> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ZMĚNY V A-TÝMU - LÉTO 2019

vloženo: 04.07.2019           komentářů: 0

Kádr MFK Vítkovice během letní přestávky doznává řady změn, i když zatím je kolem mužstva pro další ročník F:NL mnoho otazníků. Abyste měli všechny obměny pohromadě, připravili jsme pro vás následující přehled, jež budeme průběžně aktualizovat.

Po konci uplynulé sezóny kádr osmého celku opustila řada hráčů, která v Ostravě hostovala. Určitě však není vyloučeno, že se některý z nich k týmu trenéra Balcárka znovu nepřipojí. Ve Vítkovicích ovšem nebudou pokračovat Končal s Paškem. Naopak se do kádru po půl roce v Petřkovicích znovu zařadil Ondřej Moučka a rovněž řada hráčů na zkoušku, mezi nimi například na jaře petřkovický Lukáš Kania nebo všem dobře známý Marián Kovařík alias "RoMário". První novou tváří je obránce Michal Stříž a již nyní vám můžeme prozradit, že další posily odtajníme začátkem příštího týdne.


ODCHODY
Josef Celba - konec hostování (Baník Ostrava)
Filip Kaloč - konec hostování (Baník Ostrava)
Tomáš Vasiljev - konec hostování (Slovácko)
Jiří Januška - konec hostování (Příbram)
Jiří Miker - konec hostování (Hradec Králové)
David Pašek - konec smlouvy (příprava v Prostějově)
Matěj Končal - konec smlouvy


PŘÍCHODY
Ondřej Moučka - návrat z hostování (Petřkovice)
Michal Stříž (Žižkov/Vyškov) - hostování do 30.6.2020


PRODLOUŽENÍ SMLOUVY
Václav Cverna - do 30.6.2020
Martin Motyčka - do 30.6.2020
David Mikula - do 30.6.2020


NA ZKOUŠCE
Ondřej Chvěja (Baník Ostrava)
David Klusák (Táborsko)
Marek Matocha (Vyškov)
Lukáš Kania (Baník Ostrava, naposledy Petřkovice)
Dominik Martišiak (Baník Ostrava/Senica)
Marián Kovařík (Bruntál)


ZKOUŠENÍ, ALE NEPOKRAČUJÍ
Lukáš Raab (Baník Ostrava)
Petr Bloksch (Baník Ostrava)
Jakub Bolf (Baník Ostrava)

autor: MFK Vítkovice

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.