> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Tieto Czech již popáté v řadě

vloženo: 27.02.2019           komentářů: 0

Tieto Czech již popáté v řadě mezi nejlepšími IT zaměstnavateli v ČR
Společnosti Tieto Czech patří přední příčky v hodnocení atraktivity zaměstnavatelů v oblasti IT již pravidelně. Důkazem je i osmý ročník studentského žebříčku TOP ZAMĚSTNAVATELÉ, ve kterém firma už popáté obsadila prestižní umístění v pětici nejoceňovanějších IT zaměstnavatelů v České republice, a to po boku podniků jako Microsoft, Seznam, Avast nebo IBM.
„Velmi nás těší, že studenti už pátým rokem v řadě považují Tieto za atraktivního zaměstnavatele i v porovnání s dalšími prestižními firmami. Výsledek průzkumu za rok 2018 ukazuje, že oceňují např. naši práci na významných zakázkách a typickou severskou pracovní kulturu. Nabízíme jim příležitost zahájit kariéru v úspěšné mezinárodní firmě a zároveň poskytujeme podmínky pro další rozvoj díky spoustě projektů zaměřených na rozvoj talentů,“ říká Zuzana Mánková, komunikační specialistka společnosti Tieto Czech.
Za studií stojí nezisková organizace Asociace studentů a absolventů, která se zaměřuje na podporu a rozvoj vzdělanosti. Jejím cílem je poskytnout celému studentskému vysokoškolskému světu jedinečné údaje o potenciálních zaměstnavatelích. Studie zároveň napovídá firmám, jak se lze stát preferovaným zaměstnavatelem. V roce 2018 se sběru dat zúčastnilo 11 577 českých vysokoškoláků.
Pro Tieto Czech je vzdělávání jedním ze základních pilířů fungování společnosti. Do rozvoje zaměstnanců firma každoročně investuje více než sto milionů korun. Navíc je v současné době ve firmě na stáži 150 studentů, kteří mají možnost rozvíjet se v IT a zároveň se naučit reagovat na změny související s pracovním prostředím. „Zkušenosti jsou něčím, co studenti získávají jen velmi těžko. V Tieto si ale mohou ‚osahat‘ spoustu různých činností v nespočtu týmů, což je perfektní start pro jejich kariéru. Není tedy divu, že u nás studenti tvoří početnou komunitu, v jejímž rámci pořádají různé akce a aktivity pro sebe i veřejnost,“ uzavírá Zuzana Mánková.

Výsledky průzkumu TOP ZAMĚSTNAVATELÉ 2019 v oblasti IT:
1. Seznam.cz
2. Microsoft
3. Avast
4. IBM Česká republika
5. Tieto Czech

O společnosti Tieto
Tieto je největší severoevropský dodavatel IT služeb poskytující komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor a služby pro vývoj produktů v oblasti komunikace a moderních technologií. Jako důvěryhodný partner v transformaci IT pomáháme našim zákazníkům přizpůsobit jejich procesy a podnikání požadavkům trhu. V Tieto klademe velký důraz na profesionální růst a výsledky. Společnost Tieto, založená v roce 1968, se sídlem v Helsinkách a čistými tržbami 1,7 miliard eur zaměstnává téměř 15 000 expertů a působí ve více než 20 zemích světa. Její akcie jsou obchodovány na burze NASDAQ OMX v Helsinkách a Stockholm

autor: Tieto Czech

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.