> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mistrovství ČR 2018 beach korfbalu

vloženo: 17.06.2018           komentářů: 0

Mistrovství ČR 2018 v beach korfbalu v žákovských kategoriích

V neděli 17.června se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo historicky první Mistrovství ČR v beach korfbalu v žákovských kategoriích. Celkem 24 korfbalových družstev soupeřilo o mistrovské tituly ve čtyřech věkových kategoriích a nakonec se v každé kategorii radovalo družstvo z jiného korfbalového klubu. V kategorii přípravek vyhrálo družstvo SAM Kozlovice po finálovém vítězství nad SK Plhov Náchod v poměru 7:4, minižáky vyhrálo KK Brno po vítězství 9:2 nad KK Koblov A, mladším žákům dominovalo družstvo MS Znojmo, které i finále nad SK Plhov Náchod vyhrálo vysokým rozdílem 13:4 a prestižní kategorii starších žáků, která soupeřila mimo jiné i o vstupenky na červencový Světový pohár U15 v Maďarsku, ovládlo družstvo SK RG Prostějov po finálové výhře 3:1 nad MS Znojmo.

Družstvo starších žáků SK RG Prostějov pod vedením trenérské dvojice Lešánská – Šnévajs si tak vybojovalo účast na Světovém poháru v beach korfbalu 2018, který se pro tuto věkovou kategorii bude konat ve dnech 12.-14.července v maďarském hlavním městě Budapešti, a to jako doprovodný program při Mistrovství Světa 2018 v kategorii U21.

Kategorie U9

1. SAM Kozlovice

2. SK Plhov Náchod

3. KK Koblov B

4. KK Koblov A

Kategorie U11

1. KK Brno

2. KK Koblov A

3. KK Koblov C

4. KK Koblov B

5. SK Plhov Náchod

6. SAM Kozlovice

Kategorie U13

1. MS Znojmo

2. SK Plhov Náchod

3. KK Brno

4. SK RG Prostějov

5. BiGy

6. KK Koblov B

7. SAM Kozlovice

8. KK Koblov A

Kategorie U16

1. SK RG Prostějov

2. MS Znojmo

3. KK Brno

4. SK Plhov Náchod

5. BiGy

6. KK Koblov A

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

09.03.2019

Vloupání do vozidla
Dosud neznámý pachatel v době od 18:30 hodin dne 9. března 2019 do 02:30 hodin dne 10. března 2019, v Ostravě na ulici Vítkovická, vnikl do osobního vozidla značky Škoda Octacia, odkud odcizil autorádio a sportovní potřeby. Při vloupání došlo ještě k poškození zámku dveří na vozidle. Majiteli vozidla způsobil škodu ve výši přesahující 11 tisíc korun. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody až na dva roky.

08.03.2019

Přichycen při činu!
V pátek 8. března 2019 v noci prováděla hlídka městské policie výkon služby v Ostravě-Třebovicích. Najednou uslyšeli za plotem jednoho z areálů zvuky bouchání. Následně uviděli osobu, která ležela pod vozidlem a odstraňovala součásti ze spodní části vozidla. Jednalo se o muže, který po se po spatření hlídky dal na útěk. Daleko však neutekl. Čtyřiatřicetiletý muž přiznal, že se z vozidla pokoušel ukrást katalyzátor za účelem dalšího prodeje.

05.03.2019

Úterý ve znamení „záškoláctví“
V úterý 5. března 2019 dopoledne byli nalezeni další „hříšníci“ z řad nezletilých osob. Tentokrát se jednalo o dva sourozence, které během výkonu služby v Ostravě-Vítkovicích spatřili asistenti prevence kriminality. Ti následně v součinnosti s hlídkou městské policie zjistili, že oba chlapci, ve věku 7 a 11 let, byť jsou dle vlastních slov nemocní, se pohybují po venku a nedodržují léčebný režim.

05.03.2019

Případy čtrnáctiletých kuřáků
V úterý 5. března 2019 před začátkem vyučováním prováděla hlídka městské policie výkon služby v Ostravě-Výškovicích, kde si všimla chlapce zjevně mladšího osmnácti let, který kouřil cigaretu. Dle jeho slov tabákový výrobek koupil neznámo kde. Stejně argumentoval o den později v Ostravě-Hrabůvce i další chlapec, který sdělil, že měl na cigaretu chuť. Bylo jim jedno, že osobám mladším 18 let je kouření tabákových výrobků zakázáno. Vzhledem k tomu, že se v obou případech jednalo teprve o 14leté chlapce, bylo jejich jednání oznámeno orgánu sociálně právní ochrany dětí k projednání.

03.03.2019

Dopravní nehoda se smrtí
V pátek kolem 20. hodiny došlo v Ostravě, části Kunčičky, k dopravní nehodě. Dvacetiletý muž měl řídit osobní motorové vozidlo, přičemž z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a posléze mimo pozemní komunikaci. Po nárazu do dopravní značky sjel do příkopu, kde se vozidlo převrátilo a narazilo do další pevné překážky. Řidič na místě zraněním, která při nehodě utrpěl, podlehl. Škoda na vozidle je předběžně odhadnuta na 50 000 korun, na poškozených zařízeních 22 000 korun.