> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Největší outlet v regionu

vloženo: 23.11.2018           komentářů: 0

V Ostravě se otevřelo první outletové centrum v regionu

Praha, 23. listopad 2018 – V Ostravě v ulici Hlučínská byla ve čtvrtek 22. listopadu otevřena nová Outlet Arena Moravia. Jedná se o největší outletové centrum v Moravskoslezském regionu, ve kterém se v současnosti nachází více než 50 obchodů převážně módních značek. Návštěvníci mohou využít i doplňkové služby, jako je například nehtové studio, optika, drogerie či široký výběr občerstvení a kaváren.

Světové značky přicházejí do Ostravy
Outlet Arena Moravia je zaměřena na prodej světových i předních tuzemských značek se slevou 30 – 70 % po celý rok. V této chvíli se v ní nachází celkem 51 obchodů. Najdete zde módní značky jako GAS, Gant, Desigual, Blažek či Rip Curl. V oblasti krásy a zdraví jsou zde zastoupeny FAnn Parfumerie, Yves Rocher nebo například dm drogerie markt. Sportovní oblečení je k dostání v obchodech jako Adidas, Puma či Bushman. V neposlední řadě je možné se občerstvit v provozovnách KFC, Burger King, Fruitisimo a nebo například Costa Coffee.

„Aktuálně otevíráme první fázi projektu, ve které počítáme s cca 70 obchody. V nejbližší době pro Outlet Arenu Moravia otevřeme i další značky jako Tom Tailor, Jerem, Levis aj. V blízké budoucnosti přistoupíme také k dokončování další etapy výstavby, ve které rozšíříme nabídku o dalších 30 až 40 obchodů,“ říká Michal Blovský, zástupce společnosti TK development.

Největší outlet v regionu
Svou velikostí je Outlet Arena Moravia největší v Moravskoslezském regionu a její spádová oblast zahrnuje zhruba 1,5 milionu obyvatel. Kromě třetího největšího města v ČR Ostravy zasahuje široké okolí Moravy, Slezska, ale i jižní Polsko a západní Slovensko. Uvnitř Outlet Areny Moravia se nachází 800 parkovacích míst. Výhodou je také snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou. Zákazníkům je k dispozici pravidelná autobusová kyvadlová doprava zajišťující spojení s centrem města, které je vzdáleno 10 minut jízdy. V docházkové vzdálenosti se nachází i zastávka tramvaje.

„Zároveň je naší velkou snahou trvale vylepšovat nabízené služby zákazníkům, například připravujeme návrh dětského hřiště a dětského koutku. Současně velmi intenzivně jednáme o zřízení druhého dopravního napojení objektu na dopravní infrastrukturu,“ naznačuje Mogens Pedersen generální ředitel TK Development záměry do budoucna.

Osvědčený koncept
Projekt Outlet Areny Moravia staví na osvědčeném konceptu. Developer TK Development byl v minulosti i u zrodu outletového centra Fashion Arena v pražských Štěrboholích. Dispozičně jsou si oba projekty velmi podobné. Oválná galerie s parkovištěm uprostřed zajišťuje přehledné uspořádání obchodů a krytá pasáž chrání zákazníky před nepřízní počasí.

„Areál Outlet Arena Moravia jsme se snažili navrhnout tak, aby byl maximálně funkční a zároveň vytvářel příjemnou atmosféru k nakupování. Samozřejmostí je například bezbariérový přístup či připojení na síť wifi zdarma,“ doplňuje Roman Vachta ze společnosti TK Development.

Více informací naleznete na webu....outletarenamoravia.com.

O Outlet Arena Moravia
Outlet Arena Moravia je outletové centrum nacházející se v ulici Hlučínská v Ostravě. Zákazníkům z celé své spádové oblasti přináší světovou módu za nízké ceny. Komplex je navržen s cílem nabídnout zákazníkům příjemnou atmosféru i široké portfolio značkových obchodů. Jedná se o osvědčený koncept developerské společnosti TK Development. Společnost CBRE, která je největší společností na světě poskytující služby a investice v oblasti komerčních nemovitostí, je jejím správcem.


autor: Outlet Arena Moravia

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.