> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes na ZŠ Michálkovice konal

vloženo: 13.01.2018           komentářů: 0

3.korfbalový turnaj na ZŠ Michálkovice ve školním roce 2017-2018

Dnes na ZŠ Michálkovice konal třetí korfbalový turnaj v této sezóně. V kategorii minižáků bylo odehráno celkem šest utkání, které přinesly velmi dramatické sportovní momenty plné výborných sportovních výkonů mladých hráčů.

Nejlepším střelcem dnešního dne byla Natálie Sýkorová, která zaznamenala šest košů.

V rámci korfbalového dny byly, pod vedením managera Školního korfbalu Petra Kronese, na programu ještě ukázkové hodiny tělesné výchovy pro nejmladší žáčky z místní školy, kdy si korfbal poprvé vyzkoušeli žáci prvních a druhých tříd.

Výsledky kategorie U11:

ZŠ Michálkovice U11 A - ZŠ Michálkovice U11 B 3:2 a 4:1

ZŠ Michálkovice U11 A - ZŠ Michálkovice U11 C 6:0 a 3:2

ZŠ Michálkovice U11 B - ZŠ Michálkovice U11 C 5:1 a 3:4

Tabulka po 4.kole:

1. ZŠ Michálkovice U11 A 8z. 12b. 29:18

2. ZŠ Michálkovice U11 C 8z. 8b. 25:30

3. ZŠ Michálkovice U11 B 8z. 4b. 17:23

Nejlepší střelci:

1. Mestek 7košů

2. Sýkorová 6košů

3. Benešová 4koše

Zavalský 4koše

Křižáková 4koše

Malý 4koše

Ševčík 4koše

4. Pastucha 3koše

Guzdek 3koše

Gřes 3koše

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

01.09.2019

Porušil, co mohl
Dne 1. září 2018 v městské části Moravská Ostrava a Přívoz spatřila motorizovaná hlídka automobil couvající na křižovatce. Následně se vozidlo na stejném místě otočilo a vjelo do zákazu vjezdu. Hlídka riskujícího řidiče dostihla a zastavila. Mladík řídící vozidlo byl pro podezření z několika přestupků vyzván k setrvání na místě. To však neakceptoval a započal nekontrolovaně couvat, při čemž naboural zaparkované vozidlo. Následná zběsilá jízda v protisměru jednosměrnou ulicí započala stíhání podezřelého, ke kterému se přidala také hlídka Policie ČR.

15.09.2018

Vezl na skútru spolujezdce bez helmy
Dne 15. září 2018 zastavila hlídka v Ostravě-Hrušově řidiče skútru, který vezl muže bez ochranné přilby. Při projednávání přestupku se spolujezdcem strážníci pojali podezření, že řidič motocyklu je pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla jeho přítomnost potvrzena. Podnapilý muž u sebe neměl potřebné doklady k řízení motorového vozidla, ani občanský průkaz. Následovalo tedy předvedení ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Po odhalení identity osoby bez dokladů bylo zjištěno, že byl muži vysloven zákaz řízení.

12.09.2018

Na noční prohlídku popelnic
Dne 12. září 2018 v brzkých ranních hodinách spatřila obsluha kamerového systému malé dítě v doprovodu starší osoby. Vyslaní strážníci zkontaktovali s ohledem na pozdní dobu podezřelou dvojici na zastávce MHD v Ostravě-Zábřehu. Bylo zjištěno, že se jedná o otce se sedmiletou dcerou. Ti se vydali na noční prohlídku popelnic. Z odložených kontejnerů vybírali, co se jim hodilo. Muž hlídce dále sdělil: „V pět hodin nám jede tramvaj, v šest bude dcera doma a pak může jít do školy.“ Dívka pouze dodala, že je ospalá, chodí do první třídy a tatínek ji nutí vybírat popelnice a jíst jídlo, které naleznou.

11.09.2018

Považuji se za Boha
„Považuji se za Boha, svými činy konám spravedlnost“ Takto vysvětlil své chování polapený jednadvacetiletý mladík, který hlídce dne 11. září 2018 bez okolků pověděl o svém činu, který se odehrál v Ostravě-Výškovicích. V odpoledních hodinách přijal operační technik tísňové linky oznámení od občana, že se na parkovišti pohybuje podezřelý muž. Ten měl dle oznamovatele kopat do vozidel a působit na nich viditelnou škodu. Po příjezdu na místo byl svědky popsán nejen podezřelý, také směr, kterým odešel.

28.08.2018

Odcizené zboží schovala v kočárku
Drogerii a dětské oblečení v hodnotě přesahující 3600,- Kč odcizila 24letá žena v Ostravě-Porubě v jednom z obchodů. Svědek události uvedl, že si všiml, že žena ukryla drogerii v dětském kočárku a do batohu poté ukryla i dětské oblečení. Když projela přes pokladny, nic z toho nezaplatila.