> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes na ZŠ Michálkovice konal

vloženo: 13.01.2018           komentářů: 0

3.korfbalový turnaj na ZŠ Michálkovice ve školním roce 2017-2018

Dnes na ZŠ Michálkovice konal třetí korfbalový turnaj v této sezóně. V kategorii minižáků bylo odehráno celkem šest utkání, které přinesly velmi dramatické sportovní momenty plné výborných sportovních výkonů mladých hráčů.

Nejlepším střelcem dnešního dne byla Natálie Sýkorová, která zaznamenala šest košů.

V rámci korfbalového dny byly, pod vedením managera Školního korfbalu Petra Kronese, na programu ještě ukázkové hodiny tělesné výchovy pro nejmladší žáčky z místní školy, kdy si korfbal poprvé vyzkoušeli žáci prvních a druhých tříd.

Výsledky kategorie U11:

ZŠ Michálkovice U11 A - ZŠ Michálkovice U11 B 3:2 a 4:1

ZŠ Michálkovice U11 A - ZŠ Michálkovice U11 C 6:0 a 3:2

ZŠ Michálkovice U11 B - ZŠ Michálkovice U11 C 5:1 a 3:4

Tabulka po 4.kole:

1. ZŠ Michálkovice U11 A 8z. 12b. 29:18

2. ZŠ Michálkovice U11 C 8z. 8b. 25:30

3. ZŠ Michálkovice U11 B 8z. 4b. 17:23

Nejlepší střelci:

1. Mestek 7košů

2. Sýkorová 6košů

3. Benešová 4koše

Zavalský 4koše

Křižáková 4koše

Malý 4koše

Ševčík 4koše

4. Pastucha 3koše

Guzdek 3koše

Gřes 3koše

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

06.12.2018

Nechtěl jít do vězení, přesto kradl
Dne 6. prosince 2018 v dopoledních hodinách byla vyslána hlídka Městské policie Ostrava do prodejny v Ostravě-Hrabové.Zde zaměstnanci bezpečnosti agentury spatřili na prodejně muže, který si do kapes od bundy schoval zboží a následně s ním úmyslně prošel přes pokladní zónu – bez zaplacení. Bižuterii a drogérii v celkové hodnotě přesahující 700,- Kč poté sice odevzdal obsluze, neodpustil si ale vulgární nadávky a výhružky. Strážníkům tento pětatřicetiletý agresor sdělil: „Ukradl jsem to proto, že to chci prodat, byl Mikuláš a potřebuju něco pro dítě.“ Následovaly opět nadávky směřované na ochranku a výhružky, že si s nimi následně vše vyřídí, protože kvůli nim nechce jít do vězení. Jeho obava z policejní cely se vzápětí ukázala jako oprávněná, jelikož byl muž již za takový čin v minulosti potrestán. Výtečník začal hlasitě křičet, kopat do dveří a stěn. Napadl i jednoho ze strážníků.

04.12.2018

Trestný čin krádeže
Do prodejny se sportovním oblečením v Ostravě-Zábřehu byla hlídka vyslána 4. prosince 2018 krátce po sedmé hodině večerní. Zde zaměstnankyně prodejny spatřila muže, který se nejprve podezřele dlouhou dobu pohyboval po prodejně kolem oddělení s obuví a následně pronesl pod bundou dva páry sportovních bot přes pokladní zónu bez zaplacení. Oba páry byly nevratně poškozené z důvodu snahy muže o odstranění bezpečnostních magnetických kódů.

03.12.2018

Zraněným lidem přivolali pomoc sousedi
Hned dvě obdobné situace, ve kterých hráli důležitou roli sousedi, se odehrály dne 3. prosince 2018 v Ostravě-Porubě. V prvním případě zaznamenala volání o pomoc pětasedmdesátileté ženy, která se nacházela ve svém bytě, její sousedka. Přivolaná hlídka ihned podnikla další kroky k záchraně uvězněné ženy.

27.11.2018

Místo na derby univerzit
V nejlepším asi nebude vzpomínat na den 27. listopadu 2018 jeden z fanoušků, kterého hlídka spatřila v Ostravě-Zábřehu na cestě na hokejové derby univerzit. Ať už fandil Vysoké škole báňské nebo Ostravské univerzitě, zápas neviděl. Jedenadvacetiletý mladík byl silně pod vlivem návykové látky, choval se agresivně a nebyl schopen samostatné chůze. Z jeho dechu byl cítit alkohol. Muž nekontroloval své chování a tím bezprostředně ohrožoval sebe, jiné osoby a veřejný pořádek. Z důvodu silné intoxikace bylo následně rozhodnuto o převezení mladíka do nemocnice k dalšímu opatření.

25.11.2018

Opilý muž za volantem vezl další tři
Vozidlo jedoucí na ulici v protisměru zahlédla hlídka ve večerních hodinách 25. listopadu 2018 v Ostravě-Kunčicích. Řidič osobního vozidla nerespektoval zákaz vjezdu všech vozidel. Muž cizí státní příslušnosti si nebyl vědom svého provinění, navíc byl z jeho dechu cítit alkohol. K požití alkoholického nápoje před jízdou se řidič sám přiznal a potvrdila to i následná dechová zkouška, která ukázala téměř 1,5 promile.