> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Valachia Challenge cup 2018

vloženo: 24.04.2018           komentářů: 0

7. ročník Mezinárodního turnaje v tradičním karate

V sobotu 21.4.2018 se ve Vsetíně konal 7. ročník Mezinárodního turnaje v tradičním karate „Valachia Challenge cup 2018. Turnaje se zúčastnilo 344 registrovaných závodníků z České republiky, Polska, Slovenska a Ukrajiny.
Z Ostravy na turnaj dojelo 17 závodníků, kteří dokázali vybojovat 7 medailí. Z toho byla 1 zlatá, kterou získala Nela Novotná v disciplíně kata. Potom 5 závodníků získalo stříbrnou medaili. Byli to Tereza Kleiblová, která ji získala v kata a v kumite, Nikola Chybíková v disciplíně kata, Julie Sajdová v disciplíně kata a Kryštof Jurča v disciplíně kumite. Jednu bronzovou medaili vybojoval Antonín Barcuch v disciplíně kumite.
„Výsledky to jsou vynikající. Škoda jen, že Tereza, Nikola nebo Kryštof neměly svůj den, protože si myslím, že prvenství jim uniklo o kousek. Nikola Chybíková to má náročné. Je aktuální Mistryní Evropy v kata a tak je pod velkým tlakem, ale přesto se za svůj výkon nemusí stydět. Česká republika, v její kategorii, v disciplíně kata teď v Evropě dominuje, protože všechny tři České závodnice byly ve finále Mistrovství Evropy, kde ČR získala první a druhé místo. Teď hold byla Nikola druhá, ale na Mistrovství světa, které bude v říjnu v Kanadě, to může být úplně jinak. Ke zlatu měla blízko i Tereza Kleiblová nebo Kryštof Jurča, ale dostali se před ně závodníci z Polska. Odkud přijeli opravdu ti nejlepší,“ dodal předseda Akademie a trenér karate Radek Kleibl.

autor: Mgr.Radek Kleibl

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

17.12.2018

Pozor na cukroví na balkonech
Dne 17.12.2018 oznámila žena v Ostravě-Zábřehu, že jí neznámá osoba či osoby odcizily z balkonu napečené cukroví uložené v krabicích. O to smutnější je, že cukroví bylo bezlepkové kvůli dceři poškozené. Spolu s hlídkou se pokoušel i manžel oznamovatelky projít okolí, zda nespatří nějaké osoby s krabicemi, ale nikdo takový nebyl spatřen. Ženě tak nezbyde nic jiného, než cukroví upéct znovu.

17.12.2018

Období klidu a pohody žena
Období klidu a pohody žena rozhodně neprožívá Dne 17.12.2018 byli strážníci MP v Ostravě-Vítkovicích vysláni k neshodám u sousedů. Bylo zjištěno, že ženu (39 let) napadl v bytě její druh (53 let) a způsobil jí krvácející zranění v obličeji. Ženě byla na místo přivolána záchranná služba a muže, ze kterého byl při komunikaci cítit alkohol, předali strážníci přivolaným policistům.

16.12.2018

Muž měl téměř 5 ‰
Na muže ležícího na lavičce uvnitř nákupního centra v Ostravě-Třebovicích upozornili MP členové bezpečnostní služby. Muž nebyl schopen chůze a ani komunikace. Byl převezen do protialkoholní záchytné stanice, kde však po zjištění, že mu koluje v krvi 4,97 ‰ alkoholu, rozhodli, že bude převezen na urgentní příjem nemocnice, kam byl následně předán.

15.12.2018

11ti letý chlapec kradl v obchodě
Zboží v hodnotě 2593 Kč odcizil v jedné z prodejen potravin v Ostravě-Moravské Ostravě 11ti letý chlapec. Jeho počínání bedlivě sledoval člen bezpečnostní agentury prodejny, který jej také po projití pokladnou bez zaplacení zadržel. Chlapce si na místě převzal zákonný zástupce a celou věcí se nyní bude zabývat odbor sociálně-právní ochrany dětí příslušného úřadu.

15.12.2018

Uzamkl se na WC
K muži bez domova, který se uzamkl na WC v jedné z restaurací v Ostravě-Vítkovicích dne 14.12.2018 a nechtěl jej opustit, byli vysláni strážníci MP. Muž (35 let) však strážníky uposlechl a toaletu po kontrole, že nedošlo k jejímu poškození, opustil.