> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ OSTRAVA - UVC Holding GRAZ 3:2

vloženo: 29.11.2018           komentářů: 0

TJ OSTRAVA - UVC Holding GRAZ 3:2 (28:26, 16:25, 18:25, 25:15, 15:9). Již třetí rok po sobě se dostala Ostrava do evropského poháru a po dvou účastech v Challenge cupu (vždy čtvrtfinále) letos absolvovala premiéru v druhém nejsledovanějším poháru – CEV Cupu. Evropská volejbalová federace neschválila kvůli nedostatečné divácké kapacitě halu domácích na Varenské, proto se hrálo v hale SAREZA. Ostravanky předvedly v některých fázích zápasu bojovný výkon, který stačil na výhru v tiebreaku. Rozhodčí: Chumak Ivan (RUS), Rentzsch Ines (GER).
Počet diváků: 450.
Sestava domácích: Žolnerčíková, Zemanová, Kašparová, Makauskaite, Nečasová, Diatková, libera Chevalierová, Červenková. Střídaly: Sedláčková, Lukáčová,Zedníková, Faltínová.
Kateřina Zemanová: „Jsem strašně ráda za dnešní výhru, hlavně za to, že jsme za stavu 1:2 nesložily zbraně a dotáhly zápas do vítězného tiebreaku. Byl to dnes skvělý týmový výkon až na druhý a třetí set, kdy jsme si nepřihrály a udělaly spoustu chyb.“
Zdeněk Pommer (trenér TJ Ostrava): „Dnes musím pochválit celý tým, protože jsme si zápas vybojovali. Dva sety, které jsme prohráli, jsme si nepřihráli a soupeř nás tlačil servisem. V extralize musíme pokračovat v nasazení jako dnes nebo jako proti Olomouci.“
Dusan Jesenko (trenér UVC Graz): „Udělali jsme mnoho chyb, po třech setech jsme si mysleli, že máme vyhráno, ale soupeř se zvedl, začal lépe servírovat a my jsme se nedokázali znovu dostat do zápasu, v závěru jsme ztratili hlavu.“
Odveta se hraje v rakouském Grazu ve čtvrtek 6.prosince.

autor: tj ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.