> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mistrovství Moravskoslezského kraj

vloženo: 07.06.2018           komentářů: 0

2.ročník Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu

Dnes se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo druhé Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu, kterého se zúčastnilo celkem 31 školních korfbalových družstev, což je historické číslo – jednalo se největší plážový turnaj v historii českého korfbalu, který se hrál na čtyřech písečných hřištích. Celkem bylo ve čtyřech věkových kategoriích odehráno šedesát korfbalových utkání, do kterých se zapojilo více než 230 mladých korfbalistů.

Nejlepšími střelci jednotlivých kategorií byli:
U9 – Ela Matušíková, Antonín Jakub
U11 – Nela Holáňová, Viktor Škatula
U13 – Aleš Cabadaj, Bára Svobodová
U16 – Vendula Balušková, Jakub Dluhoš

Výsledky jednotlivých kategorií:

U9 – přípravka
1.místo – ZŠ Mládí Orlová „B“
2.místo – ZŠ Stará Bělá „B“
3.místo – ZŠ Mládí Orlová „A“
4.místo – ZŠ Bohumínská, 5.místo – ZŠ Chrustova, 6.místo – ZŠ Stará Bělá „A“, 7.místo – ZŠ Michálkovice „A“, 8.místo – ZŠ Michálkovice „B“

U11 – minižáci
1.místo – ZŠ Bohumínská
2.místo – ZŠ Chrustova
3.místo – ZŠ Mládí Orlová „A“
4.místo – ZŠ Pěší, 5.místo – ZŠ Vratimov, 6.místo – ZŠ Stará Bělá „C“, 7.místo – ZŠ Stará Bělá „B“, 8.místo – ZŠ Stará Bělá „A“

U13 – mladší žáci
1.místo – Biskupské Gymnázium sekunda
2.místo – ZŠ Chrustova
3.místo – ZŠ Bohumínská
4.místo – BiGy prima, 5.místo – ZŠ Orlová „A“, 6.místo – ZŠ Orlová „B“, 7.místo – ZŠ Pěší, 8.místo – ZŠ Michálkovice

U16 – starší žáci
1.místo – Gymnázium Hladnov
2.místo – ZŠ Bohumínská
3.místo – Biskupské Gymnázium kvarta
4.místo – ZŠ Pěší, 5.místo – Biskupské Gymnázium tercie, 6.místo – ZŠ Chrustova, 7.místo – ZŠ Orlová

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

09.03.2019

Vloupání do vozidla
Dosud neznámý pachatel v době od 18:30 hodin dne 9. března 2019 do 02:30 hodin dne 10. března 2019, v Ostravě na ulici Vítkovická, vnikl do osobního vozidla značky Škoda Octacia, odkud odcizil autorádio a sportovní potřeby. Při vloupání došlo ještě k poškození zámku dveří na vozidle. Majiteli vozidla způsobil škodu ve výši přesahující 11 tisíc korun. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody až na dva roky.

08.03.2019

Přichycen při činu!
V pátek 8. března 2019 v noci prováděla hlídka městské policie výkon služby v Ostravě-Třebovicích. Najednou uslyšeli za plotem jednoho z areálů zvuky bouchání. Následně uviděli osobu, která ležela pod vozidlem a odstraňovala součásti ze spodní části vozidla. Jednalo se o muže, který po se po spatření hlídky dal na útěk. Daleko však neutekl. Čtyřiatřicetiletý muž přiznal, že se z vozidla pokoušel ukrást katalyzátor za účelem dalšího prodeje.

05.03.2019

Úterý ve znamení „záškoláctví“
V úterý 5. března 2019 dopoledne byli nalezeni další „hříšníci“ z řad nezletilých osob. Tentokrát se jednalo o dva sourozence, které během výkonu služby v Ostravě-Vítkovicích spatřili asistenti prevence kriminality. Ti následně v součinnosti s hlídkou městské policie zjistili, že oba chlapci, ve věku 7 a 11 let, byť jsou dle vlastních slov nemocní, se pohybují po venku a nedodržují léčebný režim.

05.03.2019

Případy čtrnáctiletých kuřáků
V úterý 5. března 2019 před začátkem vyučováním prováděla hlídka městské policie výkon služby v Ostravě-Výškovicích, kde si všimla chlapce zjevně mladšího osmnácti let, který kouřil cigaretu. Dle jeho slov tabákový výrobek koupil neznámo kde. Stejně argumentoval o den později v Ostravě-Hrabůvce i další chlapec, který sdělil, že měl na cigaretu chuť. Bylo jim jedno, že osobám mladším 18 let je kouření tabákových výrobků zakázáno. Vzhledem k tomu, že se v obou případech jednalo teprve o 14leté chlapce, bylo jejich jednání oznámeno orgánu sociálně právní ochrany dětí k projednání.

03.03.2019

Dopravní nehoda se smrtí
V pátek kolem 20. hodiny došlo v Ostravě, části Kunčičky, k dopravní nehodě. Dvacetiletý muž měl řídit osobní motorové vozidlo, přičemž z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a posléze mimo pozemní komunikaci. Po nárazu do dopravní značky sjel do příkopu, kde se vozidlo převrátilo a narazilo do další pevné překážky. Řidič na místě zraněním, která při nehodě utrpěl, podlehl. Škoda na vozidle je předběžně odhadnuta na 50 000 korun, na poškozených zařízeních 22 000 korun.