> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

OKTOBEERFEST 2019

vloženo: 06.07.2019           komentářů: 0

Boney M rozezpívá v říjnu pivní slavnosti Karolina Oktobeerfest. Předprodej startuje
Ostrava, 2. července 2019 – Všichni milovníci piva si mohou do kalendáře zaznačit datum 11. a 12. října 2019. V Ostravě totiž vypuknou největší pivní slavnosti v Moravskoslezském kraji. Na 6. ročníku akce Karolina Oktobeerfest zahraje popová legenda Boney M a na čepu bude více než 100 druhů piva. Pořadatelé nachystali pro letošní ročník několik novinek v čele s velkokapacitní pivnicí v Trojhalí, vratnými kelímky a bezhotovostními platbami. Předprodej vstupenek běží od 2. 7. 2019. Prvních 1 000 vstupenek bude za zvýhodněnou cenu.
Na pódiu se představí jedna z nejpopulárnějších diskotékových kapel. Původní členka Boney M Maizie Williams přiveze do areálu pivních slavností Karolina Oktobeerfest nestárnoucí hity Rasputin, Dady Cool nebo Sunny. Hudební program doplní přední české a slovenské kapely Rybičky 48, Lenny, Iné Kafe, Sto zvířat, Děda Mládek Illegal Band nebo Mňága a Žďorp.
Karolina Oktobeerfest naservíruje dva dny pestré pivní nabídky od klasických ležáků přes pšeničná piva až po pivní speciály IPA nebo ALE. Na čepu bude více než 100 druhů piv od 30 českých i zahraničních pivovarů. Jak kvalitně a správně načepovat pivo ukáží zájemcům mistři výčepní v Radegastově škole čepování. Na tradičních gastronomických specialitách si pochutnají velcí i malí návštěvníci.
„Letošní Oktobeerfest bude naprosto unikátní a opět s neopakovatelnou atmosférou tradičního pivního festivalu. Na návštěvníky této oblíbené akce čeká spousta příjemných překvapení a novinek. Jednou z nich, kterou ocení nejen pořádní chlapi, bude velkokapacitní pivnice v Trojhalí. Po celý den a noc tam návštěvníkům nabídneme pestrou pivní sestavu Plzeňského Prazdroje, kterou dostanou načepovanou do skla a vybraná piva také do tupláků. Festivalovou náladu dokreslí stylová výzdoba a obsluha v tematických krojích. Program zde doplní živá hudba, baviči nebo pivní soutěže,“ říká Tomáš Lučan, marketingový manažer obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina.
V letošním 6. ročníku oblíbených pivních slavností pořadatelé připravují také rozšíření areálu a větší komfort pro návštěvníky. Venkovní velkokapacitní stany nabídnou více míst k sezení. Pro děti se chystá dětská zóna plná zábavních a skákacích atrakcí nebo celodenní program s animátory.
Letos se budou všechny nápoje v areálu slavností čepovat do ekologických a vratných kelímků NickNack. Pro rychlejší a pohodlnější odbavení u stánků se bude platit pomocí čipů, které půjdou nabít jakoukoliv částkou na pokladnách v areálu pivního festivalu. Sobotní hlavní program slavnostně zakončí velkolepý ohňostroj.
Od 2. 7. 12.00 hodin se prodává limitovaná edice 1 000 ks dvoudenních vstupenek za cenu 249 Kč. Po skončení akce bude v online předprodeji dvoudenní vstupenka k zakoupení od 399 Kč, jednodenní na pátek od 199 Kč a jednodenní na sobotu od 299 Kč. Děti do 140 cm, osoby zdravotně postižené s průkazem ZTP a osoby s průkazem ZTP/P mají vstup zdarma. Nákup limitované edice a následný předprodej vstupenek probíhá na webu ....oktobeerfest.cz.

autor: www.oktobeerfest.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.