> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vánoční kluziště!!!

vloženo: 20.11.2018           komentářů: 0

Vánoční kluziště!!! zahajujeme už v sobotu
Na Masarykově náměstí se stavba 9. ročníku projektu Vánoční kluziště!!! naplno rozběhla v pondělí 12. listopadu a už tuto sobotu 24. listopadu si mohou návštěvníci centra zdarma zabruslit.Slavnostní zahájení, které proběhne tradičně jízdou historickou tramvají Barborka s tučňákem Rudolfem – maskotem společnosti SAREZA, je naplánováno na 24. 11. 2018.Provoz Vánočního kluziště!!! bude do 1.1. 2019, celkem tedy 39 dnů včetně sobot, nedělí a svátků vždy včase 10:00 –20:00 hodin. Návštěvnost kluziště se každým rokem zvyšuje, což dokazuje velkou oblíbenost této nádherné atrakce. Díky Statutárnímu městu Ostrava, městskému obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a významným partnerům,bude i letos, tak jako každým rokem,bruslení zdarma. Zpoplatněna je pouze půjčovna a brusírna bruslí, půjčovna SAREZA tučňáků (pomůcky pro děti) a šatna. V areálu kluziště bude také k dispozici zázemí s občerstvením a sociální zařízení. Kluziště využívají návštěvníci všech věkových skupin, dáváme možnost také školám a
organizacím zpříjemnit dětem předvánoční období i v
rámci školní docházky. Našim bruslařům se
snažíme zajistit co nejpříjemnější podmínky k
bruslení. Během dne pravidelně upravujeme ledovou
plochu rolbou a odklízíme nahromaděný sníh. Rovněž v letošním 9. ročníku Vánočního kluziště!!! připravujeme program a soutěže, které si návštěvníci oblíbili. V programu nebude chybět hokejové a krasobruslařské exhibice, soutěže o hodnotné ceny a náš maskot, tučňák Rudolf. Všechny informace o projektu, programu, soutěžích a samotném dění na Vánočním kluzišti!!! můžete sledovat na webu: ....vanocnikluziste.cz a také na facebooku SAREZAostrava.Pevně věříme, že společnost SAREZA opět přispěje k vytvoření příjemného svátečního
prostředí v centru Ostravy

autor: ww.vanocnikluziste.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.