> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Valachia Challenge cup 2018

vloženo: 24.04.2018           komentářů: 0

7. ročník Mezinárodního turnaje v tradičním karate

V sobotu 21.4.2018 se ve Vsetíně konal 7. ročník Mezinárodního turnaje v tradičním karate „Valachia Challenge cup 2018. Turnaje se zúčastnilo 344 registrovaných závodníků z České republiky, Polska, Slovenska a Ukrajiny.
Z Ostravy na turnaj dojelo 17 závodníků, kteří dokázali vybojovat 7 medailí. Z toho byla 1 zlatá, kterou získala Nela Novotná v disciplíně kata. Potom 5 závodníků získalo stříbrnou medaili. Byli to Tereza Kleiblová, která ji získala v kata a v kumite, Nikola Chybíková v disciplíně kata, Julie Sajdová v disciplíně kata a Kryštof Jurča v disciplíně kumite. Jednu bronzovou medaili vybojoval Antonín Barcuch v disciplíně kumite.
„Výsledky to jsou vynikající. Škoda jen, že Tereza, Nikola nebo Kryštof neměly svůj den, protože si myslím, že prvenství jim uniklo o kousek. Nikola Chybíková to má náročné. Je aktuální Mistryní Evropy v kata a tak je pod velkým tlakem, ale přesto se za svůj výkon nemusí stydět. Česká republika, v její kategorii, v disciplíně kata teď v Evropě dominuje, protože všechny tři České závodnice byly ve finále Mistrovství Evropy, kde ČR získala první a druhé místo. Teď hold byla Nikola druhá, ale na Mistrovství světa, které bude v říjnu v Kanadě, to může být úplně jinak. Ke zlatu měla blízko i Tereza Kleiblová nebo Kryštof Jurča, ale dostali se před ně závodníci z Polska. Odkud přijeli opravdu ti nejlepší,“ dodal předseda Akademie a trenér karate Radek Kleibl.

autor: Mgr.Radek Kleibl

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

18.02.2019

Opilý řidič svou riskantní jízdou
Opilý řidič svou riskantní jízdou ohrozil ostatní účastníky, neměl řidičák! Dne 18. února 2019 večer spatřila hlídka ve Slezské Ostravě odjíždět vozidlo od jedné z restaurací, kde měl řidič před chvílí konzumovat alkoholické nápoje. Uvedené vozidlo jezdilo ze strany na stranu, kdy řidič nebyl schopen udržet daný směr jízdy.

17.02.2019

V Zábřehu došlo k fyzickému útoku
V neděli 17. února 2019 po páté hodině ranní byla vyslána hlídka městské policie do Ostravy-Zábřehu, kde docházelo ke slovnímu a fyzickému napadání mezi několika osobami. Podle očitého nezaujatého svědka, který zrovna procházel kolem, se jednalo o dvě dívky ve věku 21 a 22 let, které před restaurací napadly jinou 20letou dívku. Ta po útoku byla dokonce chvíli v bezvědomí.

16.02.2019

Opil se a odmítal opustit hotelový pokoj
V sobotu 16. února 2019 odpoledne vyjížděla hlídka do Ostravy-Třebovic, kde se dle oznámení nacházel v jednom z hotelových pokojů muž, který byl pod vlivem návykové látky a odmítal opustit pokoj, přičemž ubytování mu vypršelo již dopoledne. Z důvodu silné intoxikace byli na místo přivoláni zdravotníci, kteří rozhodli o převozu muže k dalšímu ošetření. Muž toto ale odmítl a místo toho se snažil o sebepoškozování úderem hlavy do budovy hotelu.

15.02.2019

Projevoval sympatie k hnutí
V pátek 15. února 2019 ráno řešili strážníci oznámení, že na jedné z ulic v Ostravě-Porubě dochází na veřejném prostranství ke konzumaci alkoholu několika osob. Hlídka na místě spatřila 6 osob – ti seděli na lavičce a konzumovali víno a vodku. Po zjištění totožnosti bylo mužům sděleno, že se dopustili přestupku. Všichni shodně potvrdili, že zde skutečně alkohol konzumovali, ovšem nikdo z nich nechtěl situaci dále řešit.

30.01.2019

Hokejoví „fanoušci“ se porvali v MHD
Dne 30. ledna 2019 prováděli strážníci městské policie výkon služby v souvislosti s přesunem hokejových fanoušků dopravním prostředkem MHD v Ostravě-Porubě. Na jedné ze zastávek přiběhla k dopravnímu prostředku skupina osob, začala kopat do dveří, bušit do oken a po vstupu dovnitř napadla fanoušky soupeřícího týmu.