska, hráč však přesto zůstal v Baníku. „Nabídka za Stronatiho byla dobrá, vlastně splňovala to, co jsme chtěli. O tom, že Baník Stronatiho přesto neprodá, rozhodl majitel klubu. Chce, aby byl Baník úspěšný. A proto se nevydal cestou, díky níž by si finančně přilepšil, aby do Baníku nemusel dávat tolik vlastních finančních prostředků,“ uvedl výkonný ředitel Baníku Ostrava.

Také trenér Bohumil Páník věří, že by Baník v nové sezoně mohl být přinejmenším stejně úspěšný, jako v té minulé. „Předpoklad, že by se to mohlo podařit, tady je. Posílili jsme na problémových postech. Důležité je, že zůstal Patrizio Stronati. a samozřejmě i skutečnost, že Honza Laštůvka a Milan Baroš prodloužili kontrakty a budou v Baníku pokračovat,“ vypočetl Bohumil Páník.

Milan Baroš, kapitán Baníku, prodloužil svůj kontrakt s klubem o jeden rok. „Rozhodující je můj vztah k tomuto klubu. To je pro mě to zásadní. Cítím, že bych mu ještě mohl na hřišti pomoci. Trénuju a snažím se, aby tomu tak v sezoně bylo,“ okomentoval Milan Baroš fakt, že bude baníkovský dres oblékat i nadále.

Trenér Bohumil Páník je s kvalitou kádru, s níž Baník do sezony vyrukuje, spokojen. „Tým se hodně vyrovnal. A konkurence, která v něm vznikla, požene hráče v tréninku i v zápasech k maximálnímu výkonu,“ věří před blížícím se úvodem sezony trenér Bohumil Páník.

autor: FC Baník Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.