> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Valachia Challenge cup 2018

vloženo: 24.04.2018           komentářů: 0

7. ročník Mezinárodního turnaje v tradičním karate

V sobotu 21.4.2018 se ve Vsetíně konal 7. ročník Mezinárodního turnaje v tradičním karate „Valachia Challenge cup 2018. Turnaje se zúčastnilo 344 registrovaných závodníků z České republiky, Polska, Slovenska a Ukrajiny.
Z Ostravy na turnaj dojelo 17 závodníků, kteří dokázali vybojovat 7 medailí. Z toho byla 1 zlatá, kterou získala Nela Novotná v disciplíně kata. Potom 5 závodníků získalo stříbrnou medaili. Byli to Tereza Kleiblová, která ji získala v kata a v kumite, Nikola Chybíková v disciplíně kata, Julie Sajdová v disciplíně kata a Kryštof Jurča v disciplíně kumite. Jednu bronzovou medaili vybojoval Antonín Barcuch v disciplíně kumite.
„Výsledky to jsou vynikající. Škoda jen, že Tereza, Nikola nebo Kryštof neměly svůj den, protože si myslím, že prvenství jim uniklo o kousek. Nikola Chybíková to má náročné. Je aktuální Mistryní Evropy v kata a tak je pod velkým tlakem, ale přesto se za svůj výkon nemusí stydět. Česká republika, v její kategorii, v disciplíně kata teď v Evropě dominuje, protože všechny tři České závodnice byly ve finále Mistrovství Evropy, kde ČR získala první a druhé místo. Teď hold byla Nikola druhá, ale na Mistrovství světa, které bude v říjnu v Kanadě, to může být úplně jinak. Ke zlatu měla blízko i Tereza Kleiblová nebo Kryštof Jurča, ale dostali se před ně závodníci z Polska. Odkud přijeli opravdu ti nejlepší,“ dodal předseda Akademie a trenér karate Radek Kleibl.

autor: Mgr.Radek Kleibl

přidat komentář            zobrazit komentáře










  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

15.04.2019

Agresivní mladá žena
Agresivní mladá žena ohrožovala auta i tramvaje.V pondělí 15. dubna 2019 dopoledne byla hlídka městské policie Ostrava vyslána do Ostravy-Hrabůvky, kde se pohybovala žena po komunikaci a kolejišti, čímž ohrožovala bezpečnost a plynulost provozu na pozemní komunikaci. Následně si sedla do kolejiště, s hlídkou nekomunikovala a na vše reagovala tak, že je jí to jedno. Kromě toho si strážníci všimli také škrábanců a podlitin na krku mladé ženy, nabízené lékařské ošetření však odmítla.

12.04.2019

Pěstmi napadl bývalou přítelkyni
V pátek 12. dubna 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Hrušova, kde došlo k fyzickému napadení 36leté ženy. Strážníci na místě zjistili, že devětatřicetiletý muž přelezl plot a napadl svou bývalou přítelkyni – nadával ji, několikrát ji pěstmi udeřil do hlavy a srazil k zemi.

08.04.2019

Bez řidičáku, pod vlivem
Dne 8. dubna 2019 v noci spatřila hlídka městské policie v Ostravě-Moravské Ostravě vozidlo, které jelo v protisměru, čímž došlo k ohrožení bezpečnosti silničního provozu. Poté, co řidič spatřil hlídku, otočil se a rozjel se z místa pryč. Strážníci předepsaným způsobem vozidlo následně zastavili. Řidič se hlídce prokázal pouze občanským průkazem se slovy, že řidičský průkaz zapomněl doma. Po ověření se ovšem ukázalo, že řidičák vůbec nevlastní.

08.04.2019

Nezletilá matka v hospodě
Nezletilá matka v hospodě, dítě nechala v kočárku venku 8. dubna 2019 večer, byla hlídka vyslána do Ostravy-Poruby znovu. Tentokrát před jednou z restaurací stál dětský kočárek s dítětem, u kterého se nikdo nenacházel. Uvnitř restaurace strážníci nalezli teprve 17letou matku tohoto přibližně ročního dítěte. Ta byla navíc zjevně pod vlivem alkoholu - orientační dechová zkouška u ní potvrdila téměř 2 promile.

05.04.2019

Trojice nezletilých popíjela alkohol
Na skupinu osob popíjející alkohol na veřejném prostranství byla hlídka městské policie upozorněna večer 5. dubna 2019 v Ostravě-Porubě. Na místě se nacházela trojice mladých osob, která jevila známky požití návykové látky – nebyli schopni samostatné chůze a z jejich dechu byl silně cítit alkohol. Po ztotožnění vyšlo najevo, že se jedná o 2 muže a 1 ženu ve věku teprve 15-16 let! U sebe měli 2 lahve alkoholu – rum a vodku. Jeden z mužů, který nadýchal téměř 2 ‰