> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Domácí měli většinu zápasu

vloženo: 17.10.2018           komentářů: 0

TJ OSTRAVA - TJ SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK

I v letošním ročníku českého poháru žen na sebe narazili tradiční rivalové v moravskoslezském derby. Letos ve druhém kole, které se hraje jen na jedno utkání a díky losu měla výhodu domácího prostředí Ostrava. Vítěz postoupil do čtvrtfinále, to už se hraje na dvě utkání, a narazí na Olymp Praha, který už v úterý porazil druholigovou Plzeň.

Domácí měli většinu zápasu na vrch, ale hosté i za nepříznivého stavu neházeli flintu do žita a cestu k postupu Ostravě zklikatili. Právo zahrát si čtvrtfinále a bojovat o final four si tedy vybojovalo družstvo TJ Ostrava.

dne: 17. 10. 2018 v hod.: 18:00

TJ Ostrava - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)

Rozhodčí: Ištvanech M., Slezák J.

Počet diváků: 115

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Zemanová, Lukáčová, Makauskaite, Nečasová, Diatková, Faltínová, libero: Chevalierová, Červenková. Střídaly: Kašparová, Žolnerčíková, Zedníková.

Hosté: Pavelková, Mitrega, Šnellyová, Borovcová, Hadáčková, Šípová, libero Radivojeviočová. Střídaly: Vašinová, Grygarová.

autor: Miloš Matula

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.