> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ OSTRAVA - VK BRNO

vloženo: 01.03.2019           komentářů: 0

V minulém kole porazila Ostrava KP Brno a po delším čase se radovala z výhry. Domácí chtěli potvrdit výsledek z Králova pole a v 1. setu dominovali, ale pak je zkušenější hosté přehráli. Byť hrstka diváků, ale s věrnými bubeníky, vytvořila výbornou atmosféru.

č.: 109 dne: 28. 2. 2018 v hod.: 18:00

TJ Ostrava – VK Brno 1:3 (25:12, 9:25, 17:25, 25:27)

Rozhodčí: Peloušek J., Kubinec J.

Počet diváků: 60

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Makauskaite, Nečasová, Diatková, Faltínová, Zemanová, Kašparová, libero Chevalierová. Střídaly: Sedláčková, Lukáčová, Zedníková, Žonerčíková, Červenková.

Hosté: Nováková, Janečková, Svobodníková, Beránková M., Beránková E., Boulová, libero: Sklenářová Střídala: Pospíšilová P., Pospíšilová A.

Vyjádření:

Domácí:

Kateřina Zemanová (kapitánka TJ Ostrava): „Po dobrém začátku, přišel ve 2. setu nepochopitelný výpadek, ze kterého jsme se vzpamatovaly až ve 4. setu. Škoda jeho koncovky, kdy rozhodly maličkosti.“

Zdeněk Pommer (trenér TJ Ostrava): „Parádní vstup do utkání. Další dva sety jsme nepochopitelně přestali hrát. Ve čtvrtém setu jsme začali opět bojovat o každý míč. Soupeř i rozhodčí si koncovku pohlídali.“

Hosté:

Soňa Nováková (kapitánka VK Brno): „Těžký zápas, kdy jsme se musely obejít bez Markéty Chlumské. Po 1. setu jsme nezpanikařily a oplatily domácím „nálož“. Ve 3. a 4. setu už se hrál pěkný volejbal. Musím pochválit Míšu Beránkovou, která odehrála 1. extraligový zápas a moc nám pomohla.“

Martin Gerža (trenér VK Brno): „Jsem rád, že jsme se vyrovnali se změnami v sestavě, výbornou premiéru si odbyla Míša Beránková. “

Popis utkání:

První dva sety byly jako na houpačce a od začátku dominoval vždy jeden z týmů.

Ve třetím setu bylo od začátku lepší Brno, a byť domácí pár krát dotáhli na rozdíl dvou tří bodů, tak koncovka s přehledem patřila hostům.

Ve stejném rytmu se pokračovalo i v setu čtvrtém (13:15, 14:18), ale pak Ostrava dorovnala na 18:18, Brňanky poté odskočily na 20:23, Ostravačky se nevzdaly, opět vyrovnaly na 23:23, odvrátily jeden mečbol, získaly setbol, ale to už bylo bohužel vše a zápas i díky prvnímu písknutému „dvojáku“ během celého čtyřsetového zápasu ztratily.“

autor: Miloš Matula

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.