> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Třetí přípravný zápas před startem

vloženo: 29.06.2018           komentářů: 0

Test číslo tři: Prostějov – Vítkovice (pátek, 17.30 hodin)

Třetí přípravný zápas před startem nového druholigového ročníku odehrají fotbalisté Vítkovic ve Slatinicích. Jejich soupeřem bude tým 1. SK Prostějov, staronový účastník Fortuna národní ligy. Utkání se odehraje v pátek 29. června od 17.30 hodin.Na hřišti nedaleko Prostějova i Olomouce se sejdou staří známí. Vítkovice se s Prostějovem utkali v posledních třech letech hned čtyřikrát, tři duely skončily vítězstvím ostravského celku. Pouze v sezoně 2015/2016 zvítězili v Ostravě v Moravskoslezské lize Hanáci.Poslední vzájemný zápas se uskutečnil v závěrečném kole druholigového ročníku 2016/2017, kdy v Prostějově naši muži slavili po výhře 3:0 záchranu.Oba celky na sebe narazí letos ještě jednou, ve 12. kole Fortuna národní ligy se pravděpodobně 20. října potkají v Prostějově.Vítkovice vstoupí do pátečního přátelského zápasu už bez dvojice Jan Malík a Jakub Prajza, kteří se s týmem dál na novou sezonu připravovat nebudou. „Tak, jak jsme to řekli klukům v kabině, přípravu jsme začali s kádrem 20 hráčů a tři gólmani, přičemž každý z nich by měl dostat plus minus stejný prostor k tomu aby nás trenéry přesvědčil, že v dresu Vítkovic chtějí hrát druhou ligu. Takže budeme pokračovat v pozorovacím a vyhodnocovacím trendu, který jsme nasadili už v předchozích zápasech,“ řekl Miroslav Paul, asistent trenéra Jiřího Balcárka, s tím, že každý z hráčů se má trenérům v první řadě na hřišti v zápasech předvést v co možná nejlepším světle.

Po pátečním utkání s Prostějovem se hráči Vítkovic znovu na hřišti předvedou ve středu 4. července, ve Valašském Meziříčí, na hřišti v Podlesí si od 17 hodin zahrají proti polským Tychám.

autor: MFK Vítkovice

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.