> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mezinárodní korfbalový turnaj

vloženo: 17.05.2019           komentářů: 0

Mezinárodní korfbalový turnaj – Ostrava 18.května 2019

Zítra ve muglinovské sportovní hale ČPP Arén bude konat mezinárodní korfbalový turnaj v kategoriích mladších a starších žáků. Pořadatelem je největší ostravský korfbalový klub KK Sokol Koblov, který pozval na tento turnaj korfbalové kluby ze všech zemí V4 – tedy Slovenska, Polska a Maďarska.

První ročníku tohoto turnaje se vedle hráčů KK Sokola Koblov, kteří v tomto roce získali stříbrné medaile v Lize minižáků a přidali ještě čtvrté místo v Lize mladších žáků Českého korfbalového svazu a první rok tak v soutěžích ČKS zakončili nad míru úspěšně, budou účastnit ještě slovenské kluby SKK Dolphins Prievidza, KK SPU Nitra a rovněž výběr Slovenské reprezentace U16. Je velká škoda, že na poslední chvíli svou účast odřeklo maďarské družstvo VSD Korfball Dunakezsi, které se v Ostravě prezentovalo výbornými výkony v rámci předvánočního turnaje a polské družstvo LUKS Olympic Slupia, ale je velmi pravděpodobné, že spolupráce v rámci V4 bude v budoucnu pokračovat, protože všechny oslovené strany mají o měření sil s ostravským klubem eminentní zájem.

Na programu, který začne zítra v sobotu 18.května v 10:00, jsou pak v obou kategoriích zápsy ve skupinách a po 13:00 následují zápasy o bronz a finálová střetnutí v obou kategoriích. Vyhlášení výsledků je pak naplánováno na 13:45.

autor: www.korfbalkoblov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.