> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mezinárodní korfbalový turnaj

vloženo: 17.05.2019           komentářů: 0

Mezinárodní korfbalový turnaj – Ostrava 18.května 2019

Zítra ve muglinovské sportovní hale ČPP Arén bude konat mezinárodní korfbalový turnaj v kategoriích mladších a starších žáků. Pořadatelem je největší ostravský korfbalový klub KK Sokol Koblov, který pozval na tento turnaj korfbalové kluby ze všech zemí V4 – tedy Slovenska, Polska a Maďarska.

První ročníku tohoto turnaje se vedle hráčů KK Sokola Koblov, kteří v tomto roce získali stříbrné medaile v Lize minižáků a přidali ještě čtvrté místo v Lize mladších žáků Českého korfbalového svazu a první rok tak v soutěžích ČKS zakončili nad míru úspěšně, budou účastnit ještě slovenské kluby SKK Dolphins Prievidza, KK SPU Nitra a rovněž výběr Slovenské reprezentace U16. Je velká škoda, že na poslední chvíli svou účast odřeklo maďarské družstvo VSD Korfball Dunakezsi, které se v Ostravě prezentovalo výbornými výkony v rámci předvánočního turnaje a polské družstvo LUKS Olympic Slupia, ale je velmi pravděpodobné, že spolupráce v rámci V4 bude v budoucnu pokračovat, protože všechny oslovené strany mají o měření sil s ostravským klubem eminentní zájem.

Na programu, který začne zítra v sobotu 18.května v 10:00, jsou pak v obou kategoriích zápsy ve skupinách a po 13:00 následují zápasy o bronz a finálová střetnutí v obou kategoriích. Vyhlášení výsledků je pak naplánováno na 13:45.

autor: www.korfbalkoblov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.