> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mistrovství ČR v beach korfbalu

vloženo: 29.07.2018           komentářů: 0

Náš Korfbal Klub Tj Sokol Koblov byl pořadajicím klubem společně s ČKS , tak jak letos už dvakrát na Beach centrum na Varenské !!!

Dnes se v Ostravě konalo druhé Mistrovství České republiky v beach korfbalu 2018 v kategorii dospělích a zároveň i v kategorii juniorské.
Plážovému mezinárodnímu republikovému mistrovství 2018, které se již podruhé konalo v areálu TJ Ostrava, udělili svou záštitu i náměstek primátora města Ostravy Mgr. Michal Mariánek a rovněž 1.náměstek hejtmana kraje Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo.

Ve velmi horkém počasí odehráli plážový korfbalisté výborný turnaj, jehož se zúčastnilo celkem sedm družstev v elitní kategorii dospělých a čtyři družstva juniorská. V základních skupinách dominovala družstva SK RG Prostějov a VKC Kolín, která dokázala z prvních míst postoupit do semifinálových duelů, kam je doprovodily týmy SK Plhov Náchod a MS YMCA Znojmo z míst druhých. Oba moravské týmy dokázaly semifinále zvládnout lépe než týmy z Čech a finále pak přineslo napínavý souboj mezi SK RG Prostějov a MS YMCA Znojmo, který byl dlouho vyrovnaný, ale nakonec mohlo svůj historický mistrovský titul slavit družstvo SK RG Prostějov po finálové výhře 7:5. Bronz do své sbírky pak přidal jeden z nejúspěšnějších klubů české korfbalové historie VKC Kolín.

Výsledky:
Základní skupina A: 1. SK RG Prostějov Základní skupina B: 1. VKC Kolín „A“
2. MS YMCA Znojmo 2. SK Plhov Náchod
3. VKC Kolín „B“ 3. MAFC Budapest
4. KC ZŠ Šenov

Semifinále:
SK RG Prostějov – SK Plhov Náchod 11:5
VKC Kolín „A“ – MS YMCA Znojmo 6:10
Zápas o 3.místo:
VKC Kolín „A“ – SK Plhov Náchod 6:3
Finále:
SK RG Prostějov – MS YMCA Znojmo 7:5

Konečné pořadí:
1. SK RG Prostějov
2. MS YMCA Znojmo
3. VKC Kolín „A“
4. SK Plhov Náchod
5. VKC Kolín „B“
6. KC ZŠ Šenov
7. MAFC Budapest

Výsledky kategorie U19:
Základní skupina:
1. KK Brno
2. MS YMCA Znojmo
3. SK Plhov Náchod
4.Koblov.KK

Zápas o třetí místo:
KK Koblov – SK Plhov Náchod
Finále:
KK Brno – MS YMCA Znojmo

Konečné pořadí:
1. KK Brno
2. MS YMCA Znojmo
3. SK Plhov Náchod
4. Koblov.KK

Ještě nejlepší střelci:

muži:
1. Ivan Žák … 15košů
2. Patrik Nguyen … 13košů
3. Jan Tichý … 11košů
4. Jakub Novotný … 10košů
5. Petr Galíček … 7košů

ženy:
1. Kristýna Holubčíková … 13košů
2. Denisa Čejková … 12košů
3. Tereza Paďouková … 11košů
4. Denisa Kolářová … 10košů
5. Lucie Štefáková … 7košů
Pavlína Štěpánová … 7košů

junioři:
1. Jakub Novotný … 14košů
2. Filip Kovář … 11košů
3. Jiří Kohl … 9košů
Tomáš Toufar … 9košů
5. Jan Toufar … 7košů

juniorky:
1. Sára Sahatciu … 14košů
2. Lucie Šrůtová … 9košů
3. Vendula Jemelíková … 7košů
Michaela Nováková … 7košů
5. Ivana Vejtasová … 5košů

autor: Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

06.11.2018

Měl dvě promile v krvi
Dne 6. listopadu 2018 zahlédla hlídka Městské policie Ostrava v nočních hodinách stojící motorové vozidlo. Automobil byl nastartovaný, měl rozsvícená světla a stál v jedné z ulic v Ostravě-Porubě. Ve vozidle se nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Strážníci ho poučili, že v tomto stavu nemůže řídit. Muž porozuměl a dodal, že on v autě jen spal. O pár minut později se uvedený automobil dal do pohybu a proto hlídka vozidlo s dvaačtyřicetiletým řidičem, který byl před malou chvílí upozorněn, zastavila. Ten následně nadýchal více než 2 promile.

06.11.2018

Chtěl vykrást budovu
V noci dne 6. listopadu 2018 byl v Ostravě-Moravské Ostravě v jednom z objektů chráněných městskou policií spuštěn bezpečnostní alarm. Po příjezdu na místo provedli strážníci vizuální kontrolu. V prostorách objektu si všimli osoby, která se snažila doslova nepozorovaně odplazit ven. Následně se schovala za opodál stojící osobní vozidlo. Zde hlídka podezřelého oslovila. Muž se začal chovat překvapeně. "Chtěl jsem se tam jenom vyspat!" zněla jedna z verzí při podávání vysvětlení. Po následné kontrole okolí však byla nalezena pod vozidlem, které využil jako úkryt, pokladna a tablet, nedaleko také tiskárna EET.

28.10.2018

Problémy s láskou „řešila“ nezletilá
Dne 28. října 2018 byla hlídka Městské policie Ostrava vyslána do restaurace v Ostravě-Porubě. Zde podle svědků mělo docházet k podávání alkoholu nezletilé osobě. Sedmnáctiletá dívka přiznala, že alkohol jí podával vedle sedící přítel. Mladá žena hlídce rovněž sdělila, že pivem chtěla řešit problémy s bývalým přítelem. Dechovou zkouškou bylo naměřeno 1,92 promile. Hlídku zarazilo následně zjištění, že v restauraci byla s mladou dívkou přítomna také její matka.

27.10.2018

Strážníci bránili otce
Dne 27. října 2018 nahlásil občan z Ostravy-Zábřehu napadení spolubydlícím. Ten měl zaútočit nejen na oznamovatele, ale zároveň i na svého otce, který byl u něj na návštěvě. Útočník zároveň vytopil sousedy a ničil zařízení bytu. Psychicky narušeného mladíka s jazykovou bariérou nebyl schopen uklidnit na místě přítomný otec, ani přivolané hlídky. Strážníci se pokoušeli vyhrocenou situaci uklidnit také v anglickém jazyce, avšak bezvýsledně.

24.10.2018

Muž se „odhaloval“ u dětského hřiště
Dne 24. října 2018 byla vyslána hlídka městské policie do Ostravy-Bělského Lesa, kde se měl dle sdělení oznamovatelky nacházet onanující muž. Po příjezdu strážníků na místo se k oznamovatelce přidali další svědci události s podrobným popisem osoby. Přivolaní strážníci se ihned vydali prohledat okolí. Podezřelého muže nalezli. Svědci celé události jej následně ztotožnili.