> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přidejte se a křídlete s námi !!!

vloženo: 04.12.2017           komentářů: 0

Advent plný KŘÍDLENÍ přilétá … aby Gong ve čtvrtek 7.12. navštívila spousta dobrých duší, které podpoří 47 místních neziskovek a užijí si na tomto výjimečném festivalu dobročinnosti pravý smysl Adventu! Více na www.adventplnykridleni.cz

Co vás na XII. ročníku jedinečného festivalu v Gongu čeká?

Letos nově od 9:00 organizujeme zážitkové workshopy s besedou na téma “Jak porozumět autismu, myšlení a chování lidí s poruchou autistického spektra, ale nejen...”

Od 15:00 hodin nakoupíte v přízemí originální vánoční dárky, které potěší nejen obdarované. Nahoře se bude tvořit dobro a dít zázraky v dílnách pro smysluplnou zábavu dětí i všech dospělých. Kreativní náladou Vás okouzlí profesionální designérky i překvapí naši partneři. Připraven bude křídlící fotokoutek s rekvizitami, dětský hrací koutek, ale i rallye jízda na zdravotních vozících. Odpočinková zóna nabídne poslech na vlnách Českého rozhlasu a domácí občerstvení z kuchyně neziskových organizací, ale i dobropivo od Koníčka. V elektronické aukci a později na pódiu ve veřejné dražbě můžete vybojovat vyjímečná díla a předměty.

V 17:30 venku rozsvítíme Vánoční strom a za doprovodu koled zahájíme Advent v celých Dolních Vítkovicích.

Od 18:00 hodin v malém sále 1NP proběhne hlavní program. Zkoledujeme se v celorepublikovém projektu s herci v čele s Petrem Vaňkem. Vystoupí originálně a srdečně naše hvězdy - klienti neziskovek! Jako milý host se přidá ostravská zpěvačka Elis Mrázová. To vše pod křídly moderátora Radka Erbena.

Projekt propojuje světy, svolává ty, kteří nejen pomáhají, ale umí šířit radost a dobro mezi lidmi. Přidejte se a křídlete s námi !!!

autor: Křídlení nadační fond

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

15.08.2018

Dezorientovaný muž
Jen v pyžamu se dne 15.08.2018 před půlnocí pohyboval v Ostravě-Porubě 59letý muž. Nebyl viditelně zraněn a se strážníky komunikoval, ale choval se dezorientovaně. Na místo proto byla přivolána záchranná služba a ta si muže převzala a rozhodla o jeho převozu do nemocnice.

15.08.2018

Nic nevyžebral, tak vyhrožoval
Dne 15.08.2018 navštívil jeden z obchodů v Ostravě-Moravské Ostravě muž a po prodejci chtěl, jestli mu nedá nějaké peníze. Když jej obchodník odmítl, tak mu začal žebrající nadávat a vyhrožovat krachem. Obchodník proto neváhal a neurvalce si vyfotil.

15.08.2018

Další žena si přivolala pomoc
Další žena si přivolala pomoc tlačítkem Senior linky Dne 15.08.2018 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP k seniorce (80 let), která vyslala tísňový signál ze zařízení Senior linky. Ženě se udělalo nevolno a měla problémy s dýcháním. Strážníci proto na místo přivolali záchrannou službu.

29.07.2018

Muž kradl čokolády pro děti od známých
Dne 29. července 2018 v rozmezí tří hodin vyjížděli strážníci ke krádežím do stejného nákupního místa v Ostravě-Zábřehu k velmi podobným oznámením. V obchodě měli totiž nenechavci v merku sladkosti. Nejprve hlídka oznamovala k příslušnému správnímu orgánu muže pro podezření z majetkového přestupku. Ten odcizil čokolády dle vlastních slov pro děti svých známých. Jednalo se o 9 kusů čokolád v celkové hodnotě více než 700 Kč. Žena byla oznámena za odcizení 18 kusů tentokráte oříškových čokolád

25.07.2018

Odhalila ho místní znalost strážníka
Hlídka městských policistů byla dne 25. července 2018 vyslána k události do ostravské městské části Poruba. Zde mělo dojít v jedné z prodejen potravin a smíšeného zboží ke krádeži.