> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Největší outlet v regionu

vloženo: 23.11.2018           komentářů: 0

V Ostravě se otevřelo první outletové centrum v regionu

Praha, 23. listopad 2018 – V Ostravě v ulici Hlučínská byla ve čtvrtek 22. listopadu otevřena nová Outlet Arena Moravia. Jedná se o největší outletové centrum v Moravskoslezském regionu, ve kterém se v současnosti nachází více než 50 obchodů převážně módních značek. Návštěvníci mohou využít i doplňkové služby, jako je například nehtové studio, optika, drogerie či široký výběr občerstvení a kaváren.

Světové značky přicházejí do Ostravy
Outlet Arena Moravia je zaměřena na prodej světových i předních tuzemských značek se slevou 30 – 70 % po celý rok. V této chvíli se v ní nachází celkem 51 obchodů. Najdete zde módní značky jako GAS, Gant, Desigual, Blažek či Rip Curl. V oblasti krásy a zdraví jsou zde zastoupeny FAnn Parfumerie, Yves Rocher nebo například dm drogerie markt. Sportovní oblečení je k dostání v obchodech jako Adidas, Puma či Bushman. V neposlední řadě je možné se občerstvit v provozovnách KFC, Burger King, Fruitisimo a nebo například Costa Coffee.

„Aktuálně otevíráme první fázi projektu, ve které počítáme s cca 70 obchody. V nejbližší době pro Outlet Arenu Moravia otevřeme i další značky jako Tom Tailor, Jerem, Levis aj. V blízké budoucnosti přistoupíme také k dokončování další etapy výstavby, ve které rozšíříme nabídku o dalších 30 až 40 obchodů,“ říká Michal Blovský, zástupce společnosti TK development.

Největší outlet v regionu
Svou velikostí je Outlet Arena Moravia největší v Moravskoslezském regionu a její spádová oblast zahrnuje zhruba 1,5 milionu obyvatel. Kromě třetího největšího města v ČR Ostravy zasahuje široké okolí Moravy, Slezska, ale i jižní Polsko a západní Slovensko. Uvnitř Outlet Areny Moravia se nachází 800 parkovacích míst. Výhodou je také snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou. Zákazníkům je k dispozici pravidelná autobusová kyvadlová doprava zajišťující spojení s centrem města, které je vzdáleno 10 minut jízdy. V docházkové vzdálenosti se nachází i zastávka tramvaje.

„Zároveň je naší velkou snahou trvale vylepšovat nabízené služby zákazníkům, například připravujeme návrh dětského hřiště a dětského koutku. Současně velmi intenzivně jednáme o zřízení druhého dopravního napojení objektu na dopravní infrastrukturu,“ naznačuje Mogens Pedersen generální ředitel TK Development záměry do budoucna.

Osvědčený koncept
Projekt Outlet Areny Moravia staví na osvědčeném konceptu. Developer TK Development byl v minulosti i u zrodu outletového centra Fashion Arena v pražských Štěrboholích. Dispozičně jsou si oba projekty velmi podobné. Oválná galerie s parkovištěm uprostřed zajišťuje přehledné uspořádání obchodů a krytá pasáž chrání zákazníky před nepřízní počasí.

„Areál Outlet Arena Moravia jsme se snažili navrhnout tak, aby byl maximálně funkční a zároveň vytvářel příjemnou atmosféru k nakupování. Samozřejmostí je například bezbariérový přístup či připojení na síť wifi zdarma,“ doplňuje Roman Vachta ze společnosti TK Development.

Více informací naleznete na webu....outletarenamoravia.com.

O Outlet Arena Moravia
Outlet Arena Moravia je outletové centrum nacházející se v ulici Hlučínská v Ostravě. Zákazníkům z celé své spádové oblasti přináší světovou módu za nízké ceny. Komplex je navržen s cílem nabídnout zákazníkům příjemnou atmosféru i široké portfolio značkových obchodů. Jedná se o osvědčený koncept developerské společnosti TK Development. Společnost CBRE, která je největší společností na světě poskytující služby a investice v oblasti komerčních nemovitostí, je jejím správcem.


autor: Outlet Arena Moravia

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.