> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mistrovství ČR 2018 beach korfbalu

vloženo: 17.06.2018           komentářů: 0

Mistrovství ČR 2018 v beach korfbalu v žákovských kategoriích

V neděli 17.června se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo historicky první Mistrovství ČR v beach korfbalu v žákovských kategoriích. Celkem 24 korfbalových družstev soupeřilo o mistrovské tituly ve čtyřech věkových kategoriích a nakonec se v každé kategorii radovalo družstvo z jiného korfbalového klubu. V kategorii přípravek vyhrálo družstvo SAM Kozlovice po finálovém vítězství nad SK Plhov Náchod v poměru 7:4, minižáky vyhrálo KK Brno po vítězství 9:2 nad KK Koblov A, mladším žákům dominovalo družstvo MS Znojmo, které i finále nad SK Plhov Náchod vyhrálo vysokým rozdílem 13:4 a prestižní kategorii starších žáků, která soupeřila mimo jiné i o vstupenky na červencový Světový pohár U15 v Maďarsku, ovládlo družstvo SK RG Prostějov po finálové výhře 3:1 nad MS Znojmo.

Družstvo starších žáků SK RG Prostějov pod vedením trenérské dvojice Lešánská – Šnévajs si tak vybojovalo účast na Světovém poháru v beach korfbalu 2018, který se pro tuto věkovou kategorii bude konat ve dnech 12.-14.července v maďarském hlavním městě Budapešti, a to jako doprovodný program při Mistrovství Světa 2018 v kategorii U21.

Kategorie U9

1. SAM Kozlovice

2. SK Plhov Náchod

3. KK Koblov B

4. KK Koblov A

Kategorie U11

1. KK Brno

2. KK Koblov A

3. KK Koblov C

4. KK Koblov B

5. SK Plhov Náchod

6. SAM Kozlovice

Kategorie U13

1. MS Znojmo

2. SK Plhov Náchod

3. KK Brno

4. SK RG Prostějov

5. BiGy

6. KK Koblov B

7. SAM Kozlovice

8. KK Koblov A

Kategorie U16

1. SK RG Prostějov

2. MS Znojmo

3. KK Brno

4. SK Plhov Náchod

5. BiGy

6. KK Koblov A

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

06.11.2018

Měl dvě promile v krvi
Dne 6. listopadu 2018 zahlédla hlídka Městské policie Ostrava v nočních hodinách stojící motorové vozidlo. Automobil byl nastartovaný, měl rozsvícená světla a stál v jedné z ulic v Ostravě-Porubě. Ve vozidle se nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Strážníci ho poučili, že v tomto stavu nemůže řídit. Muž porozuměl a dodal, že on v autě jen spal. O pár minut později se uvedený automobil dal do pohybu a proto hlídka vozidlo s dvaačtyřicetiletým řidičem, který byl před malou chvílí upozorněn, zastavila. Ten následně nadýchal více než 2 promile.

06.11.2018

Chtěl vykrást budovu
V noci dne 6. listopadu 2018 byl v Ostravě-Moravské Ostravě v jednom z objektů chráněných městskou policií spuštěn bezpečnostní alarm. Po příjezdu na místo provedli strážníci vizuální kontrolu. V prostorách objektu si všimli osoby, která se snažila doslova nepozorovaně odplazit ven. Následně se schovala za opodál stojící osobní vozidlo. Zde hlídka podezřelého oslovila. Muž se začal chovat překvapeně. "Chtěl jsem se tam jenom vyspat!" zněla jedna z verzí při podávání vysvětlení. Po následné kontrole okolí však byla nalezena pod vozidlem, které využil jako úkryt, pokladna a tablet, nedaleko také tiskárna EET.

28.10.2018

Problémy s láskou „řešila“ nezletilá
Dne 28. října 2018 byla hlídka Městské policie Ostrava vyslána do restaurace v Ostravě-Porubě. Zde podle svědků mělo docházet k podávání alkoholu nezletilé osobě. Sedmnáctiletá dívka přiznala, že alkohol jí podával vedle sedící přítel. Mladá žena hlídce rovněž sdělila, že pivem chtěla řešit problémy s bývalým přítelem. Dechovou zkouškou bylo naměřeno 1,92 promile. Hlídku zarazilo následně zjištění, že v restauraci byla s mladou dívkou přítomna také její matka.

27.10.2018

Strážníci bránili otce
Dne 27. října 2018 nahlásil občan z Ostravy-Zábřehu napadení spolubydlícím. Ten měl zaútočit nejen na oznamovatele, ale zároveň i na svého otce, který byl u něj na návštěvě. Útočník zároveň vytopil sousedy a ničil zařízení bytu. Psychicky narušeného mladíka s jazykovou bariérou nebyl schopen uklidnit na místě přítomný otec, ani přivolané hlídky. Strážníci se pokoušeli vyhrocenou situaci uklidnit také v anglickém jazyce, avšak bezvýsledně.

24.10.2018

Muž se „odhaloval“ u dětského hřiště
Dne 24. října 2018 byla vyslána hlídka městské policie do Ostravy-Bělského Lesa, kde se měl dle sdělení oznamovatelky nacházet onanující muž. Po příjezdu strážníků na místo se k oznamovatelce přidali další svědci události s podrobným popisem osoby. Přivolaní strážníci se ihned vydali prohledat okolí. Podezřelého muže nalezli. Svědci celé události jej následně ztotožnili.