> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mistrovství Moravskoslezského kraj

vloženo: 07.06.2018           komentářů: 0

2.ročník Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu

Dnes se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo druhé Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu, kterého se zúčastnilo celkem 31 školních korfbalových družstev, což je historické číslo – jednalo se největší plážový turnaj v historii českého korfbalu, který se hrál na čtyřech písečných hřištích. Celkem bylo ve čtyřech věkových kategoriích odehráno šedesát korfbalových utkání, do kterých se zapojilo více než 230 mladých korfbalistů.

Nejlepšími střelci jednotlivých kategorií byli:
U9 – Ela Matušíková, Antonín Jakub
U11 – Nela Holáňová, Viktor Škatula
U13 – Aleš Cabadaj, Bára Svobodová
U16 – Vendula Balušková, Jakub Dluhoš

Výsledky jednotlivých kategorií:

U9 – přípravka
1.místo – ZŠ Mládí Orlová „B“
2.místo – ZŠ Stará Bělá „B“
3.místo – ZŠ Mládí Orlová „A“
4.místo – ZŠ Bohumínská, 5.místo – ZŠ Chrustova, 6.místo – ZŠ Stará Bělá „A“, 7.místo – ZŠ Michálkovice „A“, 8.místo – ZŠ Michálkovice „B“

U11 – minižáci
1.místo – ZŠ Bohumínská
2.místo – ZŠ Chrustova
3.místo – ZŠ Mládí Orlová „A“
4.místo – ZŠ Pěší, 5.místo – ZŠ Vratimov, 6.místo – ZŠ Stará Bělá „C“, 7.místo – ZŠ Stará Bělá „B“, 8.místo – ZŠ Stará Bělá „A“

U13 – mladší žáci
1.místo – Biskupské Gymnázium sekunda
2.místo – ZŠ Chrustova
3.místo – ZŠ Bohumínská
4.místo – BiGy prima, 5.místo – ZŠ Orlová „A“, 6.místo – ZŠ Orlová „B“, 7.místo – ZŠ Pěší, 8.místo – ZŠ Michálkovice

U16 – starší žáci
1.místo – Gymnázium Hladnov
2.místo – ZŠ Bohumínská
3.místo – Biskupské Gymnázium kvarta
4.místo – ZŠ Pěší, 5.místo – Biskupské Gymnázium tercie, 6.místo – ZŠ Chrustova, 7.místo – ZŠ Orlová

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

07.01.2019

Podomní prodejci v akci
Rok 2019 ještě pořádně nezačal, ale podomní prodejci již opět brázdí ostravskými ulicemi. Hned dvakrát ve dvou dnech vyjížděli strážníci do stejné ulice v Ostravě-Porubě. Na jednu ze skupin podomních prodejců strážníky upozornili obyvatelé 2. ledna 2019 odpoledne. Dva muži a jedna žena, ve věku od 19 do 21 let, obcházeli jednotlivé byty, vydávali se za obchodní zástupce firmy dodávající energii do domácností a snažili se zde sjednávat nové smlouvy. O den později přijala městská policie oznámení o dalších podomních prodejcích na téže ulici. Jednalo se o dva mladé muže ve věku 20 a 21 let, kteří po lidech vyžadovali složenky pod záminkou výhodné nabídky. Podezření ze spáchání přestupků byla v obou případech hlídkami městské policie oznámena příslušnému správnímu orgánu k projednání.

01.01.2019

Na Nový rok ukradl telefon
Jen pár minut po zahájení nového roku 2019 zaslechla hlídka městské policie v Ostravě-Moravské Ostravě volání o pomoc. Následně zahlédla skupinu osob, kteří pronásledovali muže. Ten měl jedné z žen ukrást mobilní telefon. Strážníci i za pomoci jedné z kolemjdoucích osob muže vzápětí dostihli. Podezřelý z krádeže se pokusil z místa utéct, čemuž hlídka zabránila použitím donucovacích prostředků.

30.12.2018

Opětovně zneužila linku 156
Na Silvestra jsme informovali o 21leté ženě, která 30. prosince 2018 ve večerních hodinách zlomyslným voláním 18x zneužila tísňovou linku. Ženu následně přímo při jednom z hovorů na místě přistihli strážnici. Ani hrozící pokuta od telekomunikačního úřadu ve výši až 200 000,- Kč však ženu zřejmě neodradila. Dne 2. ledna 2019 večer byla totiž stejná žena přistižena opět při činu. Byť tentokrát zlomyslné telefonáty na tísňovou linku prováděla z jiné telefonní budky v Ostravě-Mariánských Horách, byla strážníky spatřena díky kamerovému systému. Na místě se hlídce žena k celé situaci opět odmítla vyjádřit. Tentokrát se jednalo o 3 hovory během necelé hodiny.

29.12.2018

Ženy kradly alkohol
Dvě ženy byly dne 29.12.2018 v Moravské Ostravě zadrženy členem bezpečnostní služby, když v prodejně bez zaplacení přenesly přes pokladnu několik láhví alkoholu, každá v hodnotě 1500,- Kč. Zda si ženy dělaly zásoby na silvestra či jiný důvod krádeže, se strážníkům zjistit nepodařilo, neboť obě ženy se k jednání odmítly vyjádřit. Nyní věc bude projednávat správní orgán.

29.12.2018

Vysoká hladina alkoholu
Vstoupil do vozovky před jedoucí služební vozidlo městské policie Muže, který dne 29.12.2018 v Ostravě-Porubě znenadání vstoupil do vozovky před jedoucí služební vozidlo městské policie a poté začal do služebního vozidla kopat a verbálně napadal jeho posádku, převezli strážníci do protialkoholní záchytné stanice. Vysoká hladina alkoholu byla u muže (29 let) zjištěna nařízenou dechovou zkouškou (2,33 ‰).