> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Musíme se dobře připravit na play o

vloženo: 18.02.2019           komentářů: 0

Na výhře 6:3 nad Bulldogs Brno se útočník Jan Daniš podílel brankou a asistencí. Vítězství zajistilo týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava účast v play off. "Ale určitě se nemůžeme uspokojit a plácat se po ramenou," zdůraznil Jan Daniš.

Honzo, čemu přičítáte dva inkasované góly v během půlminuty chvíli před koncem ?
Už tam bylo lehké vypuštění a nedohrání dvou soubojů a z toho to vyplynulo. Tohle by se nám mohlo v play off vymstít, poučíme se.
Zabrnkala na nervy nejistota, nebo jste nezaváhali, že tříbrankový náskok už Brno nedožene ?
Po těch dvou gólech jsme zase zabrali a soustředili se, ať už neinkasujeme. Věděli jsme, ze si to můžeme pokazit jen my sami.
Před pár koly jste byli mimo play off, teď už ho máte jisté. Oddechli jste si ?
Určitě jsme si oddechli, ale určitě se nemůžeme uspokojit a plácat se po ramenou, protože play off byl cíl a teď, jak se říká, začíná ta pravá sezona.
Začal tým více šlapat, když byl v ohrožení ?
Asi jsme měli v hlavách loňský výsledek, kdy nám play off uteklo jen těsně a nechtěli jsme ať se to opakuje.
Nakolik pomohl příchod Aleše Zálesného ?
Rozhodně pomohl a jeho příchod nás nakopnul, ale věřím, že je to hráč pro play off a už jen díky němu soupeři budou mít větší respekt.
Základní část uzavřete na hřišti posledního Znojma. Pojedete si ten zápas užít ?
Už není čas si něco užívat, musíme se dobře připravit na play off a nemůžeme si dovolit vypustit jediný trénink, natož zápas. Každý si to musí v hlavě nastavit, i když v tom zápase už prakticky o nic nepůjde. Jde o to si udělat pohodu před play off.

autor: www.fbcostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.