> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Rytířky se loučí s rokem 2018

vloženo: 22.12.2018           komentářů: 0

Rytířky se loučí s rokem 2018 domácím duelem s Tatranem na Dubině

Mladý tým se rve o play off a umí být nepříjemný, v prvním utkání ale Rytířky vyválčily tři body

Vítkovické Rytířky mají před sebou poslední zápas v kalendářním roce 2018. Postaví se v něm na Dubině střešovickému Tatranu, který v posledních kolech pořádně zabral a postupně se zapojil do přímé o bitvy o play off.

Aktuálně jsou Střešovice na deváté pozici, přičemž na osmou Olomouc ztrácí tři body. Naopak mají šestibodový náskok před Židenicemi na desáté pozici. Všeobecně se tak předpokládá, že právě aktuální osmičkou týmů, které zaujímají pozice pro postup do play off a Tatranem se rozhodne, kdo si to od února rozdá o medaile.

První vzájemné utkání v této sezoně vyhrály Vítkovice 5:1, především díky skvělému výkonu brankářky Příleské, jeho stínem ale bylo těžké zranění kolene, které utrpěla bývalá juniorská reprezentantka a členka bronzového kádru Tomáše Martiníka – Lenka Faltusová.

Vítkovické florbalistky v minulém kole zvládly náročné utkání na hřišti Liberce a stále tak mohou pomýšlet na vítězství v základní části soutěže – na první Chodov aktuálně ztrácí tři body a na třetí Ivanti Tigers mají náskok devíti bodů.

Rytířky se tak rozloučí s úspěšným rokem 2018, ve kterém vyhrály Pohár České pojišťovny, základní část a následně titul v Extralize žen

1.SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice Sobota,
14.00, SH Dubina Ostrava

autor: 1.SC TEMPISH Vítkovice

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.